Back to Question Center
0

Jak zlepšit svůj prodej v Amazoně nejlepším možným způsobem?

1 answers:

Amazon je známý jako největší světový elektronický obchod a drop-shipping obchodní platforma s více než 80 miliony aktivních uživatelů, kteří denně nakupují na tom opravdu přeplněném trhu. A je již dobře známo, že existují tři hlavní faktory - relevance, míra konverze, stejně jako autorita produktu - což může zlepšit pozici prodejce Amazon. Takže níže vám ukážeme, jak zvýšit svůj prodejní status v kategorii Amazon pro první dva faktory - relevance stránky produktu a optimalizace konverze - nejlepší možný způsob.

Produktová stránka

Význam produktu pro klíčové slovo pro vyhledávače je pravděpodobně hlavní prvek,. Takže dříve než cokoli jiného, ​​můžete rychle vylepšit svou prodejní pozici Amazon prostřednictvím optimalizace stránky produktu - can i trade in my old dell computer. Zde je osm hlavních aspektů, na které se má přikládat mimořádný význam: název produktu (nejlepším místem pro zařazení hlavních cílových klíčových slov do klesajícího pořadí jejich významu), odrážky (je určen k popisu hlavních rysů a výhod produktu na prodej, v souladu s vynecháním některých důležitých klíčových slov), popis produktu (samozřejmostí, ve skutečnosti nic jiného než rozšířená verze výše uvedené části), značka a výrobce (může vám pomoci dominovat přesně cílené vyhledávání značek), specifikace (obvykle pokrývá hlavní technické informace, jako je velikost produktu, hmotnost, datum výroby, barva apod. ), kategorii a podkategorii (ujistěte se, že vkládáte své produkty do správných kategorií, protože mnoho lidí hledá položky, které potřebují, zvláště podle kategorií produktů), vyhledávací termíny pro vyhledávače (toto pole je pro živé návštěvníky neviditelné, takže klíčová slova by měla být vynechána pouze pro účely optimalizace), URL (adresy URL produktů jsou používány algoritmem prodeje Amazon, který určuje relevanci vašeho výpisu produktů na určitou sadu vyhledávacích dotazů).

Míra konverze

Jak jsem již uvedl, čím vyšší konverzní kurz máte, tím lepší šance na získání vyšší prodejní řady Amazon,. Jednoduše řečeno, vysoká míra konverze znamená, že váš produkt pravděpodobně splní poptávku a přinese spokojenost zákazníků. Tímto způsobem je možné podnítit zájem zákazníka a zvýšit samotnou konverzi Amazonu takto: prodej (ve skutečnosti výrobky s nejvyšší mírou úspěšných prodejních zakázek jsou vždy zařazeny blíže k vrcholu SERP), hodnocení zákazníků ( nejdůležitější je zde počet pozitivních recenzí zákazníků nalezených pod vaší prodejní nabídkou), zpětná vazba (udržení zdravé aktivity se zákaznickými dotazy a okamžitá odpověď na každou otázku může ovlivnit potenciál konverze vlastním způsobem), obrázky produktu ( nemusíte říkat, že mít sadu dobrých obrazů správné velikosti a kvality je dalším důvodem, proč si každý návštěvník koupí s sebou), cena (samozřejmě, nemáte v úmyslu vstoupit do cenové války na Amazonu, ale nabízet opravdu konkurenční cenové značky jsou důležitou součástí vašeho obchodního úspěchu tam), zůstat čas a míra odchodů (tyto dvě metriky mohou také zlepšit vaši prodejní pozici v Amazonku a pokud se míra odchodů zdá být jeden den příliš vysoká - m možná je čas, abyste revidovali svou současnou strategii, že?).

December 22, 2017