Back to Question Center
0

Proč používat tabulky Google jako základní webový škrabák? - Semalt odpověď

1 answers:

Dokumenty Google nebo Tabulky Google jsou webový software. Tyto aplikace jsou kompatibilní s několika formáty Microsoft Office a pomáhají pohodlně škrábat různé webové stránky. Pomocí nástrojů Tabulky Google můžete vytvářet a upravovat soubory na síti a získávat data v reálném čase - rent or lease a computer. Tabule Google a Dokumenty Google získaly širokou chválu za svou jednoduchost, časté aktualizace produktu a spolehlivé výsledky. Pokud chcete v tabulce Google vytvořit webový škrabák , musíte postupovat několika jednoduchými kroky.

Krok 1:

První krok je zkopírovat adresu URL do tabulky.

Krok 2:

Ve druhém kroku se dostanete k webu, umístěte ukazatel myši nad nápisem a kliknutím pravým tlačítkem myši vyvoláte nabídku.

Krok 3:

Za třetí kliknete na možnost Inspect Element. Zobrazí okamžitě kontrolní okno, kde si můžete prohlédnout prvky HTML.

Krok 4:

Dalším krokem je vložení určitého kódu do okna konzoly pro vývojáře. Pro dokončení práce můžete také použít funkce importu XML v tabulkách Google.

Hlavní výhody plateb Google:

1. Klávesové zkratky

Pro usnadnění práce máte různé klávesové zkratky. Pomocí tabulek Google můžete snadno zapamatovat několik zkratek a provádět různé úkoly okamžitě. Například Ctrl + C se používá pro kopírování textu z různých webových stránek a Ctrl + V se používá k vložení tohoto textu do obyčejného dokumentu.

2. Formuláře a průzkumy

Pomocí formulářů Google můžete snadno vytvářet on-line formuláře a průzkumy. Je užitečné pro webmastery a nezávislé pracovníky, kteří chtějí získat od svých zákazníků zpětnou vazbu.

3. Škrábejte a ukládejte webový obsah

Jedním z hlavních výhod služby Google Sheets je, že můžete snadno škrábat webový obsah. Je vhodný pro podniky a programátory a pomáhá jim ukládat webový obsah v čitelném a škálovatelném formátu. Soubory můžete stáhnout přímo na pevný disk pro použití offline.

4. Kompatibilita

Tabule Google jsou kompatibilní se všemi operačními systémy a počítačovými a mobilními zařízeními. Můžete je integrovat do účtu Gmail a stáhnout a uložit tolik souborů, kolik chcete. Tabule Google jsou ideální pro digitální obchodníky a pomáhají jim při plnění mnoha úkolů.

5. Chat při úpravách

Schopnost spolupracovat s přáteli je primárním přínosem plateb Google. Můžete si chatovat s přáteli při prohlížení webových dokumentů nebo škrábaní obsahu na internetu. Můžete také kontaktovat své zákazníky a zobrazit. Za tímto účelem byste měli kliknout na šipku v sekci Rozhovor a užít si diskusí v reálném čase.

6. Gadgety Tabule Google

V Gadget Gadget API Google Visualization je velký počet modulů gadget. Můžete stáhnout co nejvíce gadgetů a splnit své úkoly. Jste investičním bankéřem nebo obchodníkem? Služba Google Finance vám pomůže provádět různé úkoly v síti. Můžete snadno sledovat aktuální investice a prohlížet si historická data. Pomocí tabulek Google můžete zobrazit a otevřít libovolný soubor včetně. xls, doc,. odt,. xlsx, ppt a další.

December 22, 2017