Back to Question Center
0

Jak používat služby Amazon Marketing Services k zdvojnásobení zisku?

1 answers:

Pokud prodáváte své produkty na Amazonu, váš primární cíl je pravděpodobně prezentovat své věci před většinu vašich potenciálních zákazníků a nakonec generovat více příjmů. Celý algoritmus hodnocení Amazonů je navržen tak, aby zákazníkům poskytoval nejpřesnější výsledky vyhledávání na základě jejich preferencí a historie vyhledávání. Takže vše, co potřebujete, je dodržovat pokyny společnosti Amazon, aby se vaše produkty zobrazovaly před cílovým publikem - business consultant outsourcing.

Bez ohledu na vaše současné strategie, nikdy neubližuje zvažovat vaše možnosti. Amazon naštěstí poskytuje obchodníkům různé služby, které mohou zefektivnit prodejní procesy a následně přinést více příjmů Amazonu. Program Amazon Marketing Services je perfektní volbou pro prodejce Amazonu, kteří hledají příležitost zvýšit svůj prodej a zvýšit celkový příjem z podnikání.

Nicméně se stává otázka, zda potřebujete vyzkoušet nové marketingové služby nebo pokračovat v používání osvědčených metod. Ale pokud se nová marketingová taktika objeví ještě lépe? Takže si myslím, že stojí za to vyzkoušet Amazonské marketingové služby, aby zůstaly na vrcholu hry Amazon e-commerce. Takže budeme diskutovat o výhodách a nevýhodách AMS, abychom pochopili, zda stojí za investice nebo ne. Amazon Marketing Services

Amazon Marketing Services (AMS) je reklamní platforma pro placené kliknutí, kde prodejci mohou dostat své produkty přední cílové publikum na základě cílených hledaných výrazů, produktů, preferencí a historie nákupů.

Program Amazon Marketing Services poskytuje podnikům následující příležitosti:

  • stránky Amazon;
  • grafické reklamy pro produkty;
  • reklamy na titulní reklamu;
  • Reklamy sponzorovaných produktů.

Zpočátku program AMS byl k dispozici pouze pro prodejce Amazon. Nicméně pravidla byla změněna a dnes je také k dispozici pro přímou publikaci držitelů účtů a zástupců prodejců. Je však třeba uvést, že obchodníci, kteří mají zájem o služby Amazon Marketing Services, by měli být účastníky platformy Amazon Vendor Central. Tyto reklamní služby byly vytvořeny tak, aby poskytovaly cílené a klíčové kampaně pro prodejce společnosti Amazon. Amazon využívá obrovskou databázi, která odpovídá zákazníkům s reklamami, o kterých se domnívá, že zákazník bude rezonovat. Amazon shromažďuje data předchozí zkušenosti zákazníka s Amazonem a sleduje způsob, jakým nakupující hledají něco na platformě. Takže při zohlednění všech těchto aspektů můžete své reklamy před potenciálními zákazníky, kteří se zajímají o produkty jako je vaše.

Reklamní kampaň můžete spravovat prostřednictvím uživatelského rozhraní Amazon Marketing Services. Toto rozhraní vám umožňuje sledovat výnosy a náklady za kliknutí, abyste mohli snadno vyhodnotit návratnost investic. Kromě toho můžete sledovat reklamní náklady na prodej a zkontrolovat, zda je reklamní kampaň zisková nebo ne.

Nicméně, tento program Amazon má také své nevýhody. Rozhraní AMS není uživatelsky přívětivé. Dokonce ani vymažete ukončené reklamy. Aktualizace zpráv obvykle navíc fungují velmi pomalu.

December 22, 2017