Back to Question Center
0

Semalt Expert - Jak začít zdarma blog na WordPress.com

1 answers:

WordPress.com je bezplatná a jedna z nejlepších blogových platforem na internetu. Zde můžete snadno publikovat své příspěvky a články, ale pornografie, lékárna a témata týkající se hazardních her nebo výklenky nejsou povoleny. Je zřejmé, že někteří lidé mají tendenci začít od svých blogů, ale většina z nich přechází do placených domén a začne používat vlastní hostované možnosti. Wordpress.com umožňuje svým uživatelům využívat bezplatných možností blogování. To znamená, že nemusíte platit za doménu nebo subdoménu. Stručně řečeno, blogujete pro hostované webové stránky a můžete založit svou značku bez nutnosti platit něco.

Michael Brown, špičkový expert z Semalt , poskytuje zde několik příkladů blogů hostovaných na platformě wordpress.com:

  • myblogging.wordpress.com
  • simpsons.wordpress.com

Jak začít zdarma blog na wordpress.com?

Pokud jste zmatení o tom, jak začít zdarma blog wordpress.com, musíte tuto příručku důkladně přečíst .

1. Zvolte rozvržení stránky:

První věc, kterou musíte udělat, je správné rozvržení stránky. Zatímco tak učiníte, měli byste se ujistit, že rozvržení je podle výklenku vašeho blogu a předmětu. Například pokud máte vlastní firmu a chcete propagovat svou značku prostřednictvím blogu wordpress.com, měli byste si vybrat rozvržení, které dává vašemu blogu atraktivní a profesionální vzhled. Podobně má širokou škálu témat a rozvržení pro webové stránky v oblasti fotografování a profesionální fotografové se mohou rozhodnout pro libovolnou z těchto možností, aby vytvořili volný blog na wordpress.com..Takže byste se měli jednoduše zaregistrovat na wordpress.com a vybrat rozložení, než se přesunete na další krok.

2. Vyberte téma:

Stejně jako Wordpress.org, wordpress.com má širokou škálu témat na výběr. Tématem je to, jak vypadají vaše stránky nebo blog. Téma byste měli zvolit moudře a ujistěte se, že mluví sama o vaší značce. Můžete změnit barevné kombinace, nastavení widgetů a nabídek a zahrnout snímky po výběru motivu. Přejděte do oblasti Možnosti motivů a vyberte téma touhy.

3. Vyberte doménu (adresu nebo název blogu):

Je nešťastné, že je velmi těžké nalézt vynikající a jedinečnou doménu na wordpress.com, protože konkurence je velmi vysoká. Je pravděpodobné, že doména, kterou jste vybrali, již byla provedena, ale nemusíte se bát, protože můžete vyzkoušet jinou doménu a zkontrolovat její dostupnost online. Pokud uvažujete o koupi domény, wordpress.com by neměl být vaší volbou, jelikož doménová jména zde prodávaná jsou poměrně drahá.

4. Vyberte plán:

Po výběru názvu domény a dokončení základních kroků je čtvrtým krokem vyzdvihnout váš plán. Zpočátku si nemůžete zaplatit za svůj blog nic, takže byste měli kliknout na volbu Vybrat zdarma a začít. Obyčejní uživatelé nemusí placené verze volit, protože jsou poměrně drahé a neposkytují tolik výhod, kolik chcete.

5. Vytvořit účet:

Pro vytvoření účtu byste měli používat primární e-mailové ID. Většina uživatelů pro tento účel používá Gmail a Yahoo ID. Měli byste zvolit uživatelské jméno a heslo moudře. Ujistěte se, že vaše heslo obsahuje kombinace znaků, jako jsou "^^" a "/ & #", takže se hackeři v poslední době na blog nedostávají. Jakmile zveřejníte svůj první příspěvek, nezapomeňte ho sdílet na sociálních médiích, aby se více a více lidí dozvědělo o svých schopnostech psát.

Jednoduchým způsobem, jak vytvořit nový příspěvek nebo stránku, je volba "Post" -> "Nová" nebo "Strana" -> "Přidat nový"

Pokud jste se rozhodli vytvořit blog na osobní doméně, neměli byste směřovat na wordpress.com, ale wordpress.org Source .

November 30, 2017