Back to Question Center
0

Je rozumné najmout obchodního konzultanta společnosti Amazon?

1 answers:

Online obchodníci, kteří mají zkušenosti s elektronickým obchodem, často čelí problémům při spouštění produktů na Amazonu. Jak víte, teorie se liší od praxe. To je důvod, proč to obvykle není dost studovat teorii od Amazon průvodce a konzultace. Potřebujete někoho, kdo ví, jak systém hodnocení Amazon funguje s praxí z první ruky. Proto je rozumné hledat nějaké odborné poradenství - humidity monitoring systems.

Primární důvody, proč obchodníci Amazonu hledají prodejní poradce, jsou:

  • prodejci nechtějí opustit své peníze na stole kvůli nízkému procentu provozu, výpis;
  • obchodníci nemají na Amazonu žádnou přítomnost a chtějí, aby jejich produkty byly viditelné pro potenciální zákazníky;
  • , pokud již existují na produktech Amazon, jsou prodávány jinými společnostmi a prodejci;
  • , když si obchodníci uvědomí, že nevykazují takovou výkonnost, jakou by mohla být.

Všechny tyto otázky lze vyřešit. Nicméně je potřeba věnovat nějaký čas zkoumání a analýze vašeho aktuálního žebříčku Amazonů. Potřebujete vytvořit krok za krokem marketingovou kampaň, implementovat řadu nástrojů a triků optimalizace. Vyžaduje nějaké specializované znalosti a zkušenosti.

Existují různé výhody a nevýhody správy vlastního Amazonského kanálu. Nicméně, všichni se shodují ke stejným dvěma principům podnikání - času a peněz. Potřebujete trávit více času na vytvoření vlastní marketingové kampaně. Pak si myslíte, kolik peněz můžete udělat s dobře optimalizovaným seznamem Amazonů. Nicméně stále musíte vypočítat, kolik peněz můžete ztratit, protože jste hodili implementaci všech optimalizačních strategií do vašeho obchodu Amazon. Mezi rozvojem podnikání neexistuje střední čas mezi penězi a penězi. To je důvod, proč se většina firem rozhodne spoléhat se na profesionální prodejní konzultanty společnosti Amazon, aby šetřily čas a peníze.

V tomto článku budeme diskutovat o hlavních důvodech, proč je lepší spolupracovat s prodejním konzultantem společnosti Amazon než o spravování vašeho podnikání na vlastní náklady.

Hlavními důvody, proč si najmete prodejního konzultanta společnosti Amazon

Spolupráce s odborníkem na prodej v Amazonu můžete přeskočit křivku učení

Existuje mnoho procesů, šablon a individuálních přístupů profesionální konzultační týmy pomáhají klientům spouštět a optimalizovat své produkty na Amazonu. Většina těchto postupů nebyla nikdy předem projednána. Takže na internetu nebudete moci najít žádné informace, které by s tím souvisely. Mnoho z těchto metod se provádí jen jednou během optimalizačního procesu nebo v případě, že se něco pokazí. Nemusíte jít do podrobností o každém přístupu, protože vše pro vás bude děláno. Vaši prodejní konzultanti zvládnou veškeré obědy a řeší případné problémy, jako jsou poklesy pořadí, problémy s zákazníky, naplnění atd.Využijí všech možných příležitostí a řeší problémy v budově.

Profesionální obchodní poradci společnosti Amazon vám poskytnou přístup k osvědčeným postupům a efektivním nástrojům

Obchodníci, kteří samostatně spravují účty Amazon, obvykle nemají čas na výzkum a rozvoj podnikání, zapojení do všech běžných rutinních činností, jako je manipulace s dodávkami, služby zákaznické podpory a řízení jiných vlastností značky. Takže může být náročné zůstat v pořádku se všemi tržními novinkami a vývojem v průmyslu. Takže potřebujete člověka, který neustále monitoruje trh Amazonu a zná všechny vyhledávací a PPC algoritmové zvláštnosti, schopnosti platformy a tak dále. Amazon prodejní konzultant vám pomůže přizpůsobit vaše podnikání všem těmto novinkám v oblasti elektronického obchodu a ochrání vaše podnikání před ztrátami a hodnoceními. Navíc odborník společnosti Amazon může určit, jak tyto změny mohou pomoci vaší firmě.

Expert prodeje společnosti Amazon vám pomůže s vaším obchodním účtem v Amazonku a poskytne vám čas, abyste se zaměřili na primární obchodní aspekty a výrobní záležitosti

Většina firem, obzvláště ty velké, používají Amazon jako další trh pro prodej svých věcí. Proto se více soustředí na problematiku výroby a na primární tržiště, jako je vlastní webový zdroj nebo offline obchod. Je obtížné řídit a růst mnoha různých prodejních, distribučních a marketingových kanálů najednou. Měli byste si však uvědomit, že provozování firmy na Amazonu vyžaduje čas a investice, někdy dokonce více, než je třeba investovat při provozování offline provozu.

Úspěšné společnosti nikdy neslouží na vavřínech, pokud jde o rozvoj podnikání. Vždy existují některé nové funkce, které je třeba vyřešit, některé nové vylepšení, některé spouštěné verze a trendy, které je třeba zvážit. Prosperní podniky se na okamžik nemohou zastavit, protože to může vést ke ztrátě peněz. Jsou vždy na cestě k nalezení nových přístupů ke snížení nákladů a zvýšení zisku. Rozvoj podnikání je nejúčinnější způsob, jak snížit náklady a zaměřit více potenciálních zákazníků. Takže dalekohlední obchodníci by měli přidělovat svůj čas a zdroje moudře.

Musíte věnovat více času strategickému podnikání a vývoji produktů, než na produktu, který se živí zápasem a čtením nejnovějších strategií Amazon. Pomocí profesionálních poradenských služeb Amazon se můžete soustředit na primární a základní věci, zatímco ostatní aspekty budou řízeny odborníky.

Závěrečné myšlenky

Shrnutí, vše, co jsem zmínil výše, mohu říci, že je rozumné a cenově výhodné pronajmout si Amazonský prodej konzultant, zvláště pokud si své výrobky prodáváte na několika tržištích. Ať už se chystáte zlepšit svůj zápis na Amazonku nebo přizpůsobit kampaň s platbou za proklik, získáte více díky spolupráci se zkušenými odborníky, než sami. Kromě toho budete moci uvolnit čas pro rozvoj a zlepšení svého podnikání.

December 22, 2017