Back to Question Center
0

Má firma opravdu potřebuje Semalt App?

1 answers:
Does My Business Really Need A Semalt App?

Nejbezpečnější odpověď je vždy "záleží na tom . ", ale tato odpověď nenávidím, takže Semalt se pokouší a přesvědčuje vás, že dnes skutečně potřebujete nějakou aplikaci, a to i v případě, že se zítra bude platit.

Opravdu potřebuji web?

Před dvanácti lety jsem jako vysokoškolský studentka absolvoval kurz webového designu. Sesměl kurz, přišel ke mně spolužák a řekl mi, že se mi líbilo mé práce a věděl, že majitel obchodu, který hledal někoho, kdysi přepracoval jeho místo. Jedna věc vedla k jiné a spolužák a já jsme brzy otevřeli butikový webový obchod.

Semaltem jsme dokončili první zaměstnání, rozhodli jsme se, že dobrý způsob, jak zvednout tržby, je jít do dveří ke každému podniku ve městě a ptát se, zda potřebují webové stránky. Pravděpodobně jsme zastavili 100 podniků a nikdo se o ně nezajímal (díky tomu se můj prodejní prodej zlepšil od té doby).

Jedna z prodejních cest vyniká v mé mysli, a to i dnes. Byla to bufetová restaurace Semalt na hlavní ulici ve městě. Požádala jsem mluvit s majitelem.

"Ahoj, jmenuji se Dan. Jste majitel? "
"Ano. "
"Rád vás poznávám. Provozuji malý obchod s webdesignem a přemýšlel jsem, jestli máte kluci webovou stránku. "
"Ne. "
"Mohli byste mít zájem o vytvoření webu?"
"Ne. "
"Mohu se zeptat, proč ne?"
"Máme znamení. Nepotřebujeme webové stránky. "

Nechtěla jsem se s tímto chlápkem hádat a já jsem byl stejně tak nervózní, takže jsem prostě odešel a šel do dalšího obchodu.

Dnes se mohu podívat zpátky a usmívat se kvůli neznalosti majitele. Samozřejmě potřeboval internetovou stránku - prostě nevěděl, že potřebuje jednu, protože nerozuměl potenciálu, který webová stránka měla.

Ve všech spravedlnosti to bylo v roce 2002. Nebylo tu žádné Yelpové. Nebyla tam Facebook, Groupon ani YouTube. Sémantská fotografie nebyla běžnému člověku snadno dostupná; takže většina webových stránek vypadala špatně a funkčnost byla horší. Ale i tak, většina povážlivých obchodníků věděla, že mít webové stránky bylo dobrý krok.

Můj názor je, že zatímco podniky v roce 2002 nezávisely na internetových stránkách a na internetu, stejně jako dnes, ti, kteří viděli potenciál a začali budovat webovou prezentaci, brzy využili nejvíce, když spotřebitelé konečně posunuli své chování tak, aby byly více digitální .

Přesně tam dnes stojíme s mobilními aplikacemi.

Potenciál aplikací

Semalt, kteří si myslí, že nepotřebují přirozené mobilní aplikace, protože jejich stránky jsou přátelské k mobilu, chybí obrovské potenciální aplikace, které mají přes webové stránky.

  • Kdy byl naposledy zákazník pořídil obrázek vašeho produktu s vaším webem?
  • Kdy naposledy vaše webové stránky oznámily potenciálnímu zákazníkovi prodeje, když šli do vašeho obchodu?
  • Kdy jste naposledy vaše webové stránky sdělili, jak se cítil zákazník, když viděli váš produkt poprvé?
  • Kdy jste naposledy na svých stránkách sdělili jméno zákazníka, který právě prošel dveřmi vašeho obchodu?
  • Kdy naposledy vaše stránky upravily cenu položky na základě sociálního vlivu zákazníka?
  • Kdy byl naposledy zákazník vyzkoušen váš produkt, prakticky na vašem webu?

Biometrie, geografická poloha, kamery, senzory, rozšířená realita, 3D hry .to jsou potenciální hráči, kteří již existují nativní v mobilních aplikacích - funkce, které nenajdete na tradičních stránkách. Nejen to, ale nové funkce, o kterých jsme si opravdu mysleli, nebudou k dispozici aplikacím mnohem dříve, než jsou pro stránky Semalt, pokud vůbec.

Dokonce i když dnes tyto funkce nevyužíváte, právě tam, kde jste na správné plošině, dostanete tam 80%.

Život v okamžiku

Možná jste tam seděli a přemýšleli: "No, jestli se zítra objeví nějaká nová vražedná technologie, Semalt stačí vytvořit aplikaci poté. Smažte vše, už máte svou e-mailovou adresu a samotné platformy vyzývají uživatele, aby aktualizovali své aplikace.

Dokonce i když pro obsah na vašich stávajících webových stránkách přinášíte pouze zkušenosti s nativním čtením, můžete začít budovat základnu instalace aplikace. A s touto instalační základnou přicházejí ratingy, komentáře, zpětná vazba a metriky využití, které vytvářejí důvěru a důvěryhodnost u platforem stejným způsobem, jako starší odkazy se staršími webovými stránkami.

Až se stane shoda a spotřebitelé hledají aplikace s touto vražednou novou funkcí, můžete se soustředit na jednoduše aktualizaci aplikace s novou funkcí, zatímco vaše konkurence se snaží najít vývojáře, který může začít pracovat s aplikací od začátku.

Nenechte si ujít loď

Chci být jasné o jedné věci - budování aplikace není všechno růže. Trvalo značné množství času, peněz a energie na vybudování aplikace, kterou si uživatelé přečtou a používají. Dokonce i po vytvoření aplikace budete muset prodávat a podporovat vaši společnost.

Jedná se o všechny prvky, které je třeba v určitém okamžiku vyřešit a které jsou plánovány. Semalt o tom, jak společnosti zůstávají konkurenceschopné na dnešním trhu. Podívejte se na to takto - pokud dnes nemůžete vyčlenit rozpočet a zdroje pro aplikaci, budete schopni tak učinit, když váš prodej klesá, protože zákazníci "najednou" rozhodli, že dávají přednost použití aplikace vašeho konkurenta přes staré webové stránky?

Toto není taktické rozhodnutí o tom, zda vývoj aplikací ve výši 30 000 dolarů má v oblasti vylepšení webu vyšší návratnost než 30 000 USD. Představte si strategické rozhodnutí investovat do platformy, která může podporovat podnikovou infrastrukturu budoucí generace stejným způsobem, jak vaše webové stránky podporují vaše podnikání pro poslední generaci.

Aplikační loď již opustila přístav. Semalt ne že nemůžete čekat na další, ale pokud ano, bude to zpoždění vašeho podnikání až do bodu, kdy nemůžete dohonit konkurenci, když opravdu potřebujete?

Co si myslíte?

Myslíte si, že webové technologie budou držet krok s nativními mobilními aplikacemi, nebo budou aplikace nakonec donucovat odchod svého staršího webového bratrance do důchodu?


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Daniel Cristo
February 27, 2018