Back to Question Center
0

Jak zlepšit strukturu výpisu produktů Amazon nejlepším možným způsobem?

1 answers:

Vzhledem k tomu, že Amazon je v podstatě obrovský vyhledávač zabývající se hlavně produkty v prodeji, měli byste vědět, jak zlepšit svou stránku produktu Amazon se správnou optimalizací pro vaše hlavní cílová klíčová slova. A níže vám ukážeme, jak zlepšit seznam produktů Amazon podle jeho hlavních částí, jako je Název produktu, Body odrážky, Popis produktu a Obrázky produktu. Nakonec se ocitnete mezi nejvýznamnějšími relevantními výsledky vyhledávání. Takže, podívejme se, jak optimalizovat Amazon optimalizaci pro klíčová slova nejlépe možné.

Jak zlepšit výpis produktů Amazon

Předtím, než začneme něco jiného, ​​začneme s jistým základním pochopením klíčových slov a jejich správným používáním v rámci celkového procesu optimalizace támhle - alles fr umzug. Takže pokud chcete vidět větší provoz na webu, který je přitahován k výpisům produktů, budete muset zlepšit svůj profil Amazonu a jeho hlavní části - abyste konečně využili své vyšší hodnocení mezi nejlepšími prodejci, kteří již tam vedli vedení. Na jedné straně se vaše aktuální vyhledávací hodnocení hodí dobře - stejně jako skutečná prodejní výkonnost vašeho prodejního obchodu. Na druhou stranu však můžete dominovat na trhu s některými opravdu přesvědčivými popisy dobře optimalizovanými pro vaše hlavní cílová klíčová slova a vyhledávací fráze s dlouhým ocasem, které používají skuteční zákazníci. No, je to paradoxní - pokud se dostanete na vyšší úroveň, dostanete se rychleji a prodat víc. Nebo naopak - když se najdete rychleji, budete prodat víc a nakonec skončit vyšší. Níže se chystám vyčistit tajemství a ukázat vám, jak zlepšit seznam produktů Amazon podle jeho hlavní části.

Vytvoření názvu produktu

Každé jednotlivé klíčové slovo nalezené v názvu produktu se prohledává samostatně. Znamená to, že opakovaným používáním jakýchkoli klíčových slov nebo dlouhých vyhledávacích frází - a to jak v názvu produktu, tak i jinde na stránce produktu - se doporučuje, abyste se za každou cenu vyhnuli. Při vytváření názvu produktu nezapomeňte své hlavní klíčová slova v pořadí podle jejich klesajícího pořadí. Tímto způsobem nikdy nedopusťte přehánět tím, samozřejmě, pokud nechcete, aby to bylo nadbytečné pomocí klíčových slov a udělejte si více škody než dobré.

Optimalizace seznamu bodů odrážky a popisu produktu

Nejprve se ujistěte, že nedošlo k těm nejběžnějším chybám se svými kuličkami a optimalizací výpisu produktů:

    ) Nezahrnujte cílevědomě žádné úplně přesné nebo dokonce zavádějící informace - například pouze pro přesnou shodu vyhledávání podle značky nebo jiného konkurenčního.
  • Vyvarujte se vytváření příliš dlouhého seznamu kuliček nebo příliš dlouhých popisů produktů, které jsou nabité spoustou nepotřebných / duplicitních informací.
  • Nikdy se nepokoušejte přesměrovat své návštěvníky na jiné webové stránky (i. E. , nepokoušejte se používat ceny třetích stran, přesný výrobce nebo otevřené propagační údaje).
December 22, 2017