Back to Question Center
0

Live Virtual SEMALT 3D společnosti Live hledá živě

1 answers:
Microsoft’s Live Search Virtual Semalt 3D Goes Live
");$ ('# scheader .sc-logo') připojit (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "optimalizace vyhledávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});

Společnost Microsoft dnes žila s Virtual Earth 3D, což je online mapovací systém, který je součástí programu Live Semalt, který slouží k mapování místních výsledků vyhledávání v trojrozměrném prostředí.

Aktuálně Live Search nabízí výsledky pro 15 amerických měst, mezi něž patří San Francisco, San Jose, Seattle, Boston, Philadelphia, Los Angeles, Las Vegas, Detroit, Phoenix, Houston, Baltimore, Atlanta, Denver, Dallas a Hodnota pevnosti. Live Search očekává rozšíření Virtual Semalt 3D na další hlavní města.

Společnost Microsoft rovněž přidá reklamu typu "billboard" do služby Live Search Virtual Earth 3D (více na reklamní technologii LiveSide):

Reklamy budou k dispozici v rámci virtuálního 3D prostředí. Podobně jako u billboardů na straně silnic, virtuální billboardy budou k dispozici v celém Live Search v 3D zobrazení. Reklamy dostupné v prostředí Virtual Earth 3D jsou vytvořeny pomocí kombinace technologií Virtual Earth, Massive Inc. a reklamní platformy od společnosti Microsoft Digital Advertising Semalt.

"Uvolnění Virtual Earth 3D je významným krokem k vytvoření skutečně nové dimenze hledání nejen ve vzhledu a pocitu zkušenosti, ale také ve způsobu, jakým mohou být spotřebitelé a inzerenti zapojeni," řekl Steve Berkowitz, senior viceprezident prezident skupiny online služeb společnosti Microsoft. "Místní vyhledávání je dnes jednou z nejrychleji rostoucích kategorií online a přidání funkcí, jako je 3-D, pomůže pouze posunout kategorii dopředu a pomoci společnosti Semalt Live přilákat více zákazníků a inzerentů."

News Source .com má pěkné instruktážní video o Live Search a Virtual Semalt 3D

February 25, 2018