Back to Question Center
0

Jak zvýšit prodej Amazonu a stát se nejprodávanějším?

1 answers:

V dnešní době je Amazon největším světovým prodejcem na internetu, kde najdete výrobky pro všechny chutě. Tato platforma poskytuje vynikající příležitosti jak pro prodejce, tak pro prodejce třetích stran. Pokud máte chytrý přístup k rozvoji vašeho podnikání, Amazon vás chválí s vysokým příjmem a pozicí TOP pozice.

Popularita maloobchodní platformy Amazon stále roste každý den a přitahuje stále více věrných zákazníků - tours around south america. Podle statistických údajů je na této platformě vynaloženo nejméně 88 000 dolarů za minutu. Zákazníci nakreslí Amazon jako platformu, kde najdou vše, dokonce víc než na Googlu. Google je stále cenným zdrojem, ale pro informaci, ne vědce produktu.

S tím, co bylo řečeno, myslím, že bude dobrý nápad podělit se s vámi o několik tipů, jak zvýšit tržby Amazonu a zlepšit své postavení pořadí. Takže se podívejme blíže na tyto praktické tipy a triky.

Způsoby, jak zvýšit prodej Amazon

Generovat pozitivní hodnocení na Amazon

Síla hodnocení zákazníků na Amazonu nemůže být podceňována. Mají primární dopad na zařazení do seznamu na Amazonské stránce s výsledky vyhledávání a mohou zlepšit nebo devastovat vaše optimalizační úsilí. Podle posledních čísel průmyslu 88% spotřebitelů tvrdí, že důvěřují online recenzi stejně jako osobní doporučení a rozhodují o koupi na základě počtu a kvality nedávných recenzí a hodnocení hvězd.

Proto musíte udělat vše pro to, abyste vytvořili kvalitní a organické recenze na vaše produkty. Recenze s videoobsahem nebo obrázky by mohli dělat zázraky. Povzbuďte tedy své pravidelné zákazníky, aby opustili dlouhé a popisné recenze, aby pomohli ostatním zákazníkům přijmout správné rozhodnutí. Pokud znáte lidi, kteří si váš produkt oblíbili, jděte na ně a požádejte o odložení recenzí.

Nicméně je třeba si uvědomit, že Amazon se aktivně potýká s neekologickými nebo jinými slovy motivovanými recenzemi. To je důvod, proč musíte zajistit, aby všechny recenze produktu byly vytvořeny stejně a vypadají přirozeně.

Chcete-li spravovat všechny recenze produktů a být vždy vědomi negativní zpětné vazby, můžete použít speciální výzkumný software pro tento účel. Například nástroj Feedback Five-tool pomůže zvýšit objem odevzdané odezvy a okamžitě reagovat na negativní odpovědi.

Práce na optimalizaci a vylepšení vašeho seznamu

Systém hodnocení Amazonů bere v úvahu nejen hodnocení produktů, hodnocení prodávajícího a cenu, ale také způsob, jakým je organizován výpis produktu. Stejně jako v Googlu musíte strategicky zahrnout vaše cílené vyhledávací dotazy do názvu, bodů a popisu. Amazon poskytuje obchodníkům příležitost doplnit si název produktu o příslušná vyhledávací slova a popisná slova. Tento aspekt optimalizace zápisu Amazon se liší od Googlu, kde potřebujete krátký a přesný název s jediným cílovým hledaným výrazem v něm. Amazon však chce zjednodušit proces vyhledání jak robotů, tak i uživatelů, a poskytnout jim jasný popis produktu najednou. Amazon navrhuje zahrnout následující prvky produktu do značky: značka, popis, produktová řada, materiál, barva, velikost a množství. Není však třeba v názvu zahrnout cenové a reklamní slogany, aby se zákazníci soustředili na primární informace.

Chcete-li najít nejrelevantnější a cílené vyhledávací dotazy pro svůj zápis, doporučuji vám použít nástroj Amazon Keywords, který implementuje službu automatického doplňování služby Amazon,. Navíc pomocí tohoto nástroje můžete vyhodnotit objem vyhledávání pro každý vybraný vyhledávací dotaz.

Způsoby, jak vyhrát Buy Box na Amazonu

Amazon je velmi konkurenceschopná vyhledávací platforma, kde se může stát bestseller nebo vyhrát Buy Box; musíte mít dobrou prodejní historii a konkurenceschopnou cenovou politiku. Amazon neposkytuje soubor přísných pravidel, jak vyhrát Buy Box, ale existuje spousta faktorů, o kterých je známo, že ovlivňují vaši schopnost vyhrát.

Nejprve je třeba zvýšit nárok na nákup. Chcete-li tak učinit, měli byste mít profesionální prodejní účet a obchodovat s vaším zbožím po dobu nejméně tří měsíců. Dalším způsobem, jak můžete vylepšit, je používání služeb služby Amazon.

Navíc, chcete-li získat Amazon Buy Box, měli byste mít vysokou úroveň výkonu. Úroveň vysokého výkonu může být ovlivněna takovými faktory, jako je historie úspěšného prodeje, vynikající služby zákazníkům, vynikající metriky zákazníků a kvalita doručovacích služeb.

Zvláštní pozornost by měla být věnována vaší vykládané ceně (skutečná cena produktu s dodacím poplatkem). Chcete-li zůstat konkurenceschopní ve vašem výklenku, měli byste provádět analýzu trhu na trhu nebo používat speciální nástroje pro přepočítávání, jako je FeedVisitor nebo Teikametricks. Tyto nástroje vám pomohou automaticky sledovat ceny souvisejících produktů v rámci vašeho trhu. Pomocí tohoto nástroje budete mít možnost provést všechny požadované změny vaší cenové politiky kdykoli vidíte, že někdo poskytuje nižší ceny, než máte.

Pay Per Click Advertising na Amazonu

Pokud byste chtěli maximalizovat svůj zisk na Amazon, vyzkoušejte sponzorovaný program produktů Amazon. Pomůže vám zobrazit výsledky pod výsledky vyhledávání, v pravém sloupci nebo na podrobných stránkách. Amazon PPC je dobrý způsob, jak online obchodníci koupit pozici na vrcholu výsledku vyhledávání Amazon. Podle tohoto programu by měl obchodník platit pokaždé, když zákazník klikne na jeho reklamu ve výsledcích vyhledávání. Čím je konkurenceschopnější výprodej, tím vyšší cena kliknutí budete muset zaplatit.

Marketingové služby na platformě Amazon

Takové komunikační metody s klienty jako přímé volání a e-mailový marketing jsou na Amazonu zakázány. Nicméně to neznamená, že nemůžete použít žádné další propagační techniky, které by přilákaly nakupující do vašeho obchodu Amazon. Pro dosažení tohoto cíle můžete použít blogování a marketing sociálních médií. Kromě toho můžete vytvořit blog, který se týká vaší firmy. Platformy jako Quora, Hubpages a Go Články jsou také skvělým místem pro psaní obsahu předmětů kolem vašeho tématu, kde můžete nechat odkaz na váš obchod Amazon.

December 22, 2017