Back to Question Center
0

Co můžu dělat s výpisy produktů na Amazon.com pro hodnocení pokroku?

1 answers:

Pokud jde o získání neporažené výhody v oblasti peněz na Amazon.com a že se jedná o vedoucí postavení s dlouhotrvajícím pokrokem, tajný vzorec úspěchu se týká hledání živých zákazníků. Mám na mysli, že pokud chcete zůstat před zápasem na Amazon.com s hodnocením, který můžete vidět na vrcholu tržního žebříku - vše, co potřebujete, je plně optimalizovat výpisy produktů - sala giochi centro commerciale campania. Ale trik je, že mít všechno na místě, měli byste vědět, co přesně a kde se konkrétně provádí pokaždé, když provádíte jakoukoli úpravu zápisu. Zde je návod, jak to udělat - použijte následující krátký průvodce, abyste měli správné zaostření od samého začátku, aniž byste museli ztrácet ani minutu svého drahocenného času nebo nejmenší úsilí.

Optimalizace výpisů na Amazonu

Pokud jste již hrát s Optimalizace pro vyhledávače (SEO), musíte mít vysoce kvalifikovaní SEO říkají, že obsah je vždy králem. Myslím tím, že pravděpodobně jakýkoli textový obsah, který můžete najít na webu, je přesně to, co obvykle dělá úspěšnou optimalizaci pro lepší viditelnost online. A každý náležitě optimalizovaný obsah je výsledkem rozumného používání a správného umístění hlavních cílových klíčových slov. Takže pokud chcete vidět své optimalizované výpisy na Amazon.com a vaše hodnocení zisků se narodil se stříbrnou lžící - manipulace s důkladným výzkumem klíčových slov by měla být vaše první krok tam.

Klíčové slovo výzkumu

Takže, řekněme to - s dobře formoval výběr klíčových slov je nesmírně důležité, aby vaše výpisy produktů rock Amazon.com horní vyhledávání živého shopperu. Proto je potřeba provést skutečně prospěšný výzkum klíčových slov, aniž byste museli věnovat příliš mnoho času, doporučuji použít jeden z následujících vyhledávacích nástrojů: Google Keyword Planner (pěkný začátek s dobrými starými klasikami, které přicházejí zdarma a s velmi dobrými vyhlídkami pro další Pay-Per -Kliknutí na kampaně), stejně jako slova Merchant, AMZ Tracker, Scope a KeywordTool.io (stačí vybrat ten první, který se vám nejvíce líbí, protože každý specifikovaný nástroj je spolehlivý a osvědčený ).

Jakýkoliv rozdíl?

Proč byste měli začít používat nástroj pro návrh klíčových slov světovým vyhledávačským gigantem, a teprve poté pokračovat v dalším, konkrétně přizpůsobeném pomocníkovi klíčových slov? Jednoduše proto, že pokud jde o Amazon.com a jeho pořadí algoritmus, existují vlastně dva různé druhy klíčových slov potvrzeno tam - primární klíčová slova a skryté ty.

 • - jsou určeny k tomu, aby byly zobrazeny přímo v jasném pohledu, například v názvech produktů, popisy, kuličkách o produktu atd.
 • Skryté klíčová slova kategorie klíčových slov žije v backend Amazon na trhu.Ačkoli jsou neviditelné jak pro skutečné nakupující, a vyhledávače, skryté klíčová slova stále dělají své slovo a pomáhají vaše výpisy produktu hodnost dobře.Jin nejčastěji to jsou typické synonyma, různé příklady

, a proto je pravděpodobné, že tato kategorie klíčových slov nebude zahrnuta například do oficiálních titulů. Výpis anatomie na Amazon.com až D rive Your Ranking

Jakmile je váš hlavní fond vybraných klíčových slov připraven, je na čase mít vše na místě s podrobnostmi o produktu. A primární struktura seznamu stránek, který hodláme optimalizovat, se vždy skládá ze stejného souboru základních prvků. Vzhledem k tomu, že jsou určeny k tomu, aby byly nasyceny hlavními cílovými klíčovými slovy - především a především - je to, co potřebuje vaši přesnou pozornost.

 • Název zápisu, který se týká hlavního předmětu prodeje.
 • Body odrážek poskytující čistý a jasný popis výrobku a doporučení k použití.
 • Popis produktu, který ve skutečnosti představuje podrobnější verzi bulletových bodů.
 • Hlavní obrázky podporující každý produkt poskytují užitečné vizuální vyprávění pro živé nakupující.

Tipy na optimalizaci pro Amazon.com Hodnocení Propagace

Titul

název vašeho záznamu o produktu je pravděpodobně nejdůležitější místo, které musí být vloženo do co nejvíce primárních klíčových slov. Všimněte si však, že by neměly být vaše záznamy o produktech zablokovány klíčovými slovy. Abyste se ujistili, že název vašeho produktu má smysl, proveďte dvojí kontrolu, zda máte vše v souladu s následujícími kritérii:

 • Umístěte hlavní klíčová slova blíže k začátku v sestupném pořadí podle důležitosti.
 • Délka názvu produktu může být až 200 znaků..Proto je jen na vás, abyste rozhodli, jak dlouho to bude.
 • Každé první písmeno každého názvu by mělo být vždy kapitalizováno.
 • Čísla by měla být psána číslicemi (např. 100 bude v pořádku a sto - vůbec ne).
 • Zatímco standardní údaje o měření zásilek obvykle přijíždějí standardně, velikost produktu by nikdy neměla být nutností (samozřejmě, pokud to není skutečně relevantní a nepostradatelná vlastnost).
 • Téměř stejná věc je o určení barvy - není třeba ji uvést pro všechny produkty, pouze pro ty položky, které.

Body odrážky

Možná jste s tím již obeznámeni, ale stále ještě uvádím stručný seznam doporučení - pro úplnost. Takže, jakmile kliknete na libovolný produktový výpis na tomto přeplněném trhu - a přistanete přímo na webovou stránku s odrážkami. Na základě pokynů pro hodnocení Amazon.com věnujte pozornost následujícím doporučením při výběru těch bodů, které by vám nejlépe vyhovovaly:

 • Seznam bulletových bodů by měl být sestaven s nejužitečnějšími praktická data a nic jiného.
 • Zbývající popisné informace musí být pouze zásadní.
 • Seznamte se s hlavními funkcemi výrobku a přínosy krátkým, čistým a stručným způsobem.

Popis produktu a obrázky

Téměř vše o popisu produktu a optimalizaci obrazu je samozřejmé. To je důvod, proč vám ukážu jen krátký shrnutí nejdůslednějších zjištění a MUSÍ mít body zdůraznění:

 • Popis produktu - bohatý s klíčovými slovy, je buď jedinečný. Řešením hlavních bodů bolesti zákazníků by měl ideální popis výrobku pokrývat všechny údaje vyčerpávající a úplné.
 • Obrázky produktu - jediným omezením je to, že Amazon umožňuje, aby každý produktový výpis byl vložen s maximálně devíti dalšími fotografiemi. Pravděpodobně je to nevýrazná, ale stále doporučuji uvažovat zejména o obalech, životním stylu a každodenním použití produktů - a vy jste hotovi.
December 6, 2017