Back to Question Center
0

Jak zlepšit strukturu výpisu produktů Amazon nejlepším možným způsobem?

1 answers:

Vzhledem k tomu, že Amazon je v podstatě obrovský vyhledávač zabývající se hlavně produkty v prodeji, měli byste vědět, jak zlepšit svou stránku produktu Amazon se správnou optimalizací pro vaše hlavní cílová klíčová slova. A níže vám ukážeme, jak zlepšit seznam produktů Amazon podle jeho hlavních částí, jako je Název produktu, Body odrážky, Popis produktu a Obrázky produktu. Nakonec se ocitnete mezi nejvýznamnějšími relevantními výsledky vyhledávání - stadt zrich umzug. Takže, podívejme se, jak optimalizovat Amazon optimalizaci pro klíčová slova nejlépe možné.

Jak zlepšit výpis produktů Amazon

Předtím, než začneme něco jiného, ​​začneme s jistým základním pochopením klíčových slov a jejich správným používáním v rámci celkového procesu optimalizace támhle. Takže pokud chcete vidět větší provoz na webu, který je přitahován k výpisům produktů, budete muset zlepšit svůj profil Amazonu a jeho hlavní části - abyste konečně využili své vyšší hodnocení mezi nejlepšími prodejci, kteří již tam vedli vedení. Na jedné straně se vaše aktuální vyhledávací hodnocení hodí dobře - stejně jako skutečná prodejní výkonnost vašeho prodejního obchodu. Na druhou stranu však můžete dominovat na trhu s některými opravdu přesvědčivými popisy dobře optimalizovanými pro vaše hlavní cílová klíčová slova a vyhledávací fráze s dlouhým ocasem, které používají skuteční zákazníci. No, je to paradoxní - pokud se dostanete na vyšší úroveň, dostanete se rychleji a prodat víc. Nebo naopak - když se najdete rychleji, budete prodat víc a nakonec skončit vyšší. Níže se chystám vyčistit tajemství a ukázat vám, jak zlepšit seznam produktů Amazon podle jeho hlavní části.

Vytvoření názvu produktu

Každé jednotlivé klíčové slovo nalezené v názvu produktu se prohledává samostatně. Znamená to, že opakovaným používáním jakýchkoli klíčových slov nebo dlouhých vyhledávacích frází - a to jak v názvu produktu, tak i jinde na stránce produktu - se doporučuje, abyste se za každou cenu vyhnuli. Při vytváření názvu produktu nezapomeňte své hlavní klíčová slova v pořadí podle jejich klesajícího pořadí. Tímto způsobem nikdy nedopusťte přehánět tím, samozřejmě, pokud nechcete, aby to bylo nadbytečné pomocí klíčových slov a udělejte si více škody než dobré.

Optimalizace seznamu bodů odrážky a popisu produktu

Nejprve se ujistěte, že nedošlo k těm nejběžnějším chybám se svými kuličkami a optimalizací výpisu produktů:

    ) Nezahrnujte cílevědomě žádné úplně přesné nebo dokonce zavádějící informace - například pouze pro přesnou shodu vyhledávání podle značky nebo jiného konkurenčního.
  • Vyvarujte se vytváření příliš dlouhého seznamu kuliček nebo příliš dlouhých popisů produktů, které jsou nabité spoustou nepotřebných / duplicitních informací.
  • Nikdy se nepokoušejte přesměrovat své návštěvníky na jiné webové stránky (i. E. , nepokoušejte se používat ceny třetích stran, přesný výrobce nebo otevřené propagační údaje).
December 22, 2017