Back to Question Center
0

Jak špehovat mé konkurenty a vidět jejich Amazon prodejce pořadí pro klíčová slova?

1 answers:

Pojďme se dostat k bodu bez prodlení. Vzhledem k tomu, že je důležité, abyste byli vždy informováni o nejnovějších vyhledávacích trendech a kombinacích klíčových slov s nejvyšším vítězstvím, které již používají všichni velcí online prodejci se špičkovým seznamem prodejců v Amazonku - zde jsou tři užitečné klíčové nástroje pro vás, konkurenční výzkum. Nakonec použijte nejlepší výsledky a vysoce výkonné kombinace klíčových slov svých nejúspěšnějších konkurentů na Amazonu. Takže tady jsou.

  • Plánovač klíčových slov Google - by měl být prvním širokým nástrojem pro analýzu klíčových slov, který vám může okamžitě poskytnout velký obrázek o všech relevantních klíčových slovech a zbytek podobných kombinací klíčových slov, které jsou vypočteny podle objemů vyhledávání předního vyhledávače na světě. Věc je, že tento výchozí nástroj může být pro vás docela dobrý - a to i v případě, že potřebujete sledovat prodejce Amazonů pro konkrétní klíčová slova - hosting christmas dinner. Plánovač klíčových slov Google samozřejmě není tak přímý, jako je lví podíl konkurenčních výzkumných nástrojů a online rámců, které jsou speciálně navrženy pro sledování hodnocení prodejců Amazonů pro hlavní cílová klíčová slova. Přesto stále používám tento výchozí nástroj, kromě toho pravidelně. A může se také stát dobrým výchozím bodem pro váš konkurenční výzkum klíčových slov na Amazonu. Všimněte si však, že používání tohoto bezplatného nástroje, který je k dispozici všem, nebude pro vás úspěšným prodejcem na Amazonu. Myslím tím, že budete muset vybírat alespoň jeden nástroj pro sledování nad tímto standardním nástrojem - a proto zvažte následující možnosti, jak sledovat hodnocení konkurence Amazonové prodávajícího pro klíčová slova jako skutečný pro.

  • SpyFu - je to prémiový nástroj pro analýzu klíčových slov speciálně navržen tak, aby špehoval vaše konkurenty a těžit z jejich nejlepších poznatků nejen s relevantním výzkumem klíčových slov, ale s jakýmkoli jiným aspektem SEO, který si můžete představit (i. E. , profil zpětného odkazu, obecnou optimalizační strategii, stejně jako veškeré další metriky výkonu, které mají být použity k vaší vlastní výhodě). A můžete snadno pozvednout své hodnocení prodejců Amazonky pro vaše hlavní cílová klíčová slova - stačí vytáhnout všechny potřebné návrhy na dlouhé ocas a tak cenné konkurenční vhledy přímo od nejbližších oponentů na trhu nebo v rámci stejné kategorie produktů na Amazonu. Pravděpodobně jedinou špatnou věcí o SpyFu je to, že jeho full-fat verze je k dispozici za něco kolem 30 dolarů měsíčně. Nicméně jeho základní volná verze byla pro mě velice dobrá, přiznávám.
  • SECockpit - je dalším skvělým nástrojem pro analýzu klíčových slov, který vám může pomoci sledovat hodnocení prodejců Amazonu pro všechna klíčová slova a vyhledávací fráze, která jsou používána živými uživateli nejen na platformách elektronického obchodu na internetu v rámci indexu Google. Mezi jeho nejkrásnější funkce jsem si užívala opravdu vysokou rychlost svého konkurenčního klíčového výzkumu. Všechno probíhalo v pohodě a skutečně intuitivním způsobem. Se SECockpit může každý nově prodávající na Amazonu rychle pochopit, co funguje dobře a co by mělo být změněno nebo pravděpodobně revidováno - podle nejlepších nálezů klíčových slov, které již používají vedoucí obchodníci ve vaší produktové kategorii na Amazonu a pravděpodobně i na jiné populární platformě elektronického obchodování jako eBay, Walmart atd.
December 22, 2017