Back to Question Center
0

Jak vypadají zpětné odkazy v roce 2018?

1 answers:

Vzhledem k tomu, že vyhledávače nepřetržitě mění své pořadí algoritmů a poskytují nové hodnocení pořadí, mnoho webmaster se ptá, zda potřebují investovat do budování dofollow zpětných odkazů, nebo ne. Ve světle posledních aktualizací Google Penguin a Panda majitelé webových stránek mají v roce 2018 pochybnosti o tom,. Tento článek je navržen tak, aby rozptýlil všechny mylné představy o síle zpětných odkazů a naučí vás, jak vytvořit kvalitní zpětné odkazy v tomto a příštím roce.

Zpětné odkazy v očích vyhledávačů

Od samého začátku historie vyhledávačů byly zpětné odkazy nedílnou součástí jejich algoritmů - illesteva comprar online. Nejdříve sloužily k objevování nového obsahu a k výpočtu autority dokumentu. Nejprve však společnost Google vyhodnotila pouze počet zpětných odkazů, aniž by věnovala pozornost kvalitě zdrojů, ze kterých pocházejí. Čím více odkazů získá webový zdroj, tím vyšší bude jeho autorita v očích vyhledávačů. V současné době se zpětné odkazy používají k objevování nového nebo aktualizovaného obsahu, stejně jako k upřednostnění procházení.

Chcete-li zabránit všem spamovým aktivitám a porušování pravidel pro vyhledávače, společnost Google zřídila Pokyny pro webmastery včetně nejlepších postupů pro vytváření odkazů. Tato pravidla se časem nezměnily. Přesto jsou veškeré činnosti webmastera, které mají za cíl manipulovat s hodnocením webu, zaslouženy, aby byli potrestáni závažnými sankcemi společnosti Google.

S vyvíjející se optimalizace pro vyhledávače stále více podniků hledalo různé způsoby získání zpětných odkazů. Webmasteři se pokoušeli najít krátké vítězství pro získání vyšších pozic v Google SERP. Výsledkem je, že webové stránky, které si nezasloužily, aby získaly vysoce získané pozici společnosti Google ve špičce, se dopustili porušování pokynů služby Google pro webmastery. Začala zahájit masivní propojení prodeje a nákupní kampaně na digitálním trhu. Výsledkem je, že odvětví optimalizace pro vyhledávače narušilo některé efektivní postupy budování odkazů, jako je například zveřejnění hostů, tiskové zprávy, článek o marketingu, komentáře blogu, příspěvky na sociální média, příspěvky na fóra atd.


V současné době Google stále požaduje, aby zpětné odkazy, které má majitel stránek zařadit,.

V roce 2012 společnost Google založila svůj algoritmus Penguin, podle kterého byly všechny spamové zpětné odkazy znehodnoceny a internetové stránky, které je vytvořily, byly potrestány. Stejný rok společnost Google vytvořila v Google Search Console nástroj pro odmítnutí, aby majitelům webových stránek povolil, aby se jedním kliknutím zbavili spamových odkazů špatné kvality.

Jak můžete vidět již od začátku, hledisko společnosti Google bylo zabránit vytváření odkazů na zvýšení hodnocení ve vyhledávačích. Mnoho nezkušených správců webu tuto interpretaci nesprávně interpretovalo a odkaz na tresty vyplývající z těchto zásad jako "Google je proti vytváření odkazů nebo propojení budov nestojí za investice". Chcete-li něco vyřešit, Google není proti zpětným odkazům. Naopak, Google používá zpětné odkazy jako kritérium pro hodnocení dalších 200 kritérií. Společnost Google však tvrdě usiluje o zlepšení zkušeností s vyhledáváním uživatelů. To je důvod, proč společnost Google nepřetržitě bojuje proti manipulacím s hodnocením, aby vyhledávala pouze hodnotné webové stránky, které mají relevantní obsah pro dotazy.

December 22, 2017