Back to Question Center
0

Jaké jsou obchodní backlinks a jakou hodnotu mohou přinést na vaše stránky?

1 answers:

V dnešním on-line světě fungují obchodní backlinky jako uznávaní účastníci party. Přispívají k propagaci online obchodu a vytvářejí webové stránky viditelné pro vyhledávače. Jakákoli kampaň optimalizace pro vyhledávače může dělat bez propojení budov.

Představme si, že je pro nás častější situace - network cable installation. Sedíte u baru a slyšíte, že o vás někdo mluví. Pokud je tento řečník pověstný a popisuje vás v pozitivním světle, odráží vás dobře a přináší vám pověst a autoritu. Lidé, kteří slyší tyto informace, začnou o vás lépe přemýšlet. A naopak, pokud je člověk skeptický, lidé odmítají kontakt s ním.

business backlinks

Na digitálním trhu, zpětné odkazy, které pocházejí z renomovaných a důvěryhodných webových stránek jsou přijímány jako kvalita. Tím, že se s vámi spojují, říkají uživatelům i vyhledávacím robotům, že respektují to, co říkáte nebo děláte. Jinými slovy, tyto zpětné odkazy se stávají hlasy z důvěryhodných zdrojů a zvyšují vaši reputaci zdroje.

V tomto článku budeme diskutovat vše o podnikových zpětných odkazů a proč jsou užitečné pro optimalizaci vyhledávače.

Co jsou obchodní zpětné odkazy?

Vzhledem k tomu, že doporučení od drahých i blízkých lidí zůstávají nejvíce důvěryhodnou formou reklamy, vysoká autorita obchodní backlinks mají nejvyšší hodnotu pro online podporu podnikání.

V očích vyhledávačů slouží zpětné odkazy z jiných webů jako hlasy a informují o kvalitě vašeho webového zdroje. Vyhledávací stroje však tento předpoklad potvrzují v algoritmech SEO a PageRank.

Obecně platí, že jakýkoli odkaz z jiného webu na váš web je považován za obchodní backlink. Nicméně, pokud tyto odkazy pocházejí z nevyžádané pošty a webových stránek s nízkou kvalitou, může to negativně ovlivnit hodnocení vašich stránek a devastovat vaše optimalizace pro vyhledávače. To je důvod, proč byste měli hledat pouze kvalitní obchodní zpětné odkazy.

Jaké aspekty Google zohledňuje?

V poslední době se webmasteři zaměřili na některé obchodní zpětné odkazy. Používali různé způsoby, jak zvýšit počet externích odkazů. Některé z těchto metod byly nevyžádané a podvodné, jako je spřádání odkazů, soukromé blogové sítě, spam a tak dále.

Google si však uvědomil, že některé z těchto zpětných odkazů nebyly cenné a důvěryhodné. Proto se rozhodli provést nějaké změny v jejich algoritmech hodnocení, které oceňují kvalitu externích odkazů spíše než jejich množství. Po poslední aktualizaci Google Panda se mnoho stránek ztratilo pozice.

Je všeobecně uznáváno, že vyhledávače hodnotí několik velmi důležitých aspektů. V tomto článku vyjmenujeme čtyři z nich, které se týkají kvalitního výzkumu podnikových zpětných odkazů. Musíte jim věnovat pozornost při hledání nových možností budování odkazů nebo při kontrole vašeho profilu odkazů.

Reputace a vliv

Nejkritičtější aspekt zpětných odkazů je pověst. Je úzce svázán s vlivem. To je důvod, proč zakaždým, když hledáte nové možnosti budování odkazů, ujistěte se, že webové stránky, kde chcete dát odkaz, jsou dobře známé a vysoce oceňovány uživateli a respektovány v reálném světě.

Relevance

Obsah webové stránky by měl mít něco společného s vaší firmou. SEO algoritmy považují za relevantní pro prevenci nekvalitních webových stránek před vylidňováním více založených podniků.

Jedinečnost

Chcete-li zkontrolovat tento zpětný vzhled, musíte se podívat na své konkurenty. Pokud webový zdroj, který je umístěn mimo vaše místo na trhu pomocí odkazu přímo připojeného k vašemu subjektu, je považován za jedinečný obchodní backlink.

Kliknutí

Obvykle stačí zadat zpětnou vazbu na jinou stránku. Počet uživatelů, kteří kliknou na tuto stránku, může přispět pouze k úsilí SEO. To je důvod, proč, pokud je na vašem odkazu jen málo uživatelů, je pochybnost o jeho významu a jedinečnosti.

December 22, 2017