Back to Question Center
0

Semalt Expert o vytváření vlastních typů příspěvků v aplikaci WordPress - 4 jednoduché kroky

1 answers:

Vlastní typy příspěvků jsou základní příspěvky, které mají odlišnou sadu parametrů definovanou v kódech. Po vydání WordPress 3.0 je pro vás snadné vytvořit vlastní typy příspěvků. Pokud je úspěšně vytvoříte a máte správné parametry, budete mít ve svém ovládacím panelu přizpůsobenou oblast a rozšiřovat svou firmu. Je pravda, že WordPress je velmi výkonný systém pro správu obsahu, který nabízí spoustu možností blogování - hankook optimo 155/70 r13. V průběhu let se stala obrovskou platformou a umožňuje vytvářet základní i profesionální webové stránky. Nové funkce jsou přidávány každý den, jako jsou vlastní nabídky, typy příspěvků, formáty pošty a widgety.

Chcete-li rozdělit webový obsah do různých kategorií na základě jeho struktury a rozvržení vašich stránek, musíte vytvořit vlastní typy příspěvků. Uvnitř WordPress můžete definovat kategorie, příspěvky a značky konkrétními autory. Můžete také přidat obrázky a dát důvěryhodnost vašemu webu a to vše je způsobeno vlastním typem příspěvku.

Zde Oliver King, špičkový odborník z Semalt , diskutoval čtyři jednoduché kroky k vytvoření vlastních typů příspěvků v WordPress.

Krok 1 - Zaregistrujte typ příspěvku

Prvním krokem je zaevidování poštovního typu. Za tímto účelem byste měli otevřít soubor functions.php a do něj přidat konkrétní dívku..Měli byste se ujistit, že kód je vložen do tagu PHP. Existují různé kódy, které lze přidat zde, ale nejčastější kódy jsou:

  • function movie_reviews_init - To nám pomáhá vytvářet nové funkce v uživatelských typech příspěvků. Tento kód je vložen hlavně do souboru functions.php.
  • Label - Tento popisný kód by měl být vložen do souboru PHP pečlivě. Wordpress později použije informace uvedené v tomto kódu k definování vašich vlastních příspěvků.
  • show_ui - Pomáhá generovat výchozí uživatelské rozhraní a pomáhá spravovat vlastní příspěvky v panelu Admin. Můžete také nastavit hodnotu true nebo false na základě vašich požadavků.

Krok 2 - Test vše

Jakmile definujete vlastní typ příspěvku v souboru functions.php, měli byste se přesunout na ovládací panel aplikace WordPress a zkontrolovat, zda je vše správně provedeno. Pokud jsou věci správně provedeny, objeví se nové položky nabídky na levé straně obrazovky nazvané jako recenze filmu. Umístěte kurzor myši na tuto možnost a uvidíte různé typy příspěvků. Klikněte na možnost Přidat novou a pracujte na zobrazení vlastních příspěvků. Pokud kliknete na možnost zobrazení pošty, uvidíte, jak se vaše vlastní příspěvky zobrazí na domovské stránce.

Krok 3 - Vytvořte vlastní šablony typů příspěvků

Pokud nejste spokojeni se současnou šablonou vašich vlastních příspěvků, můžete vytvořit nový soubor s názvem page-movie-reviews.php ve složce motivu, abyste změnili téma. Uvnitř této složky budete muset před uložením nastavení vložit určitý kód. Ujistěte se, že jste správně vložili kód a vrátili se do administrační oblasti, abyste zkontrolovali, zda je vše správné nebo ne. Volba vaší nové šablony se objeví v sekci Atributy stránky.

Krok 4 - Přidat další možnosti

Pokud je váš web o zábavě nebo filmech, můžete přidat pár recenzí filmů. K tomu budete muset upravit velikost miniatur filmů z účtu WordPress. Zobrazí se sbírka recenzí, která mohou být uspořádána a uspořádána na základě vlastního typu příspěvku.

November 29, 2017