Back to Question Center
0

Apify: nejchytřejší způsob, jak extrahovat webové stránky - Semalt Expert

1 answers:

Škrábání webu je proces automatického dolování dat nebo sběr informací z World Wide Web. Existuje velké množství datových kombajnů, ale Apify je nejpřesnější a nejsilnější služba.

Apify je pokročilý webový škrabák a automatizační software. Vymaže informace z různých lokalit a organizuje je během několika minut. Pomocí tohoto nástroje můžete shromažďovat a strukturovat data - altalena salta e gioca. Chcete-li oškrábat informace z webových stránek módy, Apify zajistí informace založené na barvách, cenách a velikostech produktů. Některé z jeho hlavních výhod jsou popsány níže:

1. Inteligentní způsob získávání webových stránek:

Apifi nepotřebujete vytvářet tabulky ručně. Tento nástroj automaticky nahrát tabulky ve vašem CRM. Využívá rozhraní API pro extrahování dat z celého webu. Apify vytváří vysoce kvalitní data o předpovědi počasí, cenách produktů a marketingových strategiích. Rovněž prochází vaše webové stránky a zlepšuje hodnocení vašich stránek.

2. Vhodné pro všechny:

Apify je vhodný pro programátory, nekódovače, podniky, nezávislé pracovníky, novináře, webmastery, malé a střední firmy a analytiky dat. Jako student můžete použít Apify pro shromažďování informací pro svůj výzkumný projekt. Tento web scrape r je dobrý jak pro začínající uživatele, tak pro špičkové značky. Pomáhá nám sledovat weby konkurentů a vyvíjet nové obchodní a marketingové strategie.

3. Skvělý nástroj pro provádění více úkolů:

Apify pomáhá vytvářet nové burzovní místa, vytváří aplikace pro rezervace letů, analyzuje trhy s nemovitostmi, provádí revize produktů a provádí řadu dalších úkolů. Ve skutečnosti můžete s touto službou provádět jak práci s daty, tak úlohy procházení webu a získat informace o bezchybných informacích během několika minut.

4. Inteligentní zpracování:

Apify API automaticky vyhledá a získává užitečné údaje pro vás. Služba JSON se běžně používá jako mechanismus přenosu mezi klientem a webovým serverem. Rovněž vás informuje o aktuálních trendech v oblasti marketingu a poskytuje zpětnou vazbu ohledně kvality dat. Můžete použít jeho vyhledávací rozhraní API pro nalezení dobrých robotů na internetu. Uspořádejte data filtrů a vytvořte pro vás samostatné seznamy produktů.

5. Diverzifikované možnosti IP:

Jednou z hlavních funkcí Apify je, že poskytuje různorodé možnosti IP. Můžete se přihlásit k jeho profesionálnímu plánu a anonymně jednat na internetu. Můžete získat přístup ke stovkám unikátních adres IP a provádět více úkolů procházení a extrakci dat najednou.

6. Připojte aplikaci Použijte své oblíbené aplikace:

Na rozdíl od jiných běžných nástrojů pro škrábání webových stránek můžete aplikaci Apify připojit k oblíbeným webovým aplikacím. Je také užitečné pro programátory a pomáhá jim zpracovávat a analyzovat výsledky procházení. S nástrojem Apify můžete získat přehled o webových stránkách a přijímat oznámení. Můžete aplikaci stáhnout na smartphonu a úkoly kdykoli a kdekoli provádět.

7. Plnohodnotné funkce:

Stačí říct, co chcete prolézat nebo oškrábat, Apify bude provádět své úkoly automaticky. Pomocí této služby můžete webové stránky a blogy extrahovat pomocí souborů cookie, přesměrování a AJAX. Nemusíte instalovat žádný plugin založený na prohlížeči. Apify je dobrá alternativa k importu. io, Octoparse, Uipath, Screen Scraper a Kimono Labs.

December 22, 2017