Back to Question Center
0

Jak se hodí na Amazon pro špičkové relevantní klíčová slova?

1 answers:

Pokud chcete vědět, jak se hodit na Amazon pro vaše nejlépe relevantní klíčová slova - jste již na správném místě. Věděli jste, že první stránka výsledků vyhledávání na Amazonu obdrží více než 60% celkové návštěvnosti, která přichází od živých zákazníků hledajících položky, které jsou v prodeji? Takže to znamená, že čím bližší jste v horní části vyhledávání produktů Amazonem pro vaše relevantní klíčová slova a vyhledávací fráze s dlouhým ocasem - tím více potenciálních prodejů, z nichž budete pravděpodobně profitovat. Ale jak se hodit na Amazon pro špičkové relevantní klíčová slova, zejména pokud jste stále nováček prodejce jen první kroky v tomto skutečně přeplněném trhu? Krátká odpověď je - pochopení klíčových slov a jejich hlavních zvláštností z pohledu algoritmu hodnocení A9. Takže, níže vám ukážeme, jak se umístit na Amazonu - tím, že poskytnete stručný průvodce hlavními cílovými klíčovými slovy a správným způsobem, jak je identifikovat tam.

Jak se hodí na Amazon pro nejvýznamnější relevantní klíčová slova

Předtím, než se cokoli jiného, - which is the best led smart tv in india. Nezapomeňte, že je základem pro váš potenciál pro hodnocení na Amazonu. Zde je několik základních pojmů a definic, které vám pomohou pochopit, jak se hodí na Amazon pro vaše hlavní cílová klíčová slova. Ujistěte se, že jste je měli všichni:

  • Klíčová slova - Klíčová slova Amazon z hlediska SEO a moderního obchodu elektronického obchodu jsou tzv. Zkratky hlavní vlastnosti předmětu prodeje nebo jeho obecné vztahy k produktové kategorii. Relevantní klíčová slova jsou velmi důležitou součástí optimalizace výpisu produktů ve vyhledávání produktů Amazon.
  • Klíčová slova s ​​dlouhým koncovým bodem - stojatá pro konkrétní kombinace frází nebo klíčových slov, která živá zákazníci pravděpodobně přijmou pro vyhledávací dotaz na produkty na Amazonu. Jednoduše řečeno, klíčová slova Amazon long-tail jsou běžné kombinace klíčových slov, která se nejčastěji používají při vyhledávání produktů. Ve skutečnosti, zvláště tento typ klíčových slov tvoří něco kolem 70% vyhledávání produktů od živých zákazníků tam.

Proto je ještě důležitější identifikovat správné kombinace vyhledávání s dlouhým ocasem relevantní pro vaši položku v prodeji nebo kategorii produktů. Tímto způsobem budete mít větší šance na to, aby se ukázalo širšímu publiku potenciálních kupujících, kteří hledají produkty nabízené k prodeji tam. Mezi ostatními doporučuji použít následující nástroje pro výzkum klíčových slov, které jsou specificky přizpůsobeny pro tuto platformu elektronického obchodu.

  • Obchodník slova - dobrý výchozí nástroj pro rychlé výzkum klíčových slov na Amazonu, pomáhá s mnoha cennými návrhy dlouhého ocasu, které jsou chyceny přímo z top úspěšné prodejci ve vašem výklenku nebo produktové kategorii.
  • Jungle Scout - je to one-stop-shop pro každého online podnikatele prodávajícího na Amazonu. Kromě skutečně prospěšných dat o klíčových slovech se Jungle Scout ukázal být mimořádně užitečným, pokud jde o hledání nových příležitostí k výrobě, nebo potřebu získat cenný konkurenční pohled - jak na potenciálně ziskové výrobky, tak na relativní klíčové slovo potřebné kombinace pro hodnocení.
December 22, 2017