Back to Question Center
0

Semalt představuje GitHub: špičkový webový škrabák s mnoha funkcemi

1 answers:

GitHub je jednou z nejznámějších služeb extrakce dat. Tento nástroj může škrábat velké množství webových stránek v čitelném a škálovatelném formátu. Je nejlépe známý pro svou technologii strojového učení a je vhodný pro malé a střední podniky. Nejdůležitější vlastnosti programu GitHub jsou popsány níže:

Škálovatelnost

Pomocí služby GitHub můžete extrahovat co nejvíce webových stránek a transformovat data do škálovatelného formátu například CSV a JSON. Můžete také sledovat kvalitu dat během jeho škrábaní; GitHub obchází zbytečné odkazy a rychle získá strukturované údaje - entsorgung elektroschrott zrich.

Minimalizované chyby

GitHub na rozdíl od jiných tradičních služeb oškrábá data a automaticky opravuje všechny drobné a závažné chyby. Poskytuje nám přesné a bezchybné informace a sleduje kvalitu vlastních dat. S tímto nástrojem můžete také škrábat soubory PDF a dokumenty HTML.

Odolnost

GitHub je nejlépe známý svým uživatelsky přívětivým rozhraním a vždy spolehlivým servisem. Nevyžaduje žádnou údržbu a může být používán měsíců po měsících. Můžete si vybrat z různých formátů a nechat GitHub škrábat a exportovat data v požadovaném formátu. Je vhodný pro začínající firmy, studenty, učitele a zaměstnance na volné noze.

Informace o scrapes z dynamických webových stránek

S GitHub můžete oškrábat informace z jednoduchých i dynamických webových stránek. Tento nástroj také zmačkne data z webů sociálních médií, cestovních portálů a webů elektronického obchodu bez jakékoli záležitosti. Navíc změní základní kódy HTML a automaticky opraví všechny drobné chyby.

Schopnost spravovat nebo vytvářet skripty a agenty

Jednou z nejvýraznějších vlastností GitHubu je to, že dokáže spravovat a vytvářet agenty i skripty. Tento nástroj jednoduše vyvolá akce pro úpravu hmotnosti a může za několik minut skrýt až deset tisíc webových stránek. S funkcí GitHub dochází k bezproblémové migraci agentů a předplatného uživatelů dat mezi systémy.

Transformuje nestrukturované údaje na strukturované a použitelné údaje

Na rozdíl od importu. io a Scrapy, GitHub transformuje nestrukturované údaje do organizovaných, použitelných a strukturovaných dat během několika sekund. Tento nástroj je speciálně vhodný pro programátory a neprogramátory. Nejen, že vaše webové stránky poškrábá, ale také indexuje vaše stránky a pomáhá vám vytvářet více potenciálních zákazníků na internetu. Data mohou být exportována ve formátech XLS, XML, CSV a JSON, což usnadňuje práci obchodníků a podniků.

Inteligentní agenti

GitHub může vytvářet agenty během několika minut a nepotřebuje žádné programovací nebo kódovací schopnosti. Na základě technologie pro učení stroje tento nástroj automaticky zaškrtne výsledky a zruší více adres URL najednou. Navíc je schopen škrábat celé místo během několika vteřin a je obzvláště užitečný pro zpravodajské závody, jako jsou CNN, BBC, The New York Times a The Washington Post.

Možná je čas vyhodnotit vaše techniky škrábání dat a použít GitHub k růstu vašeho podnikání.

December 22, 2017