Back to Question Center
0

Semalt navrhuje nejlepší škrábadlo na webu

1 answers:

Selenium je open-source automatizovaná testovací sada pro webové aplikace, které se používají na různých platformy a prohlížeče. Selenium nabízí infrastrukturu pro specifikaci W3C WebDriver, což je programovací rozhraní kompatibilní s webovými prohlížeči. Tento software se skládá z různých knihoven a nástrojů, které umožňují automatizaci webového prohlížeče - valuehost mail on sunday.

Proč Selenium software?

Software Selenium se zaměřuje na webovou automatizovanou aplikaci pro extrahování dat z webové stránky. Tento software se skládá ze sady softwaru navrženého tak, aby splňoval vaše specifikace pro škrabání . Software Selenium má čtyři hlavní součásti, které je třeba zvážit.

WebDriver

Selenium WebDriver byl navržen tak, aby nabídl jednoduché programovací rozhraní. Pokud pracujete na škrábání dynamické webové stránky, je Selenium-WebDriver součástí, který je třeba zvážit. Tento nástroj podporuje extrakci webových dat na webových stránkách, kde se může obsah měnit bez nutného opětovného načítání stránky.

WebDriver dodává objektově orientované aplikační programové rozhraní (API), které nabízí pokročilou podporu pro testování a škrábání na webu. Nástroj pracuje tak, že provádí volání do prohlížeče pomocí celkové podpory pro automatizaci.

Selénová mřížka

Selénová mřížka se široce používá při distribuci textů přes více než jeden virtuální stroj. Jednoduše řečeno, Selenium Grid umožňuje provádět testy na různých virtuálních strojích s více než jedním prohlížečem. Mřížka umožňuje spustit škrábání v prostředí distribuovaného výkonu.

Čas je důležitým faktorem, pokud jde o škrábání na webu. Nikdy nebylo snadné škrábat dynamickou webovou stránku. Vyškrábejte tuto stránku urychlením provádění úkolů. To můžete provést spuštěním více testů najednou. Nejlepší věc, kterou používáte, je skutečnost, že můžete provozovat mřížku stejného prohlížeče, verze a typu.

Selenium Remote Control (RC)

Pracujete na škrábání prohlížečů podporujících JavaScript? Selenium Remote Control je nástroj, který je třeba zvážit. Tento nástroj umožňuje psát automatizované testy aplikací ve vašem preferovaném programovacím jazyce.

Selenium IDE je skript, který funguje jako rozšíření pro Firefox, které umožňuje editovat, nahrávat a ladit data. Pro začátečníky zaznamenává Selenium IDE a hraje interakce koncových uživatelů s prohlížečem Firefox.

Software Selenium je kompatibilní jak s Pythonem 2, tak s Pythonem 3. Pokud pracujete na kompilaci ovladače aplikace Internet Explorer, budete potřebovat 32 a 64bitové kompilátory a Visual Studio 2008. Znalost Ruby 2 je další výhodou.

Škrábání webových stránek se selenem

Selenem můžete efektivně komunikovat s webovými formami JavaScript. Nainstalujte zařízení WebDriver do počítače a použijte nástroj XPath. Pomocí programu Selenium vyberte požadovanou možnost kliknutím na rozbalovací nabídku a nechte prohlížeč několik minut načtení, než kliknete na další prvek.

Na cílové stránce se zobrazí po odstranění všech formulářů vyplněné údaje. Některé webové stránky vyžadují určitý čas před načtením obsahu. Chcete-li tento typ stránky oškrábat, přetáhněte všechny možnosti, které se nacházejí v konkrétních webových formulářích. Je důležité si uvědomit, že software Selenium je kompatibilní s operačním systémem Windows, Mac OS a Linuxem. Usnadněte škrábání stránky pomocí softwaru Selenium.

December 22, 2017