Back to Question Center
0

Můžete doporučit nějaký dobrý sledovací software Amazon USA?

1 answers:

Pokud se vaše otázka souvisí přesně s Amazonovým americkým sledovacím softwarem v běžném smyslu, mohu vám ukázat nástroj Dodávky pro Android. Tento sledovací software Amazon US může sledovat všechny vaše zásilky - jednoduše a v pohodě. Bez ohledu na to, kde byste mohli být v tuto chvíli - stačí jen zadat ID doručení a zkontrolovat jeho postup při přepravě a skutečné umístění - cocuten solgar products.

Mezi nejsilnější strany nástroje Amazon Amazon US tracking bych rád zdůraznil následující hlavní výhody, které jsem si nejvíce oblíbil:

  )
 • Trace - pokud jste mezi logistickými partnery společnosti Amazon, je standardně k dispozici sledování balíčku pomocí Map Google.
 • Synchronizace - synchronizační služba mi pomohla hodně, když jsem byl nucen pracovat na více zařízeních.
 • Upozornění na pozadí - není nutné, aby byly dodávky vždy otevřené. K dispozici je skvělá možnost přijímat oznámení při každém změně stavu zásilky.
 • Optimalizace - tento nástroj se ukázal jako optimalizovaný pro tablety. Snažil jsem se to i na mém smartphonu - a nebylo s tím problém, jsem si užíval plný tukový soubor funkcí - jako kdybych ho spustil na svém stolním počítači.
 • Widget - bylo to pěkné a velmi užitečné přidat widgety pro rychlý přehled bez nutnosti otevírání aplikace - jen na mé domovské obrazovce.

Tyto funkce se mi zdály být velmi užitečné jako u volného uživatele. Abych vám řekl pravdu, neměl jsem možnost vyzkoušet si verzi pro. Lidé říkají, že pokud si je koupíte, získáte nejen některé další funkce, ale zbavíte se těchto otravných reklam jednou provždy. Ve vašem nákupu budou zároveň k dispozici další možnosti přizpůsobení.

A pokud máte stále zájem, zde jsou hlavní funkce dodávané s dodávkou Pro (samozřejmě podle vývojáře softwaru):

 • Rozšířené možnosti synchronizace, které fungují s více účty, a to jak na Amazonu, tak i na eBay.
 • Instalace v plném režimu a verze bez reklam.
 • Různé přizpůsobené motivy aplikací jsou k dispozici v otevřeném přístupu.
 • Trochu více jazyků podporovaných s placenou verzí.
 • A mnoho dalších nastavení pohodlí.

Dodací Amazon US sledovací aplikace se ukázala být opravdu užitečná pro mě, zvláště když jsem potřeboval synchronizovat řadu svých prodávajících účtů na Amazon a eBay. Nevím, jestli je jejich plně tučná placená verze skutečně užitečná, ale co mohu říct s jistotou - jejich bezplatná verze se ukázala jako dostatečně užitečná, abych zapomněl na jakýkoli nepořádek při sledování několika zásilek - jednou provždy.

December 22, 2017