Back to Question Center
0

Rozšíření pro škrábání webu pro programátory od Semalt

1 answers:

Pokud škrábáte webové stránky s Pythonem, je pravděpodobné, požadavky na urllib. Selén je komplexní rámec Pythonu, který využívá roboty ke škrábání různých webových stránek. Všechny tyto služby neposkytují spolehlivé výsledky; proto musíte vyzkoušet následující rozšíření, abyste získali svou práci:

1. Data Scraper:

Je to oblíbené rozšíření pro Chrome; Data Scraper škrábá data z základní i pokročilé webové stránky. Programátoři a programátoři mohou cílit na velké množství dynamických stránek, webových stránek sociálních médií, cestovních portálů a zpravodajských služeb. Data jsou shromažďována a oškrabována podle vašich pokynů a výsledky jsou uloženy ve formátech CSV, JSON a XLS - arçelik teknik destek hattı. Můžete také stáhnout částečnou nebo celou webovou stránku ve formě seznamů nebo tabulek. Data Scraper je vhodný nejen pro programátory, ale také pro programátory, studenty, nezávislé pracovníky a vědce. Vykonává řadu úkonů škrábání současně a šetří váš čas a energii.

2. Webová škrabka:

Je to další rozšíření pro Chrome; Web Scraper má uživatelsky přívětivé rozhraní a umožňuje pohodlné vytváření map. Pomocí tohoto rozšíření můžete procházet různými webovými stránkami a škrábat celý nebo částečný web. Web Scraper je dodáván ve volných i placených verzích a je vhodný pro programátory, webmastery a začínající uživatele. Trvá jen pár vteřin, než se vaše data vytrhnou a stáhnou na pevný disk.

3. Škrabka:

Jedná se o jedno z nejznámějších rozšíření Firefoxu; Škrabka je spolehlivá a výkonná služba pro škrábání obrazovky a dolování dat. Má uživatelsky příjemné rozhraní a extrahuje data z online tabulek a seznamů. Data jsou pak převedena na čitelné a škálovatelné formáty. Tato služba je vhodná pro programátory a extrahuje webový obsah pomocí XPath a JQuery. Data můžeme kopírovat nebo exportovat do souborů Dokumentů Google, XSL a JSON. Rozhraní a funkce Scraperu jsou podobné Importu. io.

4. Octoparse:

Jedná se o rozšíření pro Chrome a jednu z nejvýkonnějších webových šrotových služeb . Správa statických i dynamických webů se soubory cookie, JavaScript, přesměrování a AJAX. Octoparse prohlašuje, že dosud zlikvidovalo více než dva miliony webových stránek. Můžete vytvořit více úkolů a Octoparse je zvládne současně, čímž šetří váš čas a energii. Všechny informace jsou viditelné online; Můžete také stáhnout požadované soubory na pevný disk s několika kliknutími.

5. ParseHub:

Je vhodný pro podniky a programátory; Parsehub není pouze rozšíření pro Firefox, ale také skvělý nástroj pro škrábání a procházení webu. ParseHub používá technologii AJAX a škrábne stránky s přesměrováním a cookies. Dokáže číst a přeměňovat různé webové dokumenty na důležité informace během několika minut. Jakmile je ParseHub stažen a aktivován, může současně provádět více úloh škrábání dat . Její desktopová aplikace je vhodná pro uživatele Mac OS X, Linux a Windows. Jeho bezplatná verze provádí až patnáct škrábacích projektů a placený plán nám umožňuje pracovat více než 50 projektů najednou.

December 22, 2017