Back to Question Center
0

Jaké nástroje pro prodejce můžete doporučit pro výzkum klíčových slov Amazon?

1 answers:

Než se vám podaří ukázat pár dobrých a použitelných nástrojů pro výzkum klíčových slov Amazon, začneme s vědomostí. Bohužel, Amazon nikdy neuvádí žádné konkrétní principy ani přesné faktory, které by měly algoritmus hodnocení A9 - stejně jako hlavní vyhledávače, jako Google, Yahoo, Bing atd.Ale tady je to, co můžeme vědět jistě. Podle nejnovějších praktických testů:

  • Normalizace výzkumu klíčových slov Amazon je vidět v hře znovu (přinejmenším pro tuto chvíli) - μαγνεσια σπορ. To znamená, že byste měli dělat to nejlepší, abyste se vyhnuli nesrovnalostem v jednotném / množném čísle nebo pokud je to možné, použijte nižší / vyšší případy, zejména pokud jde o klíčová slova pro backend.
  • Zvažte nově odhadované omezení 250 znaků pro celkový počet vašich klíčových slov. Samozřejmě, neexistuje žádná přísná omezení, která by byla potvrzena všemi úředníky Amazonky. Přesto byste měli mnohem lépe zůstat na bezpečném místě a brát v úvahu tento stav.

Vzhledem k tomu, že je na čase ukázat některé z mých testovaných možností pro výzkum klíčových slov Amazon. Zde je stručný přehled každého z nich, který se použije při hlubší analýze nákupního vyhledávání. Nebojte se alespoň vyzkoušet tyhle. A samozřejmě je jen na vás, abyste se rozhodli, který z nich bude mít pro optimalizaci vašeho seznamu produktů.

1. Keyword Eye - je to pěkný nástroj, který vám pomůže s výzkumem klíčových slov Amazon. Keyword Eye sází na jeho opravdu širokou databázi pokrývající více než milión různých návrhů klíčových slov podporovaných průměrnými objemy vyhledávání, abyste mohli jasně určit, která z nich může být potenciálně vyhrávajícími vyhledávacími podmínkami, a co je zřejmě vyloučeno z hlavního seznamu cílových klíčových slov a dlouhých kombinací.

2. Kparser - tato online platforma může rychle najít vaši primární sadu klíčových klíčových slov a nákupních požadavků. Data jsou stažena na základě statistik živého vyhledávání a nejnovějších nákupních trendů nejen na Amazonu a eBay, ale z původního vyhledávání prostřednictvím Google a Bing. Jediná špatná věc ohledně společnosti Kparser je, že bohužel tato on-line softwarová platforma je nabízena pod placeným přístupem k dispozici výlučně na stálém základě.

3. Klíčové slovo Kiwi - je dalším dobrým nástrojem pro výzkum klíčových slov Amazon, který je zvláště výhodný pro získání hlubšího pochopení záměrů vašich zákazníků. Využijte jeho rozsáhlou databázi s komplexními údaji o vašem cílovém publiku, jeho hlavních preferencích a obecných nákupech - shromážděných přímo od společnosti Amazon, stejně jako trendy nákupů Google a profilů YouTube.

4. Asin Key - je poslední výzkumná platforma pro klíčová slova, kterou bych vám chtěla dnes ukázat. Mezi nejsilnější stránky této sady nástrojů online nabízí širokou škálu individuálně přizpůsobených nabídek tarifů nabízených pro řadu různých nástrojů. Prozkoumejte příležitosti k výzkumu klíčových slov s následujícími zabudovanými rámci: Nástroj Amazon Product Listing SEO, pokročilý vyhledávač klíčových slov a jeho silný návrh na návrh klíčových slov. Pamatujte však, že klíčová výzkumná platforma Asin Key Amazon vám bude sloužit jen tehdy, pokud již máte alespoň základní znalost SEO a hlavní principy vyhledávacího algoritmu vyhledávání v elektronickém obchodě.

December 22, 2017