Back to Question Center
0

Jak se hodí na Amazon pro špičkové relevantní klíčová slova?

1 answers:

Pokud chcete vědět, jak se hodit na Amazon pro vaše nejlépe relevantní klíčová slova - jste již na správném místě. Věděli jste, že první stránka výsledků vyhledávání na Amazonu obdrží více než 60% celkové návštěvnosti, která přichází od živých zákazníků hledajících položky, které jsou v prodeji? Takže to znamená, že čím bližší jste v horní části vyhledávání produktů Amazonem pro vaše relevantní klíčová slova a vyhledávací fráze s dlouhým ocasem - tím více potenciálních prodejů, z nichž budete pravděpodobně profitovat. Ale jak se hodit na Amazon pro špičkové relevantní klíčová slova, zejména pokud jste stále nováček prodejce jen první kroky v tomto skutečně přeplněném trhu? Krátká odpověď je - pochopení klíčových slov a jejich hlavních zvláštností z pohledu algoritmu hodnocení A9 - umziehen und sich umziehen. Takže, níže vám ukážeme, jak se umístit na Amazonu - tím, že poskytnete stručný průvodce hlavními cílovými klíčovými slovy a správným způsobem, jak je identifikovat tam.

Jak se hodí na Amazon pro nejvýznamnější relevantní klíčová slova

Předtím, než se cokoli jiného,. Nezapomeňte, že je základem pro váš potenciál pro hodnocení na Amazonu. Zde je několik základních pojmů a definic, které vám pomohou pochopit, jak se hodí na Amazon pro vaše hlavní cílová klíčová slova. Ujistěte se, že jste je měli všichni:

  • Klíčová slova - Klíčová slova Amazon z hlediska SEO a moderního obchodu elektronického obchodu jsou tzv. Zkratky hlavní vlastnosti předmětu prodeje nebo jeho obecné vztahy k produktové kategorii. Relevantní klíčová slova jsou velmi důležitou součástí optimalizace výpisu produktů ve vyhledávání produktů Amazon.
  • Klíčová slova s ​​dlouhým koncovým bodem - stojatá pro konkrétní kombinace frází nebo klíčových slov, která živá zákazníci pravděpodobně přijmou pro vyhledávací dotaz na produkty na Amazonu. Jednoduše řečeno, klíčová slova Amazon long-tail jsou běžné kombinace klíčových slov, která se nejčastěji používají při vyhledávání produktů. Ve skutečnosti, zvláště tento typ klíčových slov tvoří něco kolem 70% vyhledávání produktů od živých zákazníků tam.

Proto je ještě důležitější identifikovat správné kombinace vyhledávání s dlouhým ocasem relevantní pro vaši položku v prodeji nebo kategorii produktů. Tímto způsobem budete mít větší šance na to, aby se ukázalo širšímu publiku potenciálních kupujících, kteří hledají produkty nabízené k prodeji tam. Mezi ostatními doporučuji použít následující nástroje pro výzkum klíčových slov, které jsou specificky přizpůsobeny pro tuto platformu elektronického obchodu.

  • Obchodník slova - dobrý výchozí nástroj pro rychlé výzkum klíčových slov na Amazonu, pomáhá s mnoha cennými návrhy dlouhého ocasu, které jsou chyceny přímo z top úspěšné prodejci ve vašem výklenku nebo produktové kategorii.
  • Jungle Scout - je to one-stop-shop pro každého online podnikatele prodávajícího na Amazonu. Kromě skutečně prospěšných dat o klíčových slovech se Jungle Scout ukázal být mimořádně užitečným, pokud jde o hledání nových příležitostí k výrobě, nebo potřebu získat cenný konkurenční pohled - jak na potenciálně ziskové výrobky, tak na relativní klíčové slovo potřebné kombinace pro hodnocení.
December 22, 2017