Back to Question Center
0

Pomocí nástroje pro škrabání Google k extrahování dat - Semalt Expert

1 answers:
A webový škrabák je automatizovaný skript, který shromažďuje data z statických webů, což umožňuje koncovým uživatelům transformovat získané informace do použitelného formátu. Ve skutečnosti je možné nalézt na webu všechny informace, které on potřebuje. Problémem je získání dat ve formátech, které lze snadno manipulovat nebo analyzovat. (13)

Nástroj pro škrábání Google

Rozšíření škrabáka Google Chrome je nástroj pro škrábání webových stránek , který funguje v prohlížeči Chrome - buy france visa online. S tímto rozšířením nemusíte najmout tisíce asistentů, kteří by celý den zkopírovali a vkládali obsah z webu. Zvolte cílový text a nechte rozšíření proškrabávače Chrome provést zbytek.

Velký počet skupin občanů usiluje o to, aby své vlády zodpovídali snížením jejich výdajů. Rozšíření škrabky Chrome jim umožňuje bojovat za transparentnost a odpovědnost shromažďováním skutečných údajů týkajících se provozování vlád. Kopírování dat z webu pomocí ručních technik může být zdlouhavý úkol. Zajistěte škrábání kampaně efektivní instalací tohoto webového škrabka rozšíření na vašem prohlížeči.

Jak nainstalovat rozšíření škrabky Chrome?

Rozšíření chrome scraper Google je vysoce ceněný nástroj pro škrábání webových stránek nabízený zdarma v internetovém obchodě Chrome. Chcete-li nainstalovat tento škrabák do vašeho prohlížeče, klikněte na možnost "Přidat do Chromu" zobrazenou v pravém horním rohu prohlížeče Chrome. Po instalaci se nástroj nyní nachází pod tlačítkem Menu v prohlížeči.

Jak používat nástroj Google Škrábání?

Některé webové datové tabulky lze přenášet z webu do tabulkových tabulek, které lze v budoucnu použít. Získávání dat ze statických webových stránek v použitelných formátech však vyžaduje další úsilí. V tomto výukovém manuálu budou sloužit tabulky Komise pro cenné papíry a burzy (2015 z 20-F) pro ilustraci, jak rozšíření Chrome extrahuje data z webových stránek a webů.

Chcete-li extrahovat data z webů pomocí nástroje Google pro škrábání, identifikujte webovou stránku, kterou chcete zlikvidovat. V tomto případě se zaměřte na tabulky. Vyberte řádky, které chcete oškrábat, a klikněte na ikonu škrabky v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte možnost "Scrape similar. "

Chrome Scraper Extension přenese oškrábané údaje do nového okna. Váš škrabák také identifikuje názvy sloupců extrahované tabulky. Zkontrolujte získané údaje, abyste se ujistili, že byly správně vytaženy. Klepněte na tlačítko "Kopírovat do schránky" a poté otevřete aplikaci Microsoft Excel. Vložte data do tabulky klepnutím na tlačítko "Ctrl + V". "

Než analyzujete informace v tabulce, přidejte záhlaví sloupců do správných umístění. Odstraňte prázdné sloupce v aplikaci Microsoft Excel, abyste získali skutečná data. Použijte funkci součtu aplikace Excel, abyste se ujistili, že součet plateb na vašem listu je správný.

Nástroj pro škrábání Google usnadňuje přístup ke shromažďování údajů. Scraper zvyšuje přesnost a efektivitu extrahování webových dat a poskytuje vám další možnosti k prozkoumání vašich hodnot. Použijte výše popsanou příručku ke škrábání webových stránek vlád a získání reálných dat pro průhlednost.

December 22, 2017