Back to Question Center
0

Semalt: Jak používat platformu pro extrakci webových stránek Crawlboard

1 answers:

Existuje tolik tutoriálů pro DIY přes internet. Pokud potřebujete získat pouze malé množství dat, návody mohou pomoci. Ale pokud potřebujete pravidelně extrahovat velké množství dat, měli byste si najmout zkušeného trezoru. Crawlboard je jedním z poskytovatelů takových služeb a hodně lidí ji využívá pro své webové stránky - kelly blue semi trucks. Platforma je velmi efektivní. Takže je doporučeno pro lidi, kteří potřebují pravidelně škrábat velké množství dat.

Kromě efektivity je také snadné použití. Byly zde popsány jednoduché kroky potřebné pro využití platformy.

Krok 1:

Přejděte na stránku požadavku na škrábání webových stránek CrawlBoard kliknutím na tento odkaz. Vyplňte registrační formulář odpovídajícím způsobem. K dispozici jsou pole pro jméno, příjmení, e-mailovou adresu společnosti a úlohu práce. Až budete hotovi, stačí kliknout na tlačítko registrace. Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali pro ověření, bude zaslána automatická pošta. Otevřete e-mail a klikněte na ověřovací odkaz a aktivujte nový účet CrawlBoard.

Krok 2:

Primárním cílem tohoto kroku je přidat místo procházení, ale nejprve musíte vytvořit skupinu lokalit. Skupina sitegroup je skupina lokalit, která mají podobnou strukturu. Toto je pro lidi, kteří obvykle potřebují škrábat data z více stránek najednou.

Chcete-li vytvořit skupinu stránek, klikněte na odkaz "Vytvořit novou skupinu lokalit". Nachází se na pravé straně výběrového pole Sitegroup. Poté nyní můžete přidat všechny stránky, které patří k této skupině, po kliknutí na odkaz Přidat, který se nachází v pravém horním rohu stránky. Potom vyberte stránky jeden po druhém.

Krok 3:

Přejděte do okna vytvoření skupiny lokalit a poskytněte preferovaný jedinečný název pro vaši skupinu lokalit. Nezapomeňte, že všechny weby v lokální skupině by měly mít stejnou strukturu jinak, nemusí se dostat přesný obsah.

Chcete-li porozumět významu skupiny stránek, podívejte se například na stránky s seznamem pracovních míst. Pokud je požadovaným úkolem škrábat pracovní místa z pracovních panelů, budete muset vytvořit skupinu, která bude odpovídat funkci, a všechny weby v sitegroup budou stránky s úlohami.

Krok 4:

Podle požadovaných polí na této obrazovce je třeba zvolit frekvenci extrakce dat, formát doručení a způsob doručení. Frekvence škrábání dat jsou denní, týdenní, měsíční a vlastní.

Formát dodávky si můžete zvolit mezi formáty XML, JSON a CSV. A pro způsob doručení musíte vybrat mezi FTP, Dropbox, Amazon S3 a REST API.

Krok 5:

Obrazovka je určena pro další informace. Je třeba, aby uživatelé dále popsali svou úlohu škrábání webu. Ačkoli je to volitelné, je důležité zahrnout další informace, protože čím více jste popisovali svůj úkol, tím více poskytovatele služeb pochopí přesně to, co chcete, a tím získá lepší výsledek.

Můžete také požádat o některé služby s přidanou hodnotou na této obrazovce. Některé z nich jsou indexované hostování, slučování souborů, stahování obrázků a rychlé doručení.

Krok 6:

Zde stačí kliknout na tlačítko "Odeslat na kontrolu proveditelnosti". Účelem je, aby poskytovatel služeb ověřil, zda je váš úkol proveditelný. Získáte e-mail s informací, zda je váš úkol proveditelný nebo ne. Pokud ano, nyní můžete jít a platit. Jakmile bude platba potvrzena, tým CrawlBoard se bude hýbat.

Poté, co budete platit, stačí pouze počkat na zdroje dat ve formátu, který jste zadali, prostřednictvím preferovaného způsobu doručení.

December 22, 2017