Back to Question Center
0

Které stránky můžete sledovat pro zpětné odkazy doporučit?

1 answers:

Ano, vyhledávání optimálních stránek Do Follow pro zpětné odkazy je velmi důležité pro optimalizaci pro vyhledávače. Ve skutečnosti je úloha najít správná místa a stránky Do Follow za zpětnou vazbu, což je rozhodující úloha, která nakonec určuje pozici vašeho webu nebo blogu v žebříčku výsledků vyhledávání Google. Ve většině případů patří mezi hlavní výhody zpětných odkazů Do Follow vytváří silnější DA (autoritu domény), PA (autoritu stránky) a také zvyšuje tok návštěvnosti webových stránek nebo blogu.

do follow sites for backlinks

Předtím, než vám ukážu svůj oblíbený seznam lokalit Do Follow pro zpětné odkazy, dovolte mi, abych vám řekl, jak všichni pracují - free online casino rtg. Pokud to uvedete na obyčejné angličtině, každý velký vyhledávač (jako je samotný Google) posílá roboty procházení, aby si mohli prohlédnout zpětný profil každé webové stránky. Při zjišťování spousty přírodních zpětných odkazů by vyhledávač mohl rozumně dospět k závěru, že taková stránka je populární mezi uživateli a dává jim skutečnou hodnotu, a proto stojí za to doporučit širšímu okruhu návštěvníků. Znamená to, že v SERPs získáte vyšší postavení na tak dobré webové stránce. Mít zdravý a zaujatý obsah stránky by již měl být dost hodný, aby bylo dobré. Nicméně v reálném životě je vše mnohem složitější. Ve skutečnosti, mít jen dobrý obsah nestačí řídit vás na vrcholu vyhledávání Google, vzhledem k násilné konkurenci ve výklenku.

Takže, co by se mělo udělat při vývoji "ideálního" zpětného profilu? Abych se ve výsledcích vyhledávání stal konkurenceschopným, doporučuji vám jednat proaktivně. Myslím tím, že při zvažování jakýchkoli rozumných lokalit Do Follow pro zpětné odkazy byste měli mít na paměti alespoň tato kritéria:

  • Do Následující zpětné odkazy by měly vždy odkazovat na čistě relevantní webové stránky s jedinečným a pouze kvalitním obsahem.
  • Organické zpětné odkazy nejsou nikdy zakoupeny. Ve skutečnosti platí pro placené Do Follow zpětné odkazy mezi Black Hat a Grey Hat SEO, takže Google je stále pozorně sleduje.
  • Jakákoli úspěšná strategie budování odkazů je pokračující proces, který se pohybuje pomalu. Podívejme se na to - dokonce i když budeme vytvářet organické zpětné odkazy legálně a přesto příliš rychle, pravděpodobně byste se stali manipulátorem z pohledu společnosti Google a spouštěním sankcí z hlavního vyhledávače.

dofollow backlinks

Jakmile jste pochopil tyto odrážky, zde jsou některé z mých nejlepších uváděných Do Následná míst pro zpětné jsem použil pro svůj vlastní blog: Myblog2Day. com, TheTelegraph. co. uk, TheAge. com. au, Xing. com, Lawmacs. com, Ehow. com, Politico. com. Samozřejmě, že nejste omezeni pouze na tuto řadu příležitostí. Najděte nejdůležitější zdroje online s nejvyšším oprávněním domény, autoritou stránky a stránkovým pořadím - abyste ji využili ve svůj prospěch.

Koneckonců, zde je rychlý návod pro vás najít správné potenciální kandidáty, aby se zpětné odkazy s. Než začnete procházet správnými příležitostmi, bylo by vhodné prověřit a analyzovat zpětné profily vašich blízkých konkurentů. Vše, co potřebujete, je dát adresy konkurentů, které vás zajímají, do jakýchkoli online nástrojů pro zpětnou analýzu podle vašeho výběru. Pokud jde o mě, našel jsem Semalt Analyzer a Ahrefs nejvhodnější. Takže byste měli začít vyhledávání vyhledáním jednoho z nich nebo jiného podobného online nástroje, jako je Majestic SEO nebo Open Site Explorer. Jsou také dost dobré.

December 22, 2017