Back to Question Center
0

Některé přesvědčivé problémy týkající se škrábání webu pomocí Semalt Expert

1 answers:

V uplynulých letech, tým podpory XBMC si všiml, zákazníci využívají funkci automatického uspořádání médií a databází. Abych byl upřímný, program XBMC nemá žádný problém s programy, které jste použili pro uložení mediální a filmové databáze. Pro vaši informaci je schopnost organizovat filmové databáze automaticky nejdůležitějším prvkem XMBC v marketingovém průmyslu - pannelli riscaldamento a soffitto legno. je pro začátečníky automatizovaný skript , který vytahuje data o vašich preferencích z médií a videa z oblíbených a významných stránek a později vysílá informace pro XBMC. Pro loajální uživatele, kteří si ještě nevšimli, obsahuje XBMC vestavěnou škrabku na webu, která shromažďuje informace o metadatech a filmy, které vyhovují vašim potřebám.

Pravidelně XBMC zpřesňuje a aktualizuje vestavěné škrabky na webových stránkách, aby sloužily věrným klientům maximálně. Pokud vznikne potřeba, společnost XBMC také přidává nové funkce, které pomáhají nadšencům filmů identifikovat umění fanoušků a pokrývá se rychle. Chcete-li aktualizovat vestavěnou verzi škrabky webových stránek a databázi, přejděte na možnost "Nastavit obsah" a souhlaste s novými smluvními podmínkami.

Jak exportovat knihovny filmů do souborů nfo

Množství věrných uživatelů používalo manažery nfo k organizaci preferencí médií. Pracujete na vytváření zálohy popisu obrázku a metadat? XBMC tuto volbu plně podporuje.

Chcete-li exportovat své oblíbené knihovny do souborů nfo, klikněte v sekci Nastavení videa na Exportovat knihovnu videa.

Přispějte k databázím XBMC

XBMC se skládá z on-line komunity, která zahrnuje potenciální a potenciální uživatele, věrné uživatelské příspěvky .. Databáze XBMC pracuje na povzbuzování uživatelů, aby přispěli synopse filmů, obrázků a každodenních přehlídek svých oblíbených filmů.V ​​současné době se portál XBMC skládá z bohatých článků a synopse bohatství díky věrným zákazníkům.

XBMC se skládá z uživatelsky přívětivého on-line podpůrného personálu, který nabízí poradenské služby pro blogery a koncové uživatele. Můžete však pomoci zachovat škrabky na webových stránkách společnosti XBMC, pokud máte

Můžete také napomoci odstranění problému pomocí výukových programů na XBMC Wiki a editoru škrabáků na webu. Pro zkušené uživatele je použití škrabky pro vytváření úžasných screenshotů jednoduchým úkolem. Zkušenosti však mohou být pro začátečníky trochu hektické. Přispějte své odborné znalosti a cvičení, abyste ušetřili začátečníky s jejich online expozicí.

Webové škrabáky hrají významnou roli při pomoci blogerům a filmovým nadšencům, aby se setkali s požadovanými knihovnami. Scrapery umožňují nadšencům procházet dostupné knihovny médií a filmů, aniž by se setkali s problémy. Nedovolte, aby správa dat přetahovala váš online projekt dolů. Škráblovač webových stránek můžete využít k získání dat, které budou vyhovovat vašim potřebám a specifikacím. Můžete také použít nejsilnější funkce XBMC k organizaci a správě databáze programů.

December 7, 2017