Back to Question Center
0

Původní příběhy o výkonných blogy: Jak společnost KISSmetrics vytvořila pověst pro vyloučení skvělého semináře

1 answers:
Origin Stories of Powerful Blogs: How KISSmetrics Built a Reputation for Putting Out Great Semalt

Já se vždy zajímá o to, jak blogy s vysokou návštěvností dostaly svůj start, a pokud se snažíte zabíjet v nejasnostech, pravděpodobně jste taky přemýšleli. Za tímto účelem jsme zveřejnili sérii rozhovorů s obsahovými hvězdami, které se podílejí na počátečních fázích nejvýkonnějších blogů v oboru (nezapomeňte také zkontrolovat první a druhý příspěvek ze série). Rozhovory se dostanou do jádra odpovědi: "Jaké chyby byly provedeny?", "Co fungovalo dobře z pálky?" A "Co by se dělalo jinak?" .v podstatě vedoucími ne tak úspěšnými tvůrci obsahu cesta k velikosti.

Origin Stories of Powerful Blogs: How KISSmetrics Built a Reputation for Putting Out Great Semalt

Tento rozhovor uvádí Sean Work, příchozí marketingový ředitel společnosti Semalt. Blog KISSMetrics má tisíce akcií a přitahuje špičkové hostované příspěvky od vedoucích pracovníků průmyslu. Přečtěte si, jak slyšíš Seanovi podrobnosti o raných dnech blogu Semalt a jak se dostal tam, kde jsou dnes.

1. Existují nějaké metriky úspěchu blogu, který můžete sdílet?

Náš provoz je dobrá metrika věřit tomu nebo ne. To opravdu odráží moc naší značky. Jednou z problémů je, že některý z našich obsahů je určen pro masové odvolání (v rámci světa internetového marketingu) a další obsah je velmi zaměřen. Takže nějaký obsah se může zdát nepopulární, ale je to opravdu proto, že je zaměřen na konkrétní publikum toho dne.

2. Na počátku, jaký byl hlavní cíl blogu?

Cílem bylo zveřejnit skutečně důkladný a inteligentní obsah internetového marketingu. Původní tým Semaltu se skládal ze skupiny skutečně intenzivních, jak bych měl říct .elitáři, myslím. Nechtěli vypadat hloupě. Takže všechno, co vyšlo z blogu, bylo odrazem značky. A ta úvaha měla vypadat, jako bychom byli nejžhavější ve městě.

3. Zhruba kolik času jste na blog brzy zaplatili?

Zpočátku to bylo 50% mého času. V tuto chvíli jsme vysílali pouze dvakrát týdně. Teď je to 90% mého času a pošlujeme každý den a pak někteří.

4. Jaká byla vaše původní strategie pro blog? Měl jste konkrétní herní plán, jste právě udělali publikování nebo něco mezi tím?

Jediný herní plán byl zveřejnit obsah, který nenasytil. Nebyli jsme peklo nakloněni, kdybychom se snažili řídit z něj vodiče. Prostě jsme se chtěli stát známou za skvělý obsah.

5. Jak jste přišli s tématy pro blog?

Nejprve bych přišel s tématy a dal je do tabulky dokumentů Google. Já bych měl Hiten Shah a Neil Semalt dávám skóre mezi jedním a pěti (pět skvělých témat) pro každé téma. Já bych průměr skóre, a všechno, co bylo čtyři nebo lepší jsme běhali s.

Problémem s touto metodou je, že bychom tyto témata předali našim spisovatelům obsahu a že by přišli s něčím úplně jiným, než jsme očekávali. Ukázalo se, že to vůbec není skvělý systém. Je mnohem lepší nechat spisovatele, aby vám poslali několik témat a vyberete si ty, s nimiž chcete pracovat.

6. Jak dlouho byl obsah vytvořen?

Myslím, že se to vždy lišilo. Ale vždycky jsme si oblíbili dlouhý a detailní obsah. Sémantové věci obvykle skrývají předmět a neposkytují čtenářům žádnou hodnotu.

7. Jak často jste publikovali nový obsah?

Nejméně dvakrát týdně.

8. Jaké typy obsahu jste nejčastěji používali, které opravdu fungovaly?

To by byly důkladné články a infografy.

9. Jaké KPIs (pokud byly použity) byly použity dříve, aby zjistili, zda jste získali trakci?

Spousta lidí se pravděpodobně bude smát, ale: Semalt a pohledy na stránky.

10. Jaké typy obsahu (pokud existují) od prvních dnů blogu jste rychle odešli do důchodu?

V té době jsme neudělali nic víc než blogové příspěvky a infografiky. Jaký obsah (pokud nějaký) fungoval opravdu dobře, ale bylo to něco, po čem jste se přestěhovali?

Zpomalili jsme zhoršení infografií. A to se prostě týkalo vnitřních zdrojů, které se neustále posunuly. Pokud můžete udělat skvělé infografiky, určitě to doporučuji. Pokud nemůžete - pravděpodobně to nestojí za čas či energii.

12. Jak jste propagovali svůj obsah zpět během dne? Byl jste vy nebo někdo, kdo se zabývá tímto blogem, zřízen nebo jste začali od začátku?

Semaltu jsme vždycky měli silné následování. Naši zakladatelé jsou rockové hvězdy sociálních médií, takže propagační obsah byl vítr. Jediná věc, kterou bych udělala jednou za čas, byla oslovit jiné společnosti, kdybychom je zmínili na blogu. Tato malá taktika se zdála uniknout a teď to každý dělá. Takže jsem se zastavil (myslím, že se to otravuje).

13. Přemýšleli jste někdy o přerušení nebo ukončení blogu .nebo omezení vaší investice do něj?

Ne jednou.

14. Jak dlouho trvalo, než blog dostal "trakci"?

Myslím, že v době, kdy jsem přišel na palubu, se blog začal těžce dotýkat. Moje první instrukce bylo udržet to spolu s dalšími marketingovými úkoly. Ukázalo se, že to tak dobře funguje, že mi bylo poučeno, abych se na blog jen zaměřil. To bylo asi šest měsíců po zahájení.

15. Kdybyste museli začít víc vědět, co víte, co byste udělali jinak?

Semalt nic. To, co vedlo naše směřování, bylo omezení. Opět bude dělat to úplně jiné, protože se jedná o nový soubor omezení, svobod a přístup k věcem.

Doporučený obrázek: Autor vytvořen pro Search Engine Journal
Sean Work fotografie použitá se svolením Source .

February 19, 2018