Back to Question Center
0

Jaké jsou zdroje pro strategii budování backlinků?

1 answers:

Začneme s definicí strategie budování odkazů. Pokud jste pro tento termín Google obdržíte seznam taktiků, které vám pomohou zajistit odkazy, ale nevedou k celkovým strategiím budování odkazů.

Obecně řečeno, tyto strategie popisují koncepci vytváření cenného obsahu, aby byly jiné zdroje webu propojeny s vaším. Další koncept, který může také přispět k vytváření odkazů, zahrnuje - budování vztahů a partnerství online; povzbuzení zákazníků k propojení; sdílet zdroj ve vaší komunitě; podílet se na online a komunitních akcích.

backlink building strategies

Všechny tyto koncepty jsou platné a cenné pro strategii budování backlinků. Zobrazují však pouze možné důvody, proč mohou jiné webové zdroje propojit s vaší doménou - logiciel gratuit planning excel. Neposkytují plnou odpověď na vaši otázku a poskytují jen polovinu strategie.

Strategie propojení budov je proces dosažení obchodních cílů prostřednictvím dostupných webových zdrojů. Proces budování propojení považuje za taktickou, protože váš konečný cíl přímo závisí na popravě. Je však nemožné dosáhnout výsledku bez správného přístupu. V opačném případě odkazy, které zajistíte, mohou nebo nemusí sloužit jako vaše skutečné obchodní cíle.

Tento článek je věnován správnému přístupu ke strategiím budování SEO odkazů. Začneme s tím, jak by měl vypadat váš hlavní cíl kampaně pro budování odkazů.

  • Vytvořit spojení mezi kvalitními webovými zdroji

Je zcela jasné, že každý web navzdory jeho směru a velikosti potřebuje zpětné odkazy. Existuje zásadní součást internetové struktury. Proč potřebujeme externí odkazy?

Existují dva hlavní důvody, proč potřebujete zpětné odkazy:

  1. Být v kontaktu s autoritativními online komunitami, webovými stránkami a platformami ve svém oboru;
  2. Hodnotit příslušné vyhledávací dotazy s vysokým objemem.

Google hodnotí webové stránky algoritmem PageRank. Tento algoritmus Google používá pro určení popularity, autority a relevance webové stránky zpětné odkazy z jiných autoritativních zdrojů. Tento algoritmus přímo ovlivňuje pozici webových stránek na stránce výsledků vyhledávání a zvyšuje pověst webového zdroje v očích Google.

backlink building seo

  • Získejte cílenou dopravu

Jasná strategie je významná pro ty, budova. Musíte řídit cíl za každý zpětný odkaz. V opačném případě bude veškerá tato kampaň a úsilí, které jste do ní vložili, zbytečné. Takže, položte si otázku, na jaký účel potřebujete odkaz? Nejčastější a rozumnou odpovědí na tuto otázku je získání provozu. Doprava znamená, že více potenciálních zákazníků klikne na vaše stránky a pravděpodobně převede na platící zákazníky. Stanovení cíle by mělo začít s příležitostným výzkumem. Musíte zkoumat, jaké možnosti existují v rámci vašeho výklenku a jak z nich těžit.

Analýza aktuálního výkonu webu, webových zdrojů, které jsou k dispozici pro vás, a vytvoření plánu k jeho vylepšení. Díky tomu budete schopni rozvíjet svou strategii budování odkazů.

December 22, 2017