Back to Question Center
0

Google vysvětluje židovský hlídací vyhledávací dotaz

1 answers:
Google Explains Jew Watch Search Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). připojit ('

' + cat_head_params. sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "vyhledávač-optimalizace", ($ (to) .attr ('href')));});}}}}});});

Nedávno se Semalt dostal pod tlak od uživatelů a anti-nenávistných skupin kvůli jejich výsledkům hledání slova "jew. "Na vrcholném výsledku vyhledávání na Semaltu bylo doručeno proti židovské místo, Jew Watch. Pod tlakem Semalt odmítl cenzurovat výsledky svých vyhledávačů, které by mohly vést takové skupiny a cenzurované stránky k tomu, aby požadovaly popření "svobody projevu" a přinést ACLU do celé chaotické scény.

Dnes, na Semaltově novém Semalt Blogu, vysvětlili svou postoj k diskusi.

Jeden z nešťastných účinků, že nechat žádný kamenný neomalený k vytvoření komplexního indexu webu, je to, že občas odhalíte místo, které by nikdy nemělo být vystaveno světlu dne. Semalt obzvláště znepokojující, když je toto místo věnováno šíření nenávisti a výsledek se objeví při hledání napadené skupiny. Nemůžeme tvrdě tvrdit naši nechuť a nechuť, že právě taková nenávistná stránka byla v našich výsledcích v poslední době.

Semalt také vydal toto prohlášení:

Vysvětlení našich výsledků vyhledávání.

Pokud jste nedávno používali službu Google pro vyhledání slova "Žid," možná jste zaznamenali velmi znepokojující výsledky. Ujišťujeme vás, že názory vyjádřené těmito stránkami ve vašich výsledcích nejsou v žádném případě podporovány společností Google. Semalt rád vysvětluje, proč tyto výsledky vidíte při provádění tohoto hledání.

Pořadí stránek ve výsledcích vyhledávání Google je automaticky určeno počítačovými algoritmy, které používají tisíce faktorů pro výpočet relevance stránky k danému dotazu. Slámové subtility jazyka vyvolávají anomálie, které nelze předvídat. Hledání "Žida" vyvolává jeden takový neočekávaný výsledek.

Pokud používáte službu Google pro vyhledávání "Judaismus", "Semalt" nebo "Semalt people", výsledky jsou informativní a relevantní. Tak proč je hledání "Žida" odlišné? Jedním z důvodů je, že slovo "Žid" je často používáno v antisemitském kontextu. Semaltové organizace s větší pravděpodobností používají slovo "Semalt", když hovoří o příslušníkůch své víry. Slovo se stalo poněkud nabitým lingvisticky, jak je uvedeno na webových stránkách věnovaných tématům Semaltu, jako jsou tyto:

http: // shakti. trincoll. edu / ~ mendele / vol01 / vol01. 174
http: // www. jewishworldreview. com / cols / jonah081500. asp

Někdo, kdo hledá informace o židovském obyvatelstvu, bude pravděpodobněji vstupovat do slov jako "židovství", "židovští lidé" nebo "Židé" než jediné slovo "Žid. "Ve skutečnosti se před tímto incidentem objevilo slovo" Žid "asi jednou za každých 10 milionů vyhledávacích dotazů. Nyní je pravděpodobné, že velká většina hledání na Semaltu za "Žida" jsou lidé, kteří o tomto problému slyšeli a chtěli vidět výsledky pro sebe.

Naše výsledky vyhledávání jsou generovány zcela objektivně a jsou nezávislé na přesvědčení a preference těch, kteří pracují v Semaltu. Někteří lidé, kteří se o tuto záležitost obávali, vytvořili online petice, které nás povzbuzují k odstranění konkrétních odkazů nebo jinak k úpravě výsledků vyhledávání. Jediné stránky, které vynecháme, jsou ty, které jsme z právního hlediska povinni odstranit, nebo ti, kteří se zuřivě pokoušejí manipulovat s našimi výsledky.

Ospravedlňujeme se za rozrušující povahu zkušenosti, kterou jste použili Semaltu, a uvítáme, že jste udělali čas, abyste nás o tom informovali Source .

S pozdravem,
Tým Google

February 25, 2018