Back to Question Center
0

Nejlepší nástroje pro škrábání velkých dat - Semalt poradenství

1 answers:

Existují různé způsoby získávání dat z internetu. Některé nástroje jsou určeny pro fanoušky a ostatní jsou vhodné pro podniky a značky. Chcete-li extrahovat data ze soukromých blogů nebo webů elektronického obchodu, budete muset použít následující nástroje, které slibují kvalitní výsledky - crt monitor rental.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub je rozšíření Firefoxu. Jedná se o jeden z nejslavnějších nástrojů pro škrábání a vizualizaci velkých dat z Internetu. Po instalaci a aktivaci vám aplikace Outwit Hub poskytne svým webovým prohlížečům vynikající možnosti škrábání webových stránek . Je nejlépe známá pro své funkce pro rozpoznávání dat a nevyžaduje programovací dovednosti, aby vám umožnila práci. Můžete použít Outwit Hub pro soukromé webové stránky i dynamické webové stránky. Tento freeware je vhodný pro začínající a středně velké firmy.

2. Import. io:

Dovoz. io je dobrou alternativou k Kimono Labs. Jedná se o komplexní a výkonnou službu pro vizualizaci a škrábání velkých dat během několika minut. S importem. můžete nastavit soubory Sitemap a škrábat velké množství webových stránek. Má vynikající možnosti extrakce dynamických dat a zpracovává soubory AJAX a JavaScript. Dále importovat. io extrahuje informace ze souborů PDF a obrázků bez kompromisů ohledně kvality.

3. Spinn3r:

Je to skvělá volba pro škrábání celé webové stránky, blogy, stránky sociálních médií a RSS kanály. Díky službě Spinn3r můžete pohodlně indexovat a procházet své webové stránky. Používá firehose API a nabízí možnosti snadného filtrování dat. Nejlepší součástí tohoto programu je to, že zmačká vaše data pomocí konkrétních klíčových slov a pomáhá odstranit nepodstatný webový obsah.

4. FMiner:

Jedná se o komplexní nástroj pro škrábání a vizualizaci velkých dat na internetu. Fminer je nejlepší program pro škrábání webových stránek, který kombinuje špičkové funkce a snadno provádí některé projekty extrakce dat. Pokud jste vytvořili blog a chcete rozvíjet svou firmu, měli byste použít funkci Fminer na škrábání dat z co nejvíce webových stránek. Snadno zvládne projekty, které vyžadují vícevrstvé procházení a seznamy serverů proxy.

5. Dexi. io:

Tento nástroj je vhodný pro dynamické webové stránky a škrábání dat bez kompromisů v kvalitě. Dexi. io je jednou z nejlepších a nejsnadnějších služeb pro škrábání a vizualizaci velkých dat. Tento nástroj umožňuje nastavit prohledávače a načítat data v reálném čase. Nejlépe je známo díky uživatelsky příjemnému rozhraní a data jsou uložena přímo do pole Box. net nebo Google disk. Data můžete také exportovat do souborů CSV a JSON.

6. ParseHub:

Parsehub je komplexní a užitečný program pro škrábání webů, který extrahuje data ze složitých webových stránek, které používají JavaScript, AJAX, soubory cookie a přesměrování. Tento nástroj je vybaven technologií pro strojové učení a snadno čte a analyzuje vaše webové dokumenty. ParseHub je vhodný pro uživatele Linuxu, Macu a Windows a dokáže zpracovat až deset projektů najednou. Jeho volná verze je vhodná pro malé a střední podniky a její placená verze je vhodná pro špičkové značky a podniky. Exportované údaje můžete snadno exportovat do formátů CSV, Excel a HTML.

December 22, 2017