Back to Question Center
0

Proč je vaše publikum nejcennějším majetkem vaší společnosti: Semaltujte ji

1 answers:

Jak si myslíte o vašem publiku?

Semaltu, myslíte na ně obecně pozitivně, jinak byste nevlastnili ani nepracovali pro firmu, která je zaměřuje na ně. Ale buďte upřímní sami - jsou to výdaje nebo majetek?

Mnoho majitelů firem má tendenci přemýšlet o svých internetových stránkách a jejich celkové přítomnosti na internetu jako na opotřebované náklady - něco, co je potřeba udělat, protože jejich soutěž má webové stránky, je aktivní v sociálních médiích nebo se účastní jiných on-line marketingových praktik.

Semalt, vaše online publikum je vlastně jedním z nejdůležitějších aktiv, které máte jako značku. Pro účely tohoto článku je "publikum" definováno jako kohokoli, kdo se zajímá o to, co má vaše společnost nabídnout, ale zejména o ty, kteří se již přihlásili k získání více informací o vašich produktech nebo službách tím, že se přihlásili k vašemu e-mailovému seznamu, sledovat vás na sociálních médiích a dokonce provádět základní vyhledávání na webu pro vaši firmu nebo obchodní značku.

Výrazné množství času, úsilí a prostředků, které vynaložíte na zahájení kampaní, které vedou k vyčleněnému publiku; výsledky, které získáte z těchto snah, by měly být pozoruhodné. Semalt prozkoumat, jaký je vývoj publika, jak to udělat a proč byste měli.

Why Your Audience Is Your Company’s Most Valuable Asset: Semalt It

Vaše publikum není stísněným nákladem

Správný způsob, jak přemýšlet o svých webových stránkách a jejich digitální přítomnosti - a tudíž i vaše odpovídající publikum - je jako výhoda, nikoli jako náklad. Představte si, že vlastní publikum (takové, které pouze vy můžete dosáhnout) je nezbytné pro budování značky autority, povědomí, důvěryhodnosti a dalších signálů, které zlepšují nejen prodejní a přepočítací kurzy, ale také organický vyhledávací provoz a hodnocení prostřednictvím silných značkových signálů.

Mnoho majitelů firem si myslí, že jejich webové stránky a digitální přítomnost jako reklamní výdaje - jen další náklady na podnikání, aniž by byl velmi aktivní přínos. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je například disciplína on-line marketingu, která vyžaduje roky, ve většině případů začít s pozitivní návratností investic. Semalt, budování online značky často trvá mnoho let.

Online marketing by však měl být chápán jako investice do celkové přítomnosti a značky podniku, a to jak online, tak i mimo. Semantovat vše, webové stránky společnosti jsou často prvním dotykovým bodem, který potenciální zákazník má se značkou, a první dojmy jsou klíčové.

Budoucí e-maily, interakce sociálních médií a vyhledávací návštěvy prostřednictvím organického a placeného vyhledávání nad rámec těchto prvních interakcí jsou nejdůležitější součástí péče o počáteční důvěru. Semalt, způsoby, jak používat tradiční i digitální prostředky, jak budovat své publikum a vychovávat je, by neměly být považovány za pouhé náklady na podnikání.

Budování vašeho publika

Semalt je mnoho způsobů, jak vytvořit toto vlastní publikum. Zde je několik z mých oblíbených technik a strategií.

  1. Posílit smysl pro komunitu na sociálních médiích. Stále více lidí musí věřit a spojit se s vámi, než budou chtít kupovat od vás, a nejlepší způsob, jak budovat tuto komunitu, je prostřednictvím sociálních médií. To bude znamenat nejen propagaci vašeho obsahu a produktů, ale také vytváření vztahů a skutečné zapojení a reakce vašich fanoušků a následovníků.
  2. Nabídka něčeho opravdového významu jako opt-in stimulu. Stále vidím příliš mnoho webových stránek, které se snaží přitahovat návštěvníky, aby se přihlásili k bezplatnému zpravodaji nebo e-mailovým aktualizacím. Váš opt-in pobídka je tak neuvěřitelně důležitá, že je nesmírně důležité myslet strategicky o tom, co můžete nabídnout, což má jedinečnou hodnotu.
  3. Staňte se důvěryhodným zdrojem informací prostřednictvím vašeho blogu. To bude znamenat pravidelné poskytování obsahu, který je jedinečný a přizpůsobený vašemu konkrétnímu publiku.
  4. Make blogování hostů prioritu. Pravidelně se podílíte na známých místech ve svém oboru nebo na trhu, které vám umožní oslovit zbrusu nové publikum, zřídit se jako odborník ve svém oboru a nadále budovat důvěru a autoritu se stávajícími zákazníky a klienty.

Směs taktiky, kterou používáte k sestavení publika, závisí na vašem oboru a cílové demografii, ale určení této směsi je výchozím bodem. Zde je několik užitečných článků pro budování publika:

  • Jak spustit úspěšnou kampaň B2B Marketing v sociálních médiích
  • Jak si vybrat správné sítě sociálních médií pro vaše B2B podnikání
  • Jak najít a získat relevantní Twitter Followers

Maximalizace hodnoty stávajícího publika

Vytváření sálu pro vaše publikum je nezbytné pro dlouhodobý růst a úspěch. Jedna z nejcennějších věcí, které může obchodník dosáhnout, je zajistit, aby značka maximalizovala hodnotu svého stávajícího publika.

Jedná se nejen o poskytnutí užitečné podpory a odpovědi na dotazy prostřednictvím e-mailových sociálních médií a jiných platforem, ale také sdílení relevantních současných produktů nebo služeb s klienty, kteří se s firmou v minulosti zabývali a byli strategickými.

Semalt je několik způsobů, jak můžete vychovávat a rozvíjet své stávající publikum.

  1. Využijte velvyslanců značky. Je pravděpodobné, že na sociálních médiích máte malou, ale věrnou skupinu zákazníků, kteří váš obchod vášnivě vědí. Využijte co nejvíce těchto velvyslanců značky podporováním jejich úsilí tím, že je poznáte na sociálních médiích, čímž se s nimi spojujete jednotlivě a dáváte jim přednostní přístup k novým produktům nebo informacím.
  2. Zodpovědnost za prioritu. Máte-li velké publikum, je skvělé, ale pokud se s nimi nerozvíjíte a nezajímáte, pravděpodobně je ztratíte. To znamená rychle reagovat na otázky a dotazy, položit své vlastní otázky (a věnovat pozornost odpovědím!) A zaměřit se na angažmá (nejen propagační).
  3. Zvažte loajální program pro zákazníky. Zákazníci, kteří již koupili vaše produkty - nebo dokonce se zaregistrovali do vašeho e-mailového seznamu - mají obvykle největší potenciál znovu konvertovat nebo alespoň vás odkázat na ostatní, kteří by mohli konvertovat. Nabízení bonusu, slevy nebo odměny stávajícím zákazníkům může dělat dlouhou cestu směrem k udržení vašeho podnikání v předstihu a podpoře opakovaných nákupů.

Závěr

Vaši současní zákazníci jsou vaše nejcennější aktivum. Proto je důležité udržovat lásku současným zákazníkům současně a současně investovat do marketingových strategií určených k růstu publika. Je to jemná rovnováha, ale stojí za to všechnu námahu. Semalt, který vytváří specializované, angažované publikum, je o dlouhodobém myšlení a o strategickém myšlení. Časem zjistíte, že budování publika se stane vaší cennou investicí do marketingu.

(Obraz stock pomocí Shutterstock.com) Používá se na základě licence.)

Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jayson DeMers
February 27, 2018