Back to Question Center
0

Semalt Expert vysvětluje, jak extrahovat data z webových stránek

1 answers:

Škrábání webu, známé také jako extrakce dat z webu, z internetu. Webové nástroje pro škrábání přistupují k webovým stránkám pomocí protokolu Hypertext Transfer Protocol a usnadňují získávání dat z více webových stránek. Pokud chcete shromažďovat a škrábat informace z konkrétních webových stránek, můžete si vyzkoušet následující webový šrot software.

1. 80 nožiček

Jedná se o jeden z nejlepších nástrojů pro extrakci dat. 80 noh je proslulý svým uživatelsky přívětivým rozhraním - tsg inc-us. Vyčísluje a strukturuje data podle vašich požadavků. Načítá požadované informace během několika vteřin a může provádět různé úkoly najednou. 80 noh je předchozí volba PayPal, MailChimp a Facebooku.

2. Spinn3r

S aplikací Spinn3r můžeme data načítat a pohodlně škrábat celý web. Tento nástroj získává data ze sociálních médií, zpravodajství, RSS a ATOM a soukromé blogy. Data můžete ukládat ve formátech JSON nebo CSV. Spinn3r škrábá data ve více než 110 jazycích a odstraní spam ze souborů. Správní konzole nám umožňuje řídit boty, když je celý web oškrábán.

3. ParseHub

ParseHub může škrábat data z webových stránek, které používají soubory cookie, přesměrování, JavaScript a AJAX. Má komplexní technologii učení a uživatelsky přívětivé rozhraní. ParseHub identifikuje vaše webové dokumenty, škrábá je a poskytuje výstup v požadovaných formátech. Tento nástroj je k dispozici pro uživatele Mac, Windows a Linux a dokáže zpracovat až čtyři prolézané projekty najednou.

4. Import. io

Jedná se o jeden z nejlepších a nejužitečnějších software pro škrábání dat . Import. io je proslulá špičkovou technologií a je vhodná pro programátory a neprogramátory. Zruší data z více webových stránek a exportuje do formátu CSV a JSON. Můžete škrábat více než 20 000 webových stránek za hodinu a importovat je. io nabízí bezplatnou aplikaci pro uživatele Windows, Linux a Mac.

5. Dexi. io

Pokud hledáte extrahovat celý web, měli byste zkusit Dexi. io. Je to jeden z nejlepších a nejužitečnějších datových škrabáků a crawlerů. Dexi. io je také známý jako Cloud Scrape a může zpracovávat stovky webových stránek za minutu. Jeho verze založená na prohlížeči nastavuje prohledávače a extrahuje data v reálném čase. Jakmile jsou data extrahována, můžete je uložit na krabici. net nebo Disk Google nebo přímo na pevný disk.

6. Webhouse. io

Tento prohlížeč založený aplikační struktury a organizuje vaše data pohodlně. Webhouse. io je nejlépe známý pro své prohledávací vlastnosti a technologii strojového učení. Díky této službě můžete procházet obrovské množství dat z různých zdrojů v jediném rozhraní API. Je schopen škrábat tisíce webových stránek za hodinu a neohrožuje kvalitu. Data lze exportovat do formátů XML, JSON a RSS.

7. Visual Scraper

Jedná se o užitečný a uživatelsky přívětivý software pro extrakci dat. S nástrojem Visual Scraper můžete data načítat v reálném čase a exportovat je do formátů jako JSON, SQL, CSV a XML. To je nejlépe známé pro jeho point-and-click rozhraní a může škrábat jak PDF a JPG soubory.

December 22, 2017