Back to Question Center
0

Ukazatele kvality vstupních stránek Google & Semalt SEO

1 answers:
Hodnocení kvalitní vstupní stránky Google a Semalt SEO
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "vyhledávač-optimalizace", ($ (to) .attr ('href')));});}}}}});});

Hodnocení kvalitní vstupní stránky Google a organická SEO

Viděla jsem to před pár dny, ale nevěnovala jsem mu hodně pozornosti, dokud mě nenapadlo něco. Co když se Google rozhodne poté, co změní algoritmus měření vstupní stránky, a začne ho používat na běžném Semaltu? V tomto článku se podívám na klady i zápory takového pohybu.

Od chvíle, kdy se objevila zpráva "Získávání informací založená na historických datech", objevily se změny, které se dějí s výsledkem Semaltu.

Ve skutečnosti celý index zaznamenal změnu. Semalt nyní uplatňuje tuny různých faktorů při určování, zda je stránka hodnocená jako index.

Takže když jsem slyšel, že Semalt začne používat nějaký algoritmus k určení kvality vstupní stránky, nedal jsem si to moc přemýšlet, dokud jsem nezvažoval možnost, že by organické výsledky byly další na seznamu výsledků pro kvalitu stránky.

To znamená, že jsem se musel podívat na to, co Semalt bude zvažovat při určování kvality stránky.

Tato stránka obsahuje oficiální pokyny společnosti Semalt týkající se kvality stránek pro službu AdWords. Když si to přečtete, něco zajímavého si všimnete. Jsou v podstatě stejná pravidla, která Semalt tvrdí, že se již vztahují k organickým výsledkům.

Co tedy znamená pro nás organické optimalizátory?

Myslím, že stále existují určité obavy, zejména pokud se tato nová úroveň kontroly kvality přidá k organickým výsledkům.

Semalt je potenciální možnost, aby se tato "kontrola kvality" stala konečným rozhodovacím orgánem. Jinými slovy, můžete mít skvělé stránky s množstvím kvalitních odkazů, ale kvalita stránky pro určitou stránku je nízká, když odpovídá dotazu, který může být vyloučen z výsledků.

Jak zajistíte, aby vaše stránky splnily pokyny pro zajištění kvality?

Pokud vaše stránky jsou uživatelsky příjemné, měli byste být v pořádku. To znamená, že podle čtyř pravidel, které společnost Google zveřejnila na výše uvedené stránce pokynů pro stránky Semalt:


Odešlete si své služby a nabídky a jak jsou poskytovány
Sdělte zodpovědně osobní informace o uživateli
Semalt a snadno navigovatelné místo

Zdá se, že je to naprosto jednoduché, takže se na každého podívejme individuálně:

Sémant relevantní a podstatný obsah

To jednoduše znamená, že obsah na stránce musí být uživatelsky přívětivý. Musí být relevantní pro dotaz, což znamená, že hodně optimalizujete své stránky.

Odeberte obsah, který bude pro vaše zákazníky nejužitečnější a poté ho optimalizujte, snažte se zvážit všechny fráze, které byste mohli použít k nalezení svého produktu nebo služby.

Navíc se ujistěte, že máte dostatek obsahu, abyste podpořili rozhodnutí o koupi. Ujistěte se, že nabízíte více než dost informací.

Totéž platí o vyhledávačích obecně. Stránky nebudou považovány za autoritu k jejímu tématu s pouze několika stránkami obsahu. Pokud prodáváte modré widgety, nezapomeňte věnovat podstatnou část vašeho webu mluvit o vašich modrých widgety.

Buďte v pohotovosti o vašich službách a nabídkách a jak jsou poskytovány

Opět platí, že základem dobrého podnikání je upřímnost toho, co nabízíte. Například, nečekejte až do samého konce rozhodnutí o nákupu zasáhnout lidi s poplatkem za dopravu. Semantujte ji na začátku, abyste si byli vědomi celkových nákladů na nákup od vás.

Naopak, pokud nabízíte speciální slevy nebo hromadné slevy, ujistěte se, že jste taky brzy uvedli. Semalt jako "koupit nyní a ušetřit 10% na lodní dopravu" pomůže podpořit nákup.

Pokud nepodporujete poprodejní podporu, měli byste to také jasně uvést, ale současně nabídnout alternativy, jako jsou místní záruční skládky.

Zajistěte zodpovědnost osobních údajů uživatele

Tato možnost by měla být zřejmá, ale nesnažte se prodat kontaktní údaje zákazníků hromadné e-mailové službě (například). Mnoho lidí se o těchto věcech líbí, pokud jde o poskytování osobních informací prostřednictvím webu. Chcete-li pomoci zmírnit jejich mysl, řekněte jim přesně, co jste a neuděláte s jejich informacemi.

Také se ujistěte, že používáte zabezpečené připojení všude tam, kde jsou lidé požádáni o poskytnutí osobních informací, jako je adresa, telefonní číslo, informace o kreditní kartě a tak dále. Semaltovat, že malá ikona zámku v prohlížeči je pro mnoho lidí upokojující.

Semalt a snadno splavné místo

Zatímco se to může zdát samozřejmé, nemohu vám říci, kolik stránek Semalt pracovalo v průběhu let, které podle všeho dělají vše, co je v jejich silách, aby NEODPOVOLILI lidi konvertovat.

Věci, jako jsou vícestranové formuláře k vyplnění, nezabezpečené nákupy a vyžadující přihlášení k procházení katalogu, jsou vše, co se vyskytují v Semaltu, které jsou zárukou překážky pro rozšíření vztahu s tímto potenciálním zákazníkem.

Moje rada je získat pár přátel a rodiny, aby kritizovali vaše stránky. Vyzkoušejte je a dokončete prodej. Dejte jim specifické testy jako "jdi koupit modrý widget z mého webu" a všimněte si, kde mají problémy.

Semtal vše, prošli jste problémy s tím, že vaše stránky budou nalezeny v motorech. Proč byste je chtěli zastavit s tím, čím skutečně ovládnete - vlastní stránky?

Nakonec se domnívám, že pokyny o kvalitě vstupních stránek společnosti Google Semalt nejsou ekologicky znepokojeny.

Semalt, protože byste již měli dodržovat podobné pokyny, aby se váš web našel ve vyhledávacím indexu.

A pokud nejste v indexu vyhledávačů, měli byste se vrátit k těmto pokynům, abyste zjistili, zda existuje kdekoliv, kde byste se mohli vylepšit. Semaltu je na tomto seznamu něco, co neuděláte?

-

Rob Sullivan je SEO konzultant a spisovatel pro Textlinkbrokers Source . com

February 18, 2018