Back to Question Center
0

Semalt: WebSundew Web Scraping Software. Vlastnosti a systémové požadavky na první pohled

1 answers:

Škrábání webu zahrnuje shromažďování dat z webových stránek a škrábání podle uživatelských požadavků. Tato sféra se neustále vyvíjí, a proto se objevují nové typy softwaru. Škrábání webu se stalo nejúčinnějším a nejjednodušším způsobem získávání užitečných informací z různých webových stránek. WebSundew je výkonný a komplexní webový šrot nástroj, který pomáhá extrahovat data s vysokou rychlostí a produktivitou. S WebSundew můžete snadno zachytit velké množství dat a přeměnit je na požadovaný formát. WebSundew - vhodný pro firmy a podniky:

WebSundew je vhodný pro firmy (elektronický obchod, online maloobchodníky, realitní kanceláře, IT oddělení) a programátory - sunucu bilgisayar fiyatları. Snadno cílit na požadovaná data, sklízet je a uložit je ve formátech JSON nebo CSV. WebSundew se dodává ve čtyřech různých verzích: Lite, Professional, Enterprise a Standard.

Můžete si vybrat verzi podle vašich požadavků a očekávání. Například verze Lite je vhodná pro začínající a nezávislé pracovníky a verze Professional je skvělá pro velké podniky. Nejlepší součástí je, že aplikace WebSundew bude importovat potřebná data do souborů aplikace Excel a skartovat oba obrázky a textové dokumenty.

WebSundew - Produktivita a úžasná služba:

Pokud si vyberete vysokou produktivitu práce a víte, jak počítat peníze,. Jedná se o vysoce produktivní a dobře známou službu, která kopíruje a vkládá data a škrábá podle vašich požadavků. Můžete skrz informace z dynamických i základních webových stránek bez jakéhokoli kompromisu ohledně kvality.

Chcete-li zhodnotit jeho efektivitu, stačí stáhnout a nainstalovat WebSundew. S touto škrabkou na web můžete zaostřit meta popisy, meta tituly a klíčová slova stránek v oka.

WebSundew zpracovává jakýkoli webový obsah bez skriptů:

WebSundew je jediný nástroj, který dokáže zpracovat webový obsah bez skriptů. Tento nástroj je skvělý pro neprogramátory a nekódovače a nepotřebujete žádné programovací schopnosti, abyste získali užitek z tohoto programu. Místo toho WebSundew vás provede vytvořením šablony bez jakéhokoli řetězce kódu a snadno extrahuje dokumenty HTML. Výsledky jsou uloženy ve formátech CSV, XML a tabulkách. Společnosti, jako jsou finanční a bankovní oddělení, realitní kanceláře a maloobchodníci, mohou těžit z tohoto nástroje škrábání dat .

Požadavky na systém:

Jako uživatel WebSundew byste měli mít některý z následujících systémů:

  • 1. Požadavky na operační systém: Windows 7 / Vista / XP / 2000
  • 2. RAM: 512 MB
  • 3. Procesor (CPU): Athlon 1000 MHz nebo Pentium III

WebSundew uživatelsky přívětivé rozhraní:

WebSundew je nejlépe známý svým uživatelsky přívětivým rozhraním, Systém. Může snadno zpracovat web 2. 0 webů a získání informací z místních zdrojů HTML. Stáhněte si bezplatnou verzi a vyzkoušejte WebSundew po dobu 15 dní, abyste byli jisti jeho kvalitou. Po uplynutí zkušební doby nebude možné použít WebSundew, takže budete muset koupit prémiovou verzi. Můžete skousat až 100 webových stránek s zkušební verzí, pak software přestane fungovat a vyžaduje, abyste zaplatili něco od $ 20 do $ 70. Stručně řečeno, WebSundew je vynikající datový extraktor a webový prolézací modul.

December 22, 2017