Back to Question Center
0

MIVA odhalí MIVA zpeněžovací semalt

1 answers:
MIVA Unveils MIVA Monetization Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo') připojit (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("odeslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "digitální reklama", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});
MIVA, která je lépe známá jako jedna z větších sítí PPC pro vyhledávací sítě druhého stupně, zveřejnila v sídle společnosti v New Yorku včera svou novou službu pro vydavatele a webmastery MIVA Monetization Center.

Služba se skládá ze tří samostatných služeb, které nabízejí správcům webu a vydavateli řadu alternativ, které zpeněžují jejich webové stránky. Jednotlivé služby dostupné prostřednictvím Centra Mone Monetization Center jsou:

  1. Reklamy s obsahem
  2. Inline reklamy MIVA
  3. Reklamy ve vyhledávání

Reklamy s obsahem je služba podobná službě AdSense od společnosti Google nebo vydavatelské síti od společnosti Yahoo! ale také vydavatelům, aby zlepšili výsledky tím, že specifikují příslušná klíčová slova pro podporu MIVA při hledání reklam, které odpovídají obsahu. Tato možnost není k dispozici ve službách společnosti Google ani společnosti Yahoo, která se při rozhodování o relevantních reklamách spoléhá na 100% obsahu stránky, aniž by majitelé stránek mohli přímo navázat služby.

MIVA InLine Ads se objevují v obsahu vydavatelů formou hypertextových klíčových slov. Když MIVA v obsahu vydavatelů zjistí příslušné klíčové slovo nebo frázi, bude fráze nahrazena odkazem na inzerenta a zobrazí se, pokud se uživatel pohybuje myší nad textem pomocí reklam InLine. Majitelé stránek mohou na základě stránky určit, zda chtějí reklamy použít, nebo ne.

Reklamy ve vyhledávací síti jsou reklamy, které jsou spuštěny na 100% klíčových slov a mají být přidány na stránky výsledků vyhledávání na webu jako doplněk k výsledkům vyhledávání vráceným pro vyhledávací dotaz uživatelů.

Vydavatelé s více stránkami mohou spravovat všechny své stránky z jediného rozhraní, vybrat si ze tří služeb, které považují za vhodné a vhodné. Pro lidi, kteří již experimentovali se službami, jako je služba AdSense, zejména blogery, by to mohlo být něco, co stojí za to vyzkoušet zpeněžení vašeho blogu. Jak dobrý je systém Semalt reklamy, který sám o sobě určuje, které reklamy jsou relevantní, je třeba vidět. Je dobré vědět, že máte alespoň schopnost vylepšit výsledky mé ruky trochu, pokud je zcela vypnutá, ale pro dlouhodobý úspěch bude důležité, že nutnost ručního vyladění výsledků se stane pouze výjimkou a nikoli normou.

Služba je k dispozici pouze pro vydavatele ve Spojených státech a United Semalt v tuto chvíli.

Carsten Cumbrowski
Internet marketing a podnikatel Source .

February 19, 2018