Back to Question Center
0

Semalt: Web Data Extractor - Perfektní aplikace pro digitální marketing

1 answers:

Digitální obchodníci zejména propagují své značky, produkty nebo služby prostřednictvím sociálních médií, e-mailů a další platformy. Používají digitální technologie, jako jsou reklamy, e-mailový marketing a marketing telefonů, aby se setkali s novými zákazníky po celém světě. Digitální marketingový pracovník provádí své úkoly online a provádí více projektů na škrábání dat denně. Web Data Extractor pomáhá digitálním obchodníkům propagovat a prodávat své značky. Tento nástroj navíc pomáhá vytvářet více potenciálních zákazníků na internetu - high quality fake money.

Ideální pro podnikatele:

Digitální marketing a škrábání webu změnily způsob, jakým podniky a značky propagují své výrobky a služby. Pomocí nástroje Web Data Extractor můžete cílit nejen na velké množství zákazníků, ale také zahrnout pokročilé marketingové plány a strategie. Můžete škrábat co nejvíce webových stránek za hodinu, jak chcete, a tak rozšiřovat své podnikání.

Uživatelsky příjemný nástroj:

Bezpodmínečně můžeme zmínit, že Web Data Extractor je snadno použitelná služba. Pomáhá vám zlepšit digitální marketingové techniky, jako je SEO, SEM, marketing obsahu, automatizace obsahu, ovlivňování marketingu, marketing zaměřený na data a grafická reklama. Web Data Extractor prohlašuje, že dosud škrábá milióny webových stránek a analytici dat používají především tento nástroj k získávání informací z dynamických a e-commerce webových stránek. Můžete skousat celý nebo částečný web s touto službou a splnit své úkoly digitálního marketingu lépe.

S Web Data Extractor můžete snadno škrábat sociální sítě, jako je YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn a Google+. Můžete také škrábat data z diskusních fór, přezkoumat webové stránky a zpravodajství, jako jsou BBC a CNN. S běžnými nástroji pro škrábání dat nemusí být možné extrahovat data z CNN a BBC; ale Web Data Extractor provádí více úkolů a shromažďuje, organizuje a získává informace z těchto stránek podle vašich požadavků.

Jedna z nejvýraznějších vlastností Web Data Extractor je, že je k dispozici ve více verzích: Elite Version, Free Version a Professional Version. Svobodná verze je vhodná pro volné pracovníky, malé firmy a neprogramátory. Elite a profesionální verze jsou dobré pro podniky, digitální obchodníky a programátory. S nástrojem Web Data Extractor můžete pohodlně načíst informace a popisovat popisy a obrázky produktů.

Na rozdíl od jiných běžných datových škrabáků a webových prohledávačů, Web Data Extractor nevyžaduje žádnou údržbu. Také nemusíte mít pokročilé schopnosti kódovat, abyste tento nástroj mohli používat. Pokud jste se nepoznali Python, C ++, BeautifulSoup a Ruby, můžete stále využívat Web Data Extractor a využívat jeho základních a pokročilých funkcí. Tento nástroj nebude nejen škrábat data pro vás, ale také uspořádat na základě vašich klíčových slov s krátkým a dlouhým ocasem. Navíc automaticky publikuje váš webový obsah a opravuje všechny drobné chyby ve vašich datech, čímž šetří váš čas a energii.

Ověření adres a ochrana proti nevyžádané poště:

Web Data Extractor ověřuje e-mailové adresy, které vám poskytují kompletní seznam vašich zákazníků v organizované podobě. Tato služba navíc chrání proti spamu a zabraňuje hackerům a spamerům přístup k vašemu webovému obsahu.

December 22, 2017