Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, proč je Mozenda považován za jeden z nejlepších nástrojů pro škrábání dat

1 answers:

Zhodnocení dat je proces shromažďování dat z určité domény za účelem jejich uspořádání do parsable formats jako XML, CSV nebo TSV. Tento proces se liší od extrakce dat, protože extrakce se obvykle provádí shromažďováním dat z více domén.

Poptávka po službách škrábání dat drasticky vzrůstá z důvodu mnoha výhod - zanzariera professionale haccp paga con paypal. To je důvod, proč byly vyvinuty spousty nástrojů pro získání informací z webu. Bohužel, většina nástrojů není dokonalá a má spoustu nevýhod. Existuje však nástroj s více vynikajícími funkcemi, a to je Mozenda.

Přínosy škrábání dat

Mozenda může shromažďovat kontaktní informace organizací a jednotlivců. Škrábání kontaktních informací je nezbytné pro organizaci prodejních a marketingových služeb po celém světě. S vývojem technologie webového škrabání bylo velmi snadné vyhledávat lidi a organizace, aby vám nabízely vaše služby a produkty.

Snadný přístup ke všem kontaktním informacím usnadnil sestavování e-mailových seznamů, e-mailových seznamů a dokonce i seznamů hovorů. Navíc k výše uvedeným výhodám existují i ​​jiné důvody pro pravidelné oškrabávání informací:

1. Konkurenční výzkum: Společnosti získávají údaje z různých důvodů hospodářské soutěže. Společnosti by například chtěly znát ceny, které nabízejí jejich konkurenti pro určité výrobky a služby.

2. Geografické cílení a seskupování: Data jsou oškrábáni pro správné profilování. Umožňuje společnostem provozovat marketingové kampaně založené na umístění a tím zvyšuje efektivitu svých marketingových snah. Například společnost, která provozuje lázně v Daytonu v Ohiu, by měla posílat marketingové zprávy pouze obyvatelům Daytonu. Odeslání je obyvatelům Cincinnati nebude efektivní, protože není pravděpodobné, že by někdo cestoval tak daleko, aby získal nějaké lázeňské služby.

3. Marketingové kampaně: Jak již bylo zmíněno dříve, potřebujete přístup k informacím pro vytvoření databáze cílového publika.

4. Tvorba adresářů: Například, pokud společnost potřebuje využít služeb advokáta, musí zkontrolovat adresáře právníků, aby získaly kontakty některých právníků se sídlem ve stejném městě.

5. Hodnocení jednotlivců a podnikatelských organizací: Při hledání obchodního partnera nebo poskytovatele služeb získává data extrakci pomáhá společnosti zhodnotit své budoucí partnery. Pokud získáte informace o společnosti nebo jednotlivci, můžete je vyhodnotit v nepřítomnosti.

Proč Mozenda

Mozenda software může extrahovat data, které potřebujete pravidelně nebo na vyžádání. Je navržen tak, aby se uživatelé velmi rychle naučili zrušit škrábání webu. Mozenda využívá technologii vykreslování prohlížeče, která je napodobuje skutečný uživatel.

Výhody napodobování uživatele jsou:

  • Software dokáže snadno a snadno spravovat JavaScript a Ajax
  • Snadno se pohybuje na hlubokých webových stránkách
  • ) Načítá a naviguje stránky podobně jako prohlížeč

Kromě toho, že je Mozenda schopen napodobit uživatele, je podpořena skvělou technickou podporou 24 hodin denně 7 dní v týdnu a jeho balíček obsahuje několik krátkých tutoriálních videí pro uživatele naučit se správně používat nástroj. Krátké tutoriální videa jsou:

  • Jak zachytit text. To trvá jen 43 sekund
  • Jak načíst další stránku výsledků. Trvá to minutu a 58 sekund
  • Jak naplánovat běžící program pravidelně. Délka této doby je minuta a 8 sekund
  • Jak kombinovat data ze dvou polí. To trvá jen 1 minutu a 16 sekund

Závěrem, ačkoli Mozenda má mnoho funkcí, nejdůležitější důvod, proč byste se měli pokusit, je jeho schopnost oškrábat dynamické webové stránky.

December 22, 2017