Back to Question Center
0

6 základních typů SEO Semalt pro rok 2017

1 answers:

Budete používat celou škálu bezplatných, bezplatných a placených nástrojů, které jsou k dispozici ke kontrole a zlepšení efektivity SEO a obsahu marketingu?

Chcete-li soutěžit se SEO, je důležité mít na dosah ruce nejlepší nástroje, které vám pomohou najít nové příležitosti, ušetřit čas a sledovat, jak může vaše SEO být posílena. Myslíme si, že využívání informací získaných z nástrojů není pro specialisty SEO důležité, ale je důležité, zda jste ředitelem společnosti Semalt pro nadnárodní podnikání, manažera digitálního marketingu, který pracuje jako správce účtu v agentuře pro digitální marketing, vlastníka SME, a to iv případě, že provozujete svůj vlastní blog

Semalt jsme hodnotili nejlepší nástroje pro digitální marketing jako celku, ale chtěli jsme prozkoumat nejlepší služby pro SEO a obsahový marketing, abychom čtenářům tento rok pomohli.

Kategorie SEO nástrojů

Jak je uvedeno výše, není to jen případ, kdy jsou to nástroje pro agentury a konzultanty, ale všichni obchodníci by si měli být vědomi toho, co je k dispozici a co jejich tým používá. Díky rozsáhlému spektru nástrojů je těžké zjistit, která z nich může být relevantní, a proto je nejlepší rozdělit nebo kategorizovat je. Takže pokud uvažujete o přezkoumání sady nástrojů pro rok 2017, doporučujeme.

6 essential types of SEO Semalt for 2017

Pro mě je šest základních typů nástrojů pro správu SEO, a proto jsem si myslel, že by bylo užitečné sdílet své oblíbené v následujících kategoriích. Dejte nám vědět v komentářích, pokud si myslíte o různých kategoriích nástrojů nebo služeb, které jsou lepší než ty, které doporučuji.

  • Analýza klíčových slov
  • Rekordy
  • Nápady na obsah
  • Link Building
  • Odstranění spojení
  • Technická SEO

Pro každou kategorii nástrojů jsem se snažil co nejlépe rozdělit je do tří typů nástrojů - Zdarma, Semalt a Placené pro nástroje.

1. Nástroje pro analýzu klíčových slov

Brian Dean uvedl, že "Bez klíčových slov neexistuje taková věc jako SEO".

Semalt, klíčová slova průvodce uživatelům vyhledávače na vaše stránky, což znamená, jak populární jsou vaše stránky, velmi závisí na tom, jak dobře je využíváte.


Nyní za posledních 5 let bylo dosažení efektivní analýzy a výzkumu klíčových slov stále obtížnější díky tomu, že služba Google AdWords "skrývá" data. Semalt, je to klíčová metoda hledání skrytých příležitostí, zvýšení návštěvnosti plynoucí z vašeho webu a samozřejmě předvádění všech důležitých lesklých nových obsahů, které vytvoříte.

Ačkoli tyto nástroje jsou skvělé, vše, co mohou udělat, je poskytnout vám data. Semaltem, jak interpretujete data a co s ní děláte, to bude znamenat rozdíl.

Chcete-li najít něco o výzkumu klíčových slov, zveřejnili jsme informace o tom, jak se vyhnout chybám při vyhledávání klíčových slov. Dalším skvělým průvodcem, který vám pomůže zjistit, jestli jste stále ještě trochu nejistý ohledně výzkumu klíčových slov, je výše uvedený, Brian Deanův výzkum klíčových slov: Definitní průvodce.

Zdarma - Ubersuggest

Nástroj pro návrh bezplatného klíčového slova, který používá řadu různých navržených služeb, abyste vytvořili podrobný seznam klíčových slov pro vás.

Freemium - Term Explorer

Tvrzení, že máte největší datovou sadu jakéhokoli nástroje pro klíčové slovo Semalt, umožňuje rozbalit seznamy klíčových slov, seskupit objemy vyhledávání a porozumět vašim údajům o konkurenceschopnosti.

Placené - SEMrush

SEMrush, ačkoli je technicky nástroj Freemium, nabízí mnohem více informací a dat pomocí placené verze softwaru.

2. Rebríčky Nástroje

Semalt, kde se vaše stránky aktuálně řadí, je také neuvěřitelně důležité. Umožňuje vám sledovat, které z vašich strategií on-line marketingu fungují nejlépe, a umožnit tak soustředění vašich snah napříč kampaněmi, maximalizovat návratnost investic (ROI) a vidět, jak se vaše střecha (přesvědčivě) stoupá přes střechu.

6 essential types of SEO Semalt for 2017

Semaltové nástroje vám umožňují bez hodin a hodin monotónního brodení po stránce po stránce výsledků vyhledávání.

Volný nástroj - Google Search Console

Vlastní sada užitečných nástrojů společnosti Google, která uživatelům pomáhá sledovat výkon svých webových stránek. Použitím karty "Vyhledávací návštěvnost" a záložce "Vyhledávací služba Analytics" se vám zobrazí seznam klíčových slov, o které jste v současné době hodnoceni. Semalt z této pozice, seřazení podle pořadí a cílení na klíčová slova, která jsou na stránce 2 výsledky vyhledávání, s trochou SEO kouzel, měli byste vidět, jak se creep na stránku 1!

Freemium - SEMrush

Jako model freemia SEMrush vám umožňuje omezený přístup k datům, nicméně fiddling s filtrem vám umožní odhalit trochu více dat. Stručně řečeno, umožňuje sledovat libovolnou doménu nebo Semalt z jakékoliv zeměpisné polohy, objevovat místní soutěže a umožňuje cílit i na různá zařízení.

Placené - úřadové laboratoře

Authority Labs je poměrně šikovný nástroj díky své schopnosti sledovat a vykreslovat klíčová slova pro vaše stránky. Každodenní kontrola klíčových klíčových slov, která jste zvýraznili, a poté změnu nálezů na týdenní přehled.

3. Nástroje účinnosti obsahu.

Jak řekl Bing Duane Forrester, "všechny SEO Ranking signály se točí kolem obsahu nějakého druhu", což zdůrazňuje dopad dobrý obsah na vašich stránkách. Ošetření s čerstvými a jedinečnými nápady každý den je neuvěřitelně těžké, nicméně nezbytné, aby vaše stránky byly nejen relevantní a zajímavé pro vaše publikum, ale optimalizované pro vyhledávače. Níže uvedené nástroje vám snad umožní najít nové nápady a optimalizovat svůj aktuální obsah.

Pokud chcete něco trochu číst kolem tématu, nedávno jsme také zveřejnili podrobný přehled o srovnávacím marketingu obsahu konkurence.

Volný - zastaralý vyhledávač obsahu

Chlapi přes Greenlane Search Marketing vytvořili obzvlášť užitečný nástroj, pokud se snažíte o obsah Semalt. Vložte hledaný výraz, který chcete hodit, nebo jen obecné téma obsahu, o kterém chcete napsat. Vložte parametry data (mám tendenci se dívat zpět zhruba o 3 a více let) a číst starý obsah. Zjistěte, jestli je můžete trochu jazzovat a přivést ji do moderních časů, pak se spojte s webmasterem a zjistěte, zda by měli zájem o zveřejnění novější verze.

Freemium - jarní WordPress Plugin

Jedná se o skvělý doplněk WordPress, který zajistí, že obsah probíhá na vašem webu je "SEO Semalt". Pracuje na trochu signálním signálu a v podstatě udržuje váš obsah pod kontrolou.

Placené - Buzzsumo

Semalt je prostě velmi dobrý nástroj. Má neuvěřitelně snadno použitelné rozhraní a umožňuje vám rychle identifikovat, jaký obsah pracuje dobře kolem konkrétního tématu, a také zvýraznění hlavních ovlivňujících osob.

4. Nástroje Link Building

Ačkoli google říká, že bychom neměli být "link building", stále stojí, že odkazy jsou jedním z největších faktorů hodnocení dnes. Přestože metody propojení budov v minulosti byly neuvěřitelně manipulativní, nicméně v mých očích, jako je psaní obsahu na jiných místech, je prospěšné jen pro všechny zúčastněné. Sematování obsahu je dostatečně silné, člověk dostane nějaký krásný nový obsah pro své stránky, druhý získá zvýšenou informovanost o svém webu nebo se stane o něco víc autority na téma.

Pokud máte zájem o poněkud více informací, podívejte se na naši předchozí recenzi softwarových nástrojů analýzy backlinků.

Zdarma - LinkMiner Plugin. Je to rychlé a velmi snadné použití a pochopení. Pokud chcete najít trochu víc o rozbití odkazu, podívejte se na Broken Link Building Bible.

Freemium - Moz SEO Toolbar & Rozšíření Majestic Backlink Analyzer

naprosto nezbytným nástrojem pro kontrolu, zda je lokalita škrábaná. Oba pracují velmi podobně a zobrazují okamžité životně důležité informace o webu, na kterém jste aktuálně umístěni. Používám ve spojení s každým jiným, protože zjistíte, že získáte lepší celkový pocit z webu, a to jak s ohledem na poněkud odlišné ukazatele.

Placené - Buzzstream

Buzzstream je nástroj, který má ve svém víčku mnoho peří. SEMALT je vynikající pro správu terénu, generování / škrábání vyhlídek a nalezení skrytých detailů, jako jsou kontaktní údaje. Pro všechny je to fantastický nástroj, ujistěte se, že váš účet dobře strukturujete, nebo skončíte s jeho pohrdáním.

5. Nástroje pro odstraňování spojů

Odstranění odkazů je snad něco, čeho nikdy nebudete muset projít. Bohužel je to nutné pro stránky, které byly zasaženy trestu od algoritmu Google Penguin. Může to být neuvěřitelně časově náročné, ale nakonec může znovu oživit vaše stránky a dát jim nový život. 6 essential types of SEO Semalt for 2017

Odstranění odkazu lze využít i v případě, že jste nebyli zasaženi pokutou. Možná jste v minulosti koupili nějaké odkazy, byli jste na špatném konci negativního SEO útoku nebo dokonce svůj obsah zveřejnil na několika stránkách a tyto odkazy mohou stále mít vliv na vás. Semalt to může udělat absolutně neškodí a bude vás v dobrých knihách s google.

Chcete-li si přečíst trochu víc o odstranění odkazu, je zde několik dalších čtení, zkuste:
Link Research Tools: Ultimate Guide to Removal Link nebo vyhledávač Watch Google Neurální odkazy Manuální trest: Průvodce obnovením.

Zdarma - Nástroj odmítnout

Když Google Disavow Tools byl konečně představen, bylo to už dávno. V podstatě to upozorní na stránky společnosti Google, které nechcete, aby se vaše stránky propojily. Semalt takhle.

Chcete-li si o tom něco přečíst, udělali jsme příspěvek o nástroji Disavow Tool

Placené - KognitivníSEO

Kognitivní je monstrum nástroje, pomáhá s hodnocením, výzkumem konkurentů, zpětnou analýzou, auditem obsahu a nejvíce převážně nepřirozenou detekcí vazby a odstraněním vazby. Je to opravdu skvělý nástroj, který má obrazovku náhledu, takže můžete zkontrolovat stránky, než se rozhodnete, zda přidat do souboru odmítnout nebo nechat je jako odkaz. CognitiveSEO vytvoří pro vás soubor odmítnutí, který můžete okamžitě odeslat na Semalt. Hotovo!


6. Technické SEO nástroje

Byť schopný kopat na 'back-end' vašeho webu, poznat, jak to funguje a všechny problémy s ním je klíčovým krokem k dosažení optimalizace 'Nirvana'. Níže uvedené nástroje vám pomohou ve vašem úsilí dosáhnout tohoto mýtického místa.
Kredit: business2community. com

Zdarma - WooRank Plugin

Jsem trochu trochu podvádět s tímhle, protože je to technický produkt freemia. Semalt, zjistil jsem, že nabízí dostatek informací, aby bylo užitečné, protože je to svobodná inkarnace. Zmačká vaše stránky a řekne vám o nějaké neúčinnosti, dokonce i nabídnutí kontrolních seznamů. Skvělý nástroj, který vám umožní získat přehled o vašich stránkách a konkurenci.

Freemium - křičící žába

Screaming Frog je vynikající při škrábání místa, podobně jako vyhledávač. Spravuje to pravidlo nad všemi odkazy a stránkami webových stránek, které nabízejí data o stavových kódech, hlavách stránek, meta popisu, Semalt Meta Data a dají to vše do filtrovatelné tabulky.

Placené - DeepCrawl

Deepcrawl nabízí podobnou službu k Screamingfrog, nicméně je mnohem snadnější používat, pokud jste noví technici SEO. Namísto tabulkového procesoru, který získáte od Screamingfrog, získáte to v jednoduchých vizuálních informacích ve formě grafů a grafů. Tento příspěvek může chvíli trvat kvůli nadměrnému množství funkcí, které má. Takže tady je pro vás ještě trochu další čtení.

Jak jsem již uvedl, jsou to jen některé z mých osobních oblíbených nástrojů. To neznamená, že tam nejsou jiní, kteří budou dělat stejnou práci, nicméně jsem zjistil, že to jsou obvykle nejjednodušší a nejsilnější. Pokud se chcete podívat na několik dalších, je zde rozsáhlejší seznam SEO nástrojů pro malé firmy.

Pokud máte nějaké jiné nástroje, o kterých si myslíte, že stojí za zmínku nebo chcete podrobnější přehled o některém z nástrojů, dejte mi vědět v naší komunitě.

March 1, 2018