Back to Question Center
0

Jak jste se podařilo vytvářet zpětné odkazy na vaše webové stránky přirozeným způsobem?

1 answers:

Samozřejmě, že je mimo otázku, že budování zpětných odkazů na vaše webové stránky patří mezi klíčové prvky úspěchu v optimalizaci pro vyhledávače. Je také zřejmé, že existuje spousta různých metod pro provozování správné strategie budování propojení. Ale co znamená vytvářet zpětné odkazy na vaše webové stránky přirozenou cestou? No, to záleží. Co se týče mě, domnívám se, že můj poslední pokus o vytvoření profilu přirozeného propojení se ukázal jako poměrně úspěšný. Ujistěte se, že vytváření zpětných odkazů přirozeně znamená "spravedlivou hru", aniž by podváděly a porušovaly hlavní pokyny pro webmastery Google. A zkrátka se podívám na nejpřísnější a nejnebezpečnější "nepřirozené" praktiky propojení budov (měli byste je za každou cenu vyhnout) - talon de paie exemple de rapport. Doufám, že je budete považovat za přiměřené při vytváření zpětných odkazů na vaše webové stránky - což je nejlepší přírodní cesta.

building backlinks to your website

Vyvarujte se vytváření zpětných odkazů na vaše webové stránky s:

Link výměny a kola

nejslibnější praxi budování odkazů, přesto by se mělo ještě předcházet - především. A existuje několik myriád webových platforem a různých on-line softwarových nabídek, které umožňují dohodu s barterovými vazbami. Samozřejmě, výměna s některými zpětnými odkazy s vašimi kolegy blogery může být opravdu skvělý nápad. Avšak jednání s výměnnými linkami na výměnných linkách, stejně jako spojovacími koly (a. k. A. pyramidové schémata propojení budov) nejčastěji vede k obrovskému nadměrnému zatížení s příliš nízkými kvalitními zpětnými odkazy, které se téměř nikdy neobjevily. To znamená, že žádost o výměnu odkazů nebo kola je skutečně ztrátou času a peněz.

A co víc - dělat to důsledně je pravděpodobně nejlepší způsob, jak získat vážnou negativní pozornost od hlavních vyhledávačů, jako je Google sám. A to znamená, že se na vaše webové stránky nebo na blogu objevuje jen špatné hodnocení. To je důvod, proč výměna s odkazy je rozhodně není přirozený způsob, jak vytvořit zpětné odkazy na vaše webové stránky, ne?

Irelevantní zdroje

Nepodstatné stránky nebo blogy jsou něco jiného, ​​co by nikdy nemělo být používáno k vytváření zpětných odkazů přirozenou cestou. Ve skutečnosti, pokud přehánět se spoustou příliš mnoho zpětných odkazů se zdroji třetích stran, které nemají nic společného s vaším hlavním tématem nebo sférou průmyslu, takové odkazy vám dávají alespoň velmi malou (ne-li nulovou) váhu na vaše PageRank. Nebo v nejhorším případě by Google mohl být penalizován tak, že tyto aktivity považují za rozhodně složité a manipulativní.

link building seo

Placené a jiné podezřelé místa

Oficiální politika světového vyhledávacího giganta vyjadřuje jasnou zprávu - nákup nebo prodej zpětných odkazů přímo by bylo za jakýchkoli okolností nepřijatelné. To je všechno o placených linkách - pokud se stane, že Google zjistí komerční schéma se stavebními profily propojení, přinese to kladivo dolů na všechny strany dohody. Navzdory placeným zpětným odkazům se může často zdát plně kvalitní a přírodní a kvalitní, riziko je příliš velké.

Mezi ostatními podezřelými místy, která nikdy nedělají pro vytváření zpětných odkazů na vaše webové stránky přirozenou cestou, doporučuji, abyste se vyhnuli nekvalitním článkům a odkazovým farmám. Ano, něco před dvěma lety bylo velmi výhodné, když generoval levné spojení v pohodě - měl bych přiznat tuto skutečnost. Ale nyní tyto programy nefungují, samozřejmě, pokud si opravdu nepřejete, abyste si vydělali rychlé a často nevratné hodnocení.

December 22, 2017