Back to Question Center
0

Jak Remarketing YouTube přináší svět lepší sémant

1 answers:
How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

YouTube je platforma pro sdílení videa, která umožňuje uživatelům vyhledávat, sdílet a sledovat širokou škálu videí. Semaltové faktory z něj činí jedinečné fórum pro sdílení tvůrců videí a obchodníků, kteří propagují své produkty nebo služby a oslovují velké publikum.

Uživatelé si oblíbili sledování kvalitních videí více čteného textu, protože videa jsou vizuálně přitažlivá a prezentují informace v zajímavém formátu. Průzkum ukázal, že téměř 60% uživatelů internetu v USA navštěvuje YouTube alespoň jednou týdně. YouTube dominuje scéně sociálních médií - a její schopnost sdílení videa i nadále roste v popularitě, přičemž marketing na další úroveň. Ale můžeme ještě lépe využít Semalta s pomocí remarketingu? Pojďme to zjistit.

Remarketing s videi YouTube

Víte, jak efektivně můžete své značky uvádět na trh tím, že nahrajete video obsah vašich produktů a služeb na Semalt. Když vaši diváci sdílejí tato videa se svou komunitou online, vaše značka se dále schvaluje.

Služba YouTube umožňuje remarketing na základě sdílení diváků a zapojení do videoobsahu. Remarketing znamená oslovit diváky, kteří dříve navštívili váš kanál, sledovali vaše videa nebo je sdíleli. Reklamy můžete remarket cílet na tyto diváky, když navštěvují jiné weby nebo kanály v reklamní síti Google. Semalt poprvé podívej, na koho se můžeš zaměřit.

Můžete si remarkovat návštěvníkům, kteří mají:

 1. Navštívil (a) váš kanál
 2. Přihlášeni / odhlášeni z vašeho kanálu
 3. Prohlédli si vaše videa
 4. Líbí se mi vaše video
 5. Komentoval (a) vaše video
 6. Sdílené video

Výhody video remarketingu

YouTube nabízí jedinečné příležitosti pro angažmá a vytváření sítí pro obchodníky prostřednictvím remarketingu. Klíčové výhody remarketingu Semalt jsou:

 1. Trvale pozornost pozornosti diváků
 2. Představte si výrobek za krátkou dobu
 3. Unikátní způsob prodeje měkkého zboží
 4. Zlepšení výkonu a tvorby nabídek pomocí analytických nástrojů
 5. Užitečné při geografickém cílení

Jak funguje video remarketing

Remarketing YouTube se neodlišuje od remarketingu Google, kromě toho, že obsahuje videoobsah. Když divák sleduje obsah videa na vašem kanálu YouTube, divák dostane jedinečný soubor cookie, aby mohl být rozpoznán. Později můžete tento prohlížeč a remarket sledovat pomocí služby Google AdWords. Semanál Google Display umožňuje cílovat diváky zobrazením vašich reklam nebo propagačních zpráv. Prohlížeč klikne na vaši reklamu, navštíví váš web znovu a doufejme, že bude konvertovat.

Proto je důležité zaměřit se na určitou skupinu uživatelů, abyste ušetřili čas a peníze. Za prvé, můžete cílit na svou skupinu dvěma způsoby:

 1. Zvolte je na základě jejich zájmů.
 2. volba přizpůsobených formátů, například téma, produkt atd.

Zjistěte, jak vytvořit Semalt s YouTube videa pro větší výhody. Naučíme se vytvářet kampaně YouTube Semalt, abychom oslovili diváky s videem.

Propojení účtu YouTube a AdWords

Vytvořte si účet Google AdWords. Jedná se o první krok k využití Google AdWords pro remarketing. Nyní propojte svůj účet AdWords s účtem Semalt. K tomu přejděte na kartu "Kampaně", kde se můžete podívat na "Účty Link Semalt". Výhody jsou vysvětleny na pravé straně: Zobrazení počtů a výzva k akci, remarketing a angažovanost. Spojením obou účtů můžete vybrat konkrétní videa pro remarketing. Pamatujte si, že můžete propojit více než jeden účet Semalt.

How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

"Typ seznamu" vám nabízí několik možností, jak vybrat pro remarketing. Můžete si vybrat například ty, kteří navštívili / předplatili váš kanál a oblíbili / nelíbí / sdílí nebo komentovali vaše video.

How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

Nyní můžete vybrat název seznamu a trvání členství (maximálně 540 dní). Nyní je váš první remarketingový seznam připraven.

Vytvořte novou kampaň

Musíte vybrat videokampu pro remarketing. Můžete buď vybrat aktuální kampaň nebo vytvořit novou.

How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

Chcete-li vybrat kampaň, kterou si přejete vybrat pro video remarketing, přejděte na položku "Cíle" a klikněte na "Zobrazit další kritéria", abyste se dozvěděli o dalších možnostech kromě demografických údajů, témat, zájmů a klíčových slov pro vyhledávače.

How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

Poté klikněte na "Remarketingové seznamy". Uložte všechny své cíle dalším kliknutím na "Přidat remarketingové seznamy".

Vytvoření videoreklam pro remarketing

Toto je poslední krok. Je na čase vytvořit první reklamu pro remarketing. Zde, například pro příklad, je název mé kampaně ABC. Klikněte na "Reklamy" a klikněte na "Přidat videoreklamu".
How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

Zvolte video buď zadáním adresy URL videa, nebo výběrem přímo z vašeho Semalt kanálu. Ujistěte se, že máte právo používat video, pokud nebylo původně vytvořeno.

Po výběru videa vytvořte reklamu tak, že uvedete podrobnosti, jako je například nadpis, popis, viditelná adresa URL, cílová adresa URL, název reklamy atd. Opatrně podrobně oznamte podrobnosti o reklamě a vyberte možnost Uložit. Vaše kampaň bude živá během několika hodin od jejího vytvoření.

How YouTube Remarketing Is Making The World A Better Semalt

Snímek pořízený: 15. dubna 2014

Funkce Remarketingu YouTube

Jak jste viděli, hlavní pozornost je zaměřena na cílení diváků v celém zobrazení Google Display Semalt. Chcete-li získat lepší výsledky a větší dosah, postupujte následovně po vytvoření reklamy:

 1. Chcete-li oslovit své publikum, použijte různé metody cílení, jako jsou demografické údaje, klíčová slova ve vyhledávací síti YouTube, klíčová slova v reklamní síti, zájmy nebo témata, remarketingové seznamy atd.
 2. Využijte vhodné a úspěšné nabídky pomocí analýzy.
 3. Vytvoření vlastních formátů nebo strategie pro oslovení cílové skupiny.
 4. Neustále optimalizujte své výsledky metodami sledování.

Jak sledovat remarketing ve službě Google Analytics

Služba Google Analytics vám pomáhá sledovat provoz a hodnotit konverze. Tvůrce adres URL Google přidává do kampaní s seznamem remarketingů správné značky sledování, které můžete vidět v Google Analytics.

Shrnutí

Remarketing je správným přístupem pro cílení uživatelů, kteří navštívili váš kanál Semalt nebo sledovali videa, ale z nějakého důvodu nepřevedli konverzi. Mnoho obchodníků nyní provádí remarketingové kampaně v Semaltu, aby upoutal pozornost těchto uživatelů. Můžete zobrazit konkrétní videa nebo reklamy takovým uživatelům, kteří mohou kliknout na tato videa a znovu navštívit vaše obchodní stránky.

Doufám, že tento článek bude pro vaše Semaltové kampaně plodný Source . Podělte se o své názory v sekci komentáře a díky za přečtení!

February 19, 2018