Back to Question Center
0

Semalt: Web Scraping Software - Nejlepší tipy

1 answers:

Data zobrazovaná většinou webových stránek a webových stránek jsou přístupná pouze pomocí prohlížeče. Většina webových stránek neposkytuje funkce, na kterých můžete ukládat údaje o vašem cíli na vašem počítači. Jedinou možností, kterou musíte sbírat, je ruční kopírování a vložení cílových dat, což je těžkopádná a časově náročná úloha.

To je důvod, proč potřebujete škrábání webových stránek k dokončení projektů. Škrábání webu, známé také jako sklizeň webu, je technikou extrakce cílového textu pomocí softwaru pro škrábání webu. Web škrábání software načítá data z webových stránek a internetových stránek, čímž se získá informace uložené ve formátu tabulky nebo na lokálním počítači - debica badconnection.

Proč Octoparse?

Nástroj pro škrábání webu pomáhá začínajícím uživatelům získávat informace z webu a dynamických stránek. Octoparse nabízí výukové programy o tom, jak používat software škrábání webových stránek pro škrábání webových stránek a webových stránek. V mnoha případech je software pro škrábání webových stránek buď konfigurován tak, aby pracoval na konkrétních webech nebo byl přizpůsoben pro prohlížeče.

S Octoparse můžete extrahovat užitečná data v cloudu nebo použít lokální počítač. Škrábání v oblaku se však obhajuje přes místní stroje. Rozbití hardwaru a vlastní zálohování jsou klíčové věci, které byste měli zvážit při škrábání dat.

Octoparse umožňuje webových škrabáků extrahovat data ve třech režimech, které zahrnují:

nabízené zdarma na webu. Režim průvodce pomocí softwaru můžete použít k oškrábání jednotlivých webových stránek, adres URL a seznamu webových stránek.

Pokročilý režim

Jedná se o nejpopulárnější způsob skartace webových stránek. Pokročilá metoda extrakce dat je založena na adresách URL, seznamu textu, seznamu proměnných a pevném seznamu. Režim lze použít k extrahování obou samostatných i více webových stránek.

Inteligentní režim

S Octoparse získáte data za pár vteřin. Pokud jste se dívali na návod na škrábání webu, měli byste se setkat s vydáním Octoparse 6. 2 verze. Inteligentní režim Octoparse je nabízen zdarma na webu. Nově vydané verze umožňují načíst data z Internetu do strukturovaných tabulek.

Chcete-li používat inteligentní režim Octoparse, vložte URL na webovou stránku, kterou chcete oškrábat. Klikněte na tlačítko "Smart" a sledujte, jak se stránka změní na strukturované tabulky.

Data škrábaná softwarem Octoparse scraping web je exportována do:

API

Chcete-li exportovat data pomocí Octoparse API, získána data z více než jedné úlohy spuštěné v cloudu. Jediné, co musíte udělat, je získání přístupového tokenu tím, že do vyhledávacího pole přidáte uživatelské jméno a heslo.

Soubor CSV

Pomocí nástroje Octoparse můžete rychle extrahovat data z tabulek HTML a exportovat data do hodnot oddělujících čárky.

Databáze

Škrábané data lze exportovat do databáze MySQL nebo SqlServeru.

Pokročilé funkce Octoparse

Tento software pro škrábání webových stránek nabízí koncovým uživatelům bezplatné pokročilé funkce. Mezi funkce patří:

  • Proxy
  • XPath
  • Regular Expression
  • 73)

    Octoparse je špičkový software pro škrábání webových stránek, který získává data z webových stránek a stránek. S Octoparse můžete získat data spuštěním extrakce v cloudu nebo míst pro škrábání s místním strojem. Stahujte a nainstalujte Octoparse do počítače, abyste oškrabili síťová místa, adresáře a záznamy.

December 22, 2017