Back to Question Center
0

Rozšíření pro škrábání webu pro programátory od Semalt

1 answers:

Pokud škrábáte webové stránky s Pythonem, je pravděpodobné, požadavky na urllib. Selén je komplexní rámec Pythonu, který využívá roboty ke škrábání různých webových stránek. Všechny tyto služby neposkytují spolehlivé výsledky; proto musíte vyzkoušet následující rozšíření, abyste získali svou práci:

1. Data Scraper:

Je to oblíbené rozšíření pro Chrome; Data Scraper škrábá data z základní i pokročilé webové stránky - how to setup a home office network. Programátoři a programátoři mohou cílit na velké množství dynamických stránek, webových stránek sociálních médií, cestovních portálů a zpravodajských služeb. Data jsou shromažďována a oškrabována podle vašich pokynů a výsledky jsou uloženy ve formátech CSV, JSON a XLS. Můžete také stáhnout částečnou nebo celou webovou stránku ve formě seznamů nebo tabulek. Data Scraper je vhodný nejen pro programátory, ale také pro programátory, studenty, nezávislé pracovníky a vědce. Vykonává řadu úkonů škrábání současně a šetří váš čas a energii.

2. Webová škrabka:

Je to další rozšíření pro Chrome; Web Scraper má uživatelsky přívětivé rozhraní a umožňuje pohodlné vytváření map. Pomocí tohoto rozšíření můžete procházet různými webovými stránkami a škrábat celý nebo částečný web. Web Scraper je dodáván ve volných i placených verzích a je vhodný pro programátory, webmastery a začínající uživatele. Trvá jen pár vteřin, než se vaše data vytrhnou a stáhnou na pevný disk.

3. Škrabka:

Jedná se o jedno z nejznámějších rozšíření Firefoxu; Škrabka je spolehlivá a výkonná služba pro škrábání obrazovky a dolování dat. Má uživatelsky příjemné rozhraní a extrahuje data z online tabulek a seznamů. Data jsou pak převedena na čitelné a škálovatelné formáty. Tato služba je vhodná pro programátory a extrahuje webový obsah pomocí XPath a JQuery. Data můžeme kopírovat nebo exportovat do souborů Dokumentů Google, XSL a JSON. Rozhraní a funkce Scraperu jsou podobné Importu. io.

4. Octoparse:

Jedná se o rozšíření pro Chrome a jednu z nejvýkonnějších webových šrotových služeb . Správa statických i dynamických webů se soubory cookie, JavaScript, přesměrování a AJAX. Octoparse prohlašuje, že dosud zlikvidovalo více než dva miliony webových stránek. Můžete vytvořit více úkolů a Octoparse je zvládne současně, čímž šetří váš čas a energii. Všechny informace jsou viditelné online; Můžete také stáhnout požadované soubory na pevný disk s několika kliknutími.

5. ParseHub:

Je vhodný pro podniky a programátory; Parsehub není pouze rozšíření pro Firefox, ale také skvělý nástroj pro škrábání a procházení webu. ParseHub používá technologii AJAX a škrábne stránky s přesměrováním a cookies. Dokáže číst a přeměňovat různé webové dokumenty na důležité informace během několika minut. Jakmile je ParseHub stažen a aktivován, může současně provádět více úloh škrábání dat . Její desktopová aplikace je vhodná pro uživatele Mac OS X, Linux a Windows. Jeho bezplatná verze provádí až patnáct škrábacích projektů a placený plán nám umožňuje pracovat více než 50 projektů najednou.

December 22, 2017