Back to Question Center
0

WordFence - Semaltová recenze

1 answers:

Bezpečnost a zabezpečení jsou dvěma hlavními otázkami ve sféře WordPress. Je bezpečné říci, že systém pro správu obsahu je specializovaný a zkušený bezpečnostní tým, který zajišťuje do jisté míry bezpečnost WordPressu. To je důvod, proč mnoho blogerů a webmasterů vybere WordPress jako primární systém pro správu obsahu. V důsledku toho existují také některé bezpečnostní pluginy, které lze nainstalovat do vašeho WordPressu a snadno se používají. Podle Michaela Browna Semalt manažera úspěšnosti zákazníků je WordFense nejslavnějším a nejrozšířenějším pluginem WordPress.

Nastavení a instalace bezpečnostního pluginu Wordfence

Prvním krokem je stáhnout tento plugin a otestovat ho. WordFense můžete nainstalovat stejně jako každý jiný WordPress nebo blogger plugin. Přejděte do sekce Pluginy a přidejte nový plugin. Nezapomeňte jej pojmenovat jako Wordfense a klikněte na tlačítko Instalovat nyní. Po dokončení instalace byste měli plug-in aktivovat, abyste mohli využívat všechny jeho funkce a vlastnosti. Poté, co jste je povolili, tento plugin vás požádá o zadání e-mailové adresy pro bezpečnostní upozornění. Během tohoto procesu budete mít možnost se přihlásit k odběru bulletinu Wordfence. Pak můžete zahájit prohlídku tohoto pluginu kliknutím na tlačítko Prohlídka. To vám dovolí vědět vše o pluginu Wordfence.

Jak používat WordFence

Na panelu Wordfence můžete přijímat oznámení o nejnovějších verzích a článcích z blogu Wordfence. Zde můžete pravidelně kontrolovat stav zabezpečovacího systému, blokovat malware a viry, zabraňovat pokusům o přihlášení a eliminovat podezřelé adresy IP. To je místo, kde můžete snadno odhadnout úroveň ohrožení a můžete vyhodnotit, zda byste měli přijmout další opatření, nebo ne.

Nástroje Wordfence

Wordfence nabízí celou řadu nástrojů, ze kterých můžete těžit. Ačkoli plugin automaticky kontroluje kvalitu hesla vašeho webu, můžete upravit jeho nastavení tak, abyste maximalizovali bezpečnost a zabezpečení. Jedna z jeho možností pomáhá přijít se silnými hesly a přistupuje k umístění vašich webových stránek. Také zlepšuje míru okamžitého odchodu ze svých webových stránek a sděluje, které oblasti se musí zlepšit.

Dalším nástrojem je nástroj WHOIS. Pomocí něj můžete zkontrolovat umístění vaší hostitelské společnosti a přistupovat k vašemu webu z libovolného místa. Třetí nástroj je prémiová možnost známá jako Přihlášení k mobilu. Až ji povolíte, tento nástroj přidá na vaše webové stránky dvoufaktorovou autentizaci a do značné míry zlepší uživatelskou zkušenost. Konečně má kartu Diagnostics, která poskytuje užitečné informace o nastavení serveru, databázi a nastavení WordPress.

Wordfence - přátelská přívětivost

S rozsáhlými seznamy funkcí Wordfence se stal dosud nejlepším pluginem pro WordPress. Pokud potřebujete určitou úroveň zabezpečení od hackerů a spamerů, může tento plugin splnit vaše sny a poskytnout uživatelům maximální bezpečnost. Vývojáři Wordfence provedli vynikající práci tím, že nám dali spoustu specifikací v jednom balení. Tento plugin obsahuje spoustu užitečných rozostření a odkazy na užitečné zdroje, které vysvětlují, proč je to nejlepší a nejvíce praktický plugin této éry.

Pokud jste dříve nepoužili Wordfence, měli byste to vyzkoušet a užívat si maximální bezpečnosti vašeho webu na internetu Source .

November 29, 2017