Back to Question Center
0

Které hlavní faktory jsou zohledněny algoritmem pro klasifikaci Amazon?

1 answers:

Pokud provozujete vlastní firmu elektronického obchodu na Amazonu, musíte být již obeznámeni s původním konceptem Optimalizace pro vyhledávače (SEO). Může se to zdát jako neuspokojení, ale každý velký vyhledávač (jako je Google samotný, stejně jako Yahoo, Bing atd. ) má svůj vlastní klasifikační algoritmus. Přesto příliš mnoho online podnikatelů, kteří tam prodávají, stále neví o samotné existenci algoritmu hodnocení Amazonů. To je důvod, proč bych vám ukázal hlavní faktory, které Amazon ranking algoritmus sází na, podporované s primární prvky optimalizace výpisu produktu podle sekce - adventure tours south america budget tours. Tímto způsobem pochopíte, jak vytvořit kvalitní obsah pro stránku produktu. Konečně, najít vaše nabídky produktů na vrcholu Amazon vyhledávání patří mezi nejprodávanější položky.

On-page SEO faktory pro Amazon Ranking algoritmus

Zde jsou základní faktory, které se nacházejí na stránce vašeho produktu,. Zjistěte-li je všechny, pomůžete vám přesně pochopit, co by mělo být provedeno s optimalizací výpisu produktů pro maximální prodejní výkon a lepší viditelnost na internetu do jisté míry.

Název produktu

Název produktu je první část vaší stránky produktu Amazon, která nese hlavní význam pro SEO tam. Stejně jako v případě standardních vyhledávačů je algoritmus hodnocení Amazon značně ovlivněn značkou hlavního názvu. Tímto způsobem máte k dispozici až 500 znaků, abyste mohli používat své nejlépe přesně zaměřené klíčová slova a hlavní kombinace vyhledávání s dlouhým ocasem, abyste maximalizovali možnost vyhledávání online.

Body odrážky

Je to další část stránky produktu, která se nachází přímo pod názvem produktu. Přestože neexistují žádné oficiální důkazy, které by tuto skutečnost dokázaly, mohou však kuličkové body potenciálně mít velký vliv na váš průběh konverze. Slouží jako čistý a jasný přehled o vašem produktu, kuličkové body jsou také skvělým místem pro začlenění některých z vašich hlavních cílových klíčových slov, která mají vaši položku v prodeji z jejích nejlepších stran.

Popis produktu

Poslední část stránky Amazonky viditelná návštěvníkovi je popis produktu. Ve skutečnosti jde o rozšířenou verzi seznamu kuliček. A co víc - podle algoritmu hodnocení Amazon je tato část technicky zbytečná, přinejmenším pro účely přímého uživatelského zážitku. Nicméně úplné vyplnění popisu produktu je stále velmi důležité. Samozřejmě, pokud chcete hodně hodit na Amazonu.

Backend Klíčová slova

Tato část klíčových slov a vyhledávacích dotazů ve skutečnosti není pro návštěvníky viditelná. Ale tato část je speciálně určena k tomu, aby nesla zbytek vašich relevantních klíčových slov - jen pro účely hodnocení. Tímto způsobem nezapomeňte, že klíčová slova pro backdoor Amazon je nejlepší místo, kde můžete umístit všechna klíčová klíčová slova, která ještě nebyla uvedena v názvu produktu nebo v popisu produktu. Možná budete mít rozumnou příležitost se vrátit v určitou dobu a provést revizi tak, že část nejvhodnějších klíčových slov backendu úspěšně nahradí méně výkonné položky ve svém názvu produktu, popisu nebo seznamu bodů odrážky.


December 22, 2017