Back to Question Center
0

Mohu zvýšit svoji pozici Amazon s optimalizací klíčových slov?

1 answers:

Krátká odpověď je ano, je možné zvýšit pozici prodejce Amazon s optimalizací klíčových slov na pozadí. Samozřejmě, když je to řešeno správným směrem. To je důvod, proč bych se měl podělit o nějaké technologické znalosti potřebné pro měřitelné zvýšení prodejní pozice Amazonů - přímo pomocí vašich hlavních cílových klíčových slov v sekci speciálně upravené pro zálohování na stránce produktů Amazon s názvem "vyhledávací dotazy. "Tímto způsobem získáte rozhodně větší kus koláče než ty, které jste si nakrájeli na své příliš líné oponenty, a nezapomněli na tuto opravdovou příležitost ke zvýšení zisku Amazonského prodeje - téměř v žádném okamžiku a bez práce - intenzivní práce - aussie men's hats. Takže, níže vám ukážeme, jak strukturovat a optimalizovat svůj zápis v Amazonku podle jeho klíčového hesla.

Tipy pro optimalizaci klíčových slov Backend

Věděli jste, že existuje zvláštní soubor pravidel stanovených společností Amazon - přesně pro sekci backend výpisu produktu? Mějte vše v pořádku a budete mít další dobrý důvod, proč by A9 měl zvýšit svůj prodejní status v Amazonku.

 • Měli byste použít pouze mezery, abyste oddělili každé klíčové slovo v rámci vaší záložní části od dalšího. Mám na mysli, že tam nejsou žádné další symboly jako čárky nebo středníky.
 • Každé klíčové slovo nebo vyhledávací fráze s dlouhým koncem by měly být formátovány v jasném, logickém pořadí tak, aby byly zobrazeny plně čitelným způsobem. Například, zatímco jasný výraz jako "velký červený koberec" je v pořádku, něco jako "červený velký koberec" nikdy nebude dobré pro váš produktový výpis.
 • Máte svobodu používat správné zkratky (například názvy knih, filmů atd. ), jakož i jakékoli jiné obecně akceptované alternativy.

Co byste se měli vyvarovat

 • Může se to zdát neochotné, ale nezapomeňte, že nemáte žádné irelevantní, nepřesné nebo otevřeně zavádějící informace záložní výpis části "klíčová slova. "Myslím, že byste nikdy neměli zveřejňovat svůj produktový výpis v nepřesné kategorii položek, používat nevhodné výrazy (mimo kontext), nesprávné pohlaví a tak dále.

 • Používání UPC, položky ASIN, názvy produktů nebo jakýkoli jiný identifikátor položky je silně nežádoucí,.
 • Vytváření jakéhokoli nadměrně dlouhého obsahu vám bude více poškozovat, než zvýšit svůj prodejní status Amazonů.
 • Používáním subjektivních slov jako "úžasná kvalita" nebo jakýchkoli jiných otevřených propagačních slov a výrazů jako "nejlepší řešení" se nedoporučuje ani "nízká cena".
 • Totéž platí o jakýchkoli časově závislých prohlášeních, jako je "na prodej", "nový produkt k dispozici", "omezené zásoby" atd.
 • Jakákoli urážlivá sdělení nebo znění zcela zneužívající povahy jsou silně zakázané.
 • Účelné použití jakýchkoli chybně napsaných názvů produktů není ničím jiným než opravdu špatným nápadem (i když jsou tato špatně napsaná slova nebo výrazy vysoce konkurenční klíčová slova).
 • Včetně jakýchkoliv změn v pravopisu, jako jsou formy singulárního / množného čísla nebo různé způsoby kapitalizace, se nikdy nebudou počítat za vaši výhodu.
December 22, 2017