Back to Question Center
0

Semalt: Škrábání dat pomocí Javascriptu

1 answers:

Stejně jako CSS a HTML, JavaScript pomáhá několik minut a pravidelně poskytuje programátorům a vývojářům užitečné informace. Většina webů a blogů používá JavaScript. Motory JavaScriptu jsou vestavěny do různých webů, které škrábávají software a rámce a mají spoustu funkcí. Nejslavnější rámce jsou diskutovány níže.

1 - free website making online. Kimono Labs:

Musíte se naučit jak C ++, tak JavaScript, abyste získali výhody z Kimono Labs. Je to slavný webový šrot , který je vhodný pro programátory a vývojáře. Kimono je napájen řadou funkcí a ukládá naše data, aniž by to zabránilo. Po instalaci a aktivaci může společnost Kimono Labs zkrátit data za několik minut a poskytnout přesné výsledky. Stahuje informace ve formátech CSV a JSON a používá API k vytváření a uchovávání kvalitních webových stránek. Kimono funguje poměrně rychle a může dát data z nákupních míst a RSS kanály pohodlně.

2. JSON Rámeček:

Pomocí nástroje JSON Frame můžete extrahovat data z souborů JSON a CSV. To také snadno škrábe informace z dokumentů HTML a souborů PDF pohodlně. Můžete také používat tento rámec JavaScript pro navigaci na různých webových stránkách. Plní svůj úkol rychlostí a velkou přesností, čímž šetří váš čas a energii do určité míry.

3. Škrabka na obrazovku:

S ostřikovačem obrazovky můžete zpracovávat různé náročné úkoly včetně přesné extrakce dat za pouhé tři minuty. Jedná se o jeden z nejlepších a nejkomplexnějších rámců jazyka JavaScript. Stírač obrazovky lze použít pouze v případě, že máte velké programovací schopnosti a dostatečné znalosti jazyka JavaScript, Pythonu a C ++. Navíc byste měli mít základní znalosti o XML a HTML, abyste získali výhody z tohoto rámce. Odstraňuje informace z dokumentů HTML a můžete otestovat tuto službu s Citrixem nebo jinou podobnou platformou. Po stažení a instalaci bude Screen Scraper pracovat s řadou úkolů současně. Je vhodný jak pro malé a střední firmy. Stačí, abyste měli základní dovednosti v oblasti kódování, abyste tento rámec mohli lépe využít.

4. Uipath:

Tento rámec JavaScript se specializuje na vývoj různých automatizačních programů a je vhodný pro podniky a webmastery. Uipath je používán i nekódovateli a nevyžaduje, abyste se naučil jiný programovací jazyk než JavaScript. Některé z jeho charakteristických rysů jsou navigace na stránce, škrábání souborů PDF a kopání pomocí blesku. Stačí otevřít průvodce a zvýraznit informace, které chcete oškrábat. Uipath získá data na základě vašich požadavků a očekávání. Můžeme přidat co nejvíce webových stránek k tomuto škrábanému rámci, jak chceme.

5. Import. io:

Je to bezplatná desktopová aplikace, která pomáhá škrábat informace z požadovaných webových stránek. Import. io je rozsáhlý rámec JavaScript, vhodný pro podniky, programátory a nepropagátory. Nejde pouze o škrábání dat r, ale také o pásový podvozek, který může za tři minuty skousnout až dvě tisíce webových stránek.

December 22, 2017