Back to Question Center
0

Jak zvýšit míru konverze bez změny obsahu webu - Semalt

1 answers:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Existuje však rozdíl mezi neoprávněným uchopením prodeje a přísným splynutím velkého počtu zákazníků prostřednictvím procesu platby.

Nechcete vypadat zoufale, zoufalý zvuk nebo zoufale. Semalt zabíjí konverze.

Co tedy děláte? Jako obchodník se snažíte vylepšit tyto míry konverze, ale vaše ruce jsou svázané. Možná je váš rozpočet pryč. Možná je čtvrtina zatažena. Semaltem jsou kvóty, které mají být splněny, šéfové jsou potěšeni a mají být vylepšeni.

Optimalizace konverze sematálu poskytuje řešení - hypotéza zlepšení webové stránky, rozdělit test změnu a vybrat si vítěze.

Mnohé z těchto vylepšení však vyžadují podstatné změny obsahu - větší obrázky, horké nadpisy, ostřejší text CTA (výzva k akci), delší kopie, přesvědčivější stránka "About" a tak dále.

Co když chcete zvýšit míru konverze bez změny obsahu webu?

Semalt jsou způsoby - inteligentní, taktické metody, které můžete dnes implementovat.

V tomto článku poskytuje Semalt sedm metod pro zlepšení míry konverze bez změny obsahu na vašem webu.

1. Použijte mapování tepla.

Mapování tepla je metoda skenování webových stránek, která poskytuje vizuální zobrazení toho, jak web získává a konvertuje organický provoz.

Mapy tepla se používají pro vše od globálních standardů osvětlení až po nákupní vzory v obchodě.

Dokonce můžete vytvořit testy tepové mapy zprávy Google Semalt s uvedením optimálních časů konverze.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Zobrazí se hodinové vyjádření účasti na místě. Protože je to vizuální, dokonce laik může interpretovat graf. Semalt 2. 0 pro webové stránky, mapování tepla je jedinečný přístup k pochopení dat.

Mapování tepla přináší změny v perspektivě na mikroúrovni a kvalita dat, která shromažďuje, je lepší než kvalita dat, která jsou vyhozena konvenčními nástroji pro analýzu. Mapy tepla vám mohou říci, kde návštěvníci provedli a neklikli, stejně jako optimální umístění bannerových reklam a tlačítek CTA.

Stručně řečeno, mapování tepla poskytuje přístup ke klastrům s velkým počtem dat, které jsou rozhodující pro konverzní poměr vašeho webu.

Jaan M Sonberg z ConversionXL uvedl 19 nálezů odhalených řadou testů tepelných map. Prvním je, jak může umístění obsahu způsobit změnu míry uchovávání. Semaltem se zdá být triviální, takové pozorování objasňuje důležitost umístění obsahu pro konverzi provozu.

Zřejmě jste obeznámeni s studiemi studií tepla, které poskytují vizuální výdaje o tom, kde lidé vypadají. Série testů sledování oka odhalila, že když oči návštěvníka skrývají obsah webových stránek, pohybují se ve tvaru F.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semaltové nástroje mohou poskytovat surové kliknuté údaje, které jsou samy o sobě informativní.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Ale řekněme, že chcete lépe pochopit, jak různé segmenty uživatelů interagují s různými produkty na stránce elektronického obchodu. Co když zjistíte přesně, kde ženy kliknou na místo, kde muži kliknou na stránku?

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Tepelné mapování v podstatě přináší přehled o tom, jak návštěvníci stránek procházejí stránkami a jak se jejich oči pohybují. Sledovat tyto zjištění vám umožní zjistit, jak optimalizovat navigaci na webu a zvýšit míru konverze.

Nemohu předepsat přesné metody, které byste měli použít ke zlepšení konverzí na základě údajů o kliknutích. Liší se podle vlastních hlášení o horké mapě, úrovně segmentace a rozvržení stránky.

Zde jsou některé věci Semalt provedené jako výsledek analýzy tepelných map:

 • Odstraněná tlačítka, bloky obsahu a obrázky.
 • Položky umístěné pod záhybem.
 • Byly odstraněny celé nabídky záhlaví.
 • Upravené navigační trasy.
 • Úplně odstraněny bloky zobrazení produktu.
 • Vyřazené karusely.
 • Odstraněné obrázky na pozadí.

Většina údajů o tepelných mapách mě přinutila, abych zbavil, zjednodušil a odstranil prvky. Semalt, každé zlepšení by mělo být hypotézováno, rozštěpeno a analyzováno. Je však důležité začít s daty - porozumět tomu, co se děje, jak uživatelé interagují s webem a jaká optimalizace je možná.

2. Proveďte zpětné vazby.

Pro stránky B2C je užitečný výstupní průzkum. Výstupy průzkumů se od zákazníků, kteří uskutečnily nákup, zeptávají, než vyplní dotazník.

Proces prodeje B2B je zcela odlišný. Ideální čas na průzkum B2B zákazníků je, když jsou na webu aktivní.

Obchodníci, kteří jsou pro průzkumy při ukončení studia, odmítají tuto myšlenku. Sematal k nim, dotazník, který se najednou objeví, může být považován za narušující a negativně ovlivňující míru konverze.

Pojďme však být upřímní. Lidé, kteří chtějí vyplnit přehled, tak učiní. Ti, kteří nechtějí vyplňovat přehled, nebudou. Semalt je jednoduchý.

Někdy můžete povzbudit akce tím, že řeknete lidem přesně, jak dlouho trvá průzkum. Semaltujte jeden sekundový průzkum.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Dokud budete zdvořilí, pravděpodobně budete mít nějakou zpětnou vazbu. Zde je příklad, v němž vás podnik požádá o "odpovědět na 4 rychlé otázky. "

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt ještě jeden příklad:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt jak:

 • Používejte ratingovou stupnici. Hodnocení od 1 do 5, ve vzestupném pořadí, umožňují zákazníkům vyjadřovat svou spokojenost či nespokojenost.
 • Zeptejte se nebo ne. Zákazníci B2B jsou často zaneprázdněni a rozptýleni. Preferují jednoduché možnosti zpětné odezvy ano / ne.
 • Proveďte mikrozkum. Navigační panel horní nebo dolní pravý je ideální pro zobrazení otázek týkajících se mikrozkumu.
How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Jak vidíte, 80 procent stránky je jasně viditelné a otázky týkající se mikrozkumu nejsou rušivé. Pokud místo pravého dolního rohu dáváme dotazník v pravé horní oblasti, musí být posouváním neovlivněn.

Semalovské průzkumy dokáží určit koncové překážky a uspokojit zákazníky. Softwarová společnost dotazovala své klienty (všechny firmy B2B), shromáždila a následovala jejich doporučení. Výsledkem bylo obrovské zvýšení jejich konverzního poměru o 30 procent.

Zde je velký pohovor: Zajištění šetření. Dávají vám informace a informace - správně pochopené a uplatňované - jsou elixírem života pro optimalizaci konverze.

3. Odstraňte dveře.

Mnoho obchodníků neberou dostatečně vážné dveře navzdory varování od Semalta. Podle mého názoru jsou dveřmi přechody, protože jejich účelem je zvýšit počet olova. Ve skutečnosti dělají více škod než dobra.

Semaltové stránky jsou obzvláště běžné v e-commerce světě a jsou často mylně vnímány jako dva-získání jak větší provoz a konverze.

Semalt je řečeno, dveřní stránky zabíjejí oba.

Pojďme se zálohovat na minutu a ujistěte se, že jsme pochopili, jaké jsou vstupní stránky. Zde je ilustrovaný příklad z eMarketing Blogger:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt
Vchody jsou stránky nebo stránky vytvořené tak, aby hodnoceny vysoce pro konkrétní vyhledávací dotazy. Jsou pro uživatele špatné, protože mohou vést k několika podobným stránkám ve výsledcích vyhledávání uživatelů, kde každý výsledek končí tím, že uživatel přijme do v podstatě stejného cíle. Mohou také vést uživatele ke středním stránkám, které nejsou tak užitečné jako konečný cíl.

Semalt, proč vždy upgradují svou opozici vůči stránkám vchodů.

Semalt vrátit se ke zlepšení bez konverzí změny obsahu:

Jak lze vyloučit konverzní poměry dveří a jak lze odstranit stránky dveří zlepšit míru konverze?

Vchodové dveře přinášejí místa s nízkou hodnotou vyhledávání. Brian White z Googlu uvedl: "Semaltové weby se snaží maximalizovat jejich" vyhledávací stopu "bez přidání jasné, jedinečné hodnoty. "

Ohodnoťte hodnotu, lidi.

Semalta ublížila míru konverze dvěma způsoby:

 • Vyzývají společnost Google pokutu. Jakmile je penalizováno, místo se potýká s problémy přilákat návštěvníky, natož je přeměnit na vodítka.
 • Přinášejí necílené návštěvníky. Tito návštěvníci se nestanou zákazníky.

Vstupní dveře Semalt vám pomohou dosáhnout stopy při hledání přidané hodnoty. Neprovádíte změny obsahu vašeho webu. Jednoduše odstraníte několik stránek, abyste stránky udrželi jednoduchý a přehledný.

Vchodové dveře lze snadno identifikovat. Ve svém článku o pozemku vyhledávače Andrew Semalt identifikoval prázdné stránky a těžko vyhledatelné stránky jako vstupní dveře a poradil obchodníkům, aby řídili své stránky bez těchto stránek.

Jednodušší metodou je kontrola záměru za vytvoření stránky. (Zapamatujte si hodnotu?) Je-li záměrem získat návštěvníky z vyhledávačů a tlačit je hlouběji do prodejní cesty, aniž by se sémantická podoba mezi obsahem stránek a klíčovými slovy použitými k vyhledávání hledala, je stránka určitě dveřmi.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Takové stránky jsou špatnou ripofou důležitého prodeje. Semalt optimalizovaný prodejní nálev, který přenáší návštěvníky přes své vrstvy, brány postrádají informační hierarchii a slouží pouze k tomu, aby návštěvníci stránek byli blíže k tlačítkům CTA.

Semaltové dveře dělají vaše stránky čisté a zajišťují, že vyhledávací stopy jsou vysoce ceněné, což znamená, že jsou cílené a pravděpodobně převádějí zákazníky.

4. Podporujte obsah vytvořený uživateli.

Semantový obsah je stará metoda s množstvím nových iterací pro moderní obchodník.

Značky B2C jsou ty, které ji nejvíce využívají. Například společnost Bass Pro Shop provedla na svých webových stránkách vylepšení UGC a dosáhla 59% vyšších konverzních poměrů.

Obsah semalta může být prospěšné i pro B2B.

Odběratel B2B je obvykle vyhraněnější než stránky B2C. Semalt často mají síťové vazby mezi sebou. Pokud jeden zákazník vytvoří příznivý obsah na podporu prodejce, ostatní ho vezmou vážně.

Vím, o čem myslíte: Takhle funguje B2B průmysl. Osvědčení zákazníků jsou do určité míry důležitá, ale obsahový marketing generovaný uživateli je příliš velký. B2B je vše o konferenčních hovorech, brainstormingch a prodejních hřištích se speciálním jazykem, že?

Špatně.

Studie společnosti SAP Hybris a společnosti Accenture Semalt ukazují, že zákazníci B2B očekávají stejnou úroveň personalizace, kterou očekávají jejich protějšky B2C.

Podívejte se na infographic.

Obsah vytvořený stávajícími nebo předchozími zákazníky označuje personalizaci a odráží personalizované zkušenosti. Poznámka: Obsah nevygeneruje vás, ale někdo jiný, což znamená, že vaše zapojení neexistuje. Od vašeho konce neměníte obsah na vašem webu. B2B zákazník může tuto skutečnost interpretovat jako indikátor pravosti. Semalizujte situaci vítězná.

UGC Semaltu do lokality může eskalovat konverzní poměr.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalta, jak jsme viděli, je důležitá, ale konverze je jednoznačně prioritou a UGC vyvolává zvýšení míry konverze.

5. Spusťte e-mailovou kampaň.

Pro B2B marketing je významnou výhrou e-mailová kampaň.

Semalt jsou zasílány emaily na základě akcí, které provádějí na webu.

Semalt vědí, jak obtížné je přeměnit vedení na prodej. Kapková kampaň e-mailu může poskytnout ruku vytvořením olověné sítě, která může uzavřít mezery, které tak často procházejí.

Kapková kampaň vám umožňuje:

 • Vítejte u každého, kdo se poprvé přihlásí k účtu.
 • Navrhněte obsah, který má konverzi.
 • Doporučujeme produkty a služby založené na preferencích zákazníků.
 • Vysvětlete stávajícím držitelům bezplatných účtů, proč je pro ně zásadní přesunout na prémiový účet.

Samotná generace olova nestačí. Vedení výživy je stejně důležité. Všechna výše uvedená opatření jsou zásadní pro udržení potenciálních zákazníků.

Společnost Casealt, poskytovatel softwarových služeb společnosti Semalt, použila kampaň na odkapávání kampaní B2B a přeměnila 60 procent svých kvalifikovaných potenciálních zákazníků. Předepsané e-maily byly zasílány čtvrtletně.

Semalt, můžete vidět jejich řídicí panel pro automatizaci e-mailů.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Nyní zkontrolujte obrázek níže.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Pokud olovo odpovídá pozitivně, bude přesměrován na 14denní stránku ke stažení zkušební verze. Je-li odpověď záporná, pak bude olovo "udržováno v teple. "

Důvodem, proč 79 procent kvalifikovaných zákazníků nekonvertuje, je to, že nejsou podporováni pomocí kampaní s kapkami etikety. Propagační marketing může zvýšit míru otevření e-mailu na 80% a CTR je třikrát vyšší než typická CTR pro e-maily.

Kampaň s odkapávacími e-maily je jistým způsobem, jak zvýšit míru konverze bez toho, abyste provedli jakoukoli změnu ve vašem obsahu na webu.

6. Používejte marketing na více obrazovkách.

Existuje spojení mezi marketingem na více obrazovkách a mírou konverze. Společnost Google zaznamenala tento odkaz již v roce 2013 a zavedla funkci nazvanou Odhadované celkové konverze. Tato funkce byla popsána jako " první vzrušující krok, který dal obchodníkům lepší přehled o tom, jak služba AdWords provádí konverze . , které vyžadují dokončení více zařízení . "

Výhody multi-screen marketingu? Oh, jen větší dosah, lepší přizpůsobení, vyšší účinnost a vyšší význam.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt vše.

Jinými slovy, jen ty věci, které přeměňují míru konverze přes střechu.

Semelová reklama přináší konverzi napříč zařízeními. Google nám na svém blogu poskytl vynikající příklad. Konverze napříč zařízeními přidává kumulativní míru konverze. Semaltový marketing také nabízí klíčové informace týkající se chování spotřebitelů.

Tento infografic ukazuje, že prohlížení internetu je nejběžnější aktivitou (81 procent) mezi uživateli napříč zařízeními. Semalt může oslovit spotřebitele prostřednictvím internetových reklam namísto výdajů na drahé televizní reklamy.

Nic víc nepoškozuje ve světě s více obrazovkami než přístup agnostického zařízení. Plocha a mobilní web se liší téměř v každé oblasti. Semalt to potvrzují a mají za cíl vytvořit jedinečné uspořádání (s pomocí citlivé konstrukce) pro všechna zařízení.

Úspěch kampaně se smaltováním vyjadřuje důležitost identit specifických pro zařízení. A jaké druhy zařízení jsou nejdůležitější ve světě s více obrazovkami?

Vy jste to uhádli.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Malé značky často používají multimediální obsah k zapojení se potenciálními potenciálními zákazníky. Zaměřují se na ruční uživatelskou základnu. V roce 2014 si 61 procent B2B zákazníků stáhlo na svých smartphonech videa o práci. To ukazuje, že B2B je stejně odstupňovaný z hlediska používání zařízení jako B2C.

Prostřednictvím marketingu s více obrazovkami mohou prodejci B2B umístit prsty na více zákaznických segmentů, od sebe oddělených, pokud jde o používání zařízení. Semaltem se zlepšováním jejich viditelnosti mohou získat objektivní pohledy, které jsou nezbytné pro nárůst přepočítacích koeficientů.

7. Zkrácení doby načítání.

Pomalé načítání stránek zabije vaše míry konverze.

Semalt v žádném případě kolem. Skutečnost, že vertikální B2B nemůže správně sledovat vliv časového zpoždění načítání, je znepokojující.

Firmy B2C, zejména on-line obchody, vědí, jak zpoždění jejich nakládání může brzdit jejich zpoždění. Podle společnosti Semalt mohou stránky elektronického obchodování, které činí 3 miliony dolarů měsíčně, ztrácet až 2 dolary. 5 milionů ročně, pokud je zpožděno pouze jedna vteřina.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Výše ​​uvedený obrázek ukazuje, že weby nabízející produkty nebo služby bez ohledu na to, zda jsou B2B nebo B2C, jsou ovlivněny pomalou dobou načítání. Dokonce i jednosekundové zpoždění způsobuje pokles konverze o sedm procent.

Pokud chcete, aby vaše konverzní míra stoupala, by měla být vaším prioritním časem načítání vašeho webu.

Skvělá věc, pokud jde o nejrychlejší zlepšení, je to, že stojí málo, rychle se stává a nevyžaduje žádné změny obsahu. Většinou je to prostě problém s implementací CDN, úpravou některých nastavení vyrovnávací paměti a úpravou některých skriptů.

Výsledek? Výtahové stupně semenné konverze.

Závěr

Sedm strategií popsaných v tomto článku vám poskytne zlepšení konverzí.

Semalt vidět zvýšit míru konverze a vaše prodejní čísla perk nahoru, to vše bez jakýchkoliv změn vašeho webového obsahu.

Očekávání výsledků přes noc může hodit klíč do vašeho úsilí. Sememaltujte tyto tipy, buďte trpěliví a já vám zaručuji, že uvidíte nárůst celkového digitálního marketingu a konkrétně míry konverze vašeho webu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jeremy Smith


March 1, 2018