Back to Question Center
0

Jak se rozhodnout o online klíčových nástrojích pro Amazon?

1 answers:

Výběr správného nástroje pro klíčové slovo online pro optimalizaci vyhledávání Amazonem je opravdu náročná úloha. Vzhledem k tomu, že váš produktový výpis SEO se otáčí hlavně kolem správného hloubkového výzkumu klíčových slov, pojďme rychle procházet hlavními body optimalizace elektronického obchodu - abyste mohli přijmout dobře informovaná rozhodnutí a učinit správnou volbu. A já vám nedám žádné přímé doporučení ohledně jednoho nástroje pro online klíčové slovo pro Amazon. Myslím tím, že je jen na vás, abyste rozhodli, co se nejlépe hodí do vašeho obchodu s přepravními zásilkami. Mějte na paměti následující základní myšlenky a jednoduché návrhy, které jsem nedávno vylepšil během několika posledních let v oboru a vlastní praktické zkušenosti týkající se předmětu - πρωτείνη.

Nastavit obecné priority pro SEO čekající na cílové publikum

Před cokoli jiného, ​​pojďme si to - Amazon SEO má mnoho různých věcí, které nemusí nutně pracovat stejným způsobem jako pro běžné on-line vyhledávání se společností Google. Ve většině případů je hlavním důvodem rozdílu, že optimalizace Amazon je mnohem širší a detailnější, což sází především na nákupní záměry kupujícího a velmi specifické klíčová slova o produktech přesně zaměřená na vaše potenciální kupující.

Poznej nákupní úmysly na Amazonu

Vytvoření hlavního seznamu klíčových slov, která musí vyhrát, není tak obtížné, jak si myslíte. Ve skutečnosti není třeba hbitě hledat nástroj pro klíčové slovo pro online službu Amazon. Myslím tím, že byste mnohem lépe začali hloubkové výzkumy pomocí základů, například dobrého starého nástroje pro návrh klíčových slov Google. Vážně, to by bylo skvělý kickstart pro vás, abyste získali úplný obrázek o všech souvisejících vyhledávacích termínech a hlavní slovní zásobu kupujících, na které se budete spoléhat.

Sledujte hlavní strukturu obsahu Amazon SEO

Zde je, když budete muset vzít vaše konečné volby pro online klíčových slov nástroj pro Amazon. Opět - nebudu vám poskytovat přímé doporučení ani neuvádět žádné individuální řešení. Stačí procházet na Googlu oblíbený a osvědčený nástroj s dobrou zpětnou vazbou od zákazníků - a vy jste hotovi. Věc je, že existuje spousta různých nabídek (ať už v otevřeném přístupu nebo s placeným odběrem), abyste mohli pokračovat v konkrétně zaměřeném výzkumu klíčových slov elektronického obchodu. Jednoduše řečeno, někdy spousta potenciálně vyhrávajících klíčových slov nebo dlouhých vyhledávacích frází, které máte ve svém hlavním seznamu, prostě nedokáží vyústit ve skutečné zisky z provozu (nemluvě o očekávaném pokroku směrem k lepší konverzi).

Dělejte rozdíl mezi typy klíčových slov

Nenechte si ušetřit čas na zkoumání celého seznamu slibných dlouhých hledáček frází. Nezapomeňte - ty řetězce, které táhnou několik slov a výrazů, mají obecně nižší úroveň klíčových slov. Proto investujete svůj čas do nalezení skutečně výkonné vyhledávací kombinace, kterou stále podceňují Vaši nejbližší konkurenti - je klíčem k vašemu obchodnímu úspěchu na Amazoně. Koneckonců, je zde jen jedna studená skutečnost - téměř 70% dotazů na produkty Amazonů se odhaduje zejména na dlouhé vyhledávací dotazy. To znamená, že váš čas a úsilí, které tam strávíte, se vždy jistě vyplatí.

December 22, 2017