Back to Question Center
0

Příspěvky od Jimmyho Semalta

1 answers:

Někdy bude váš web potřebovat určité prostoje, abyste mohli opravit věci nebo aktualizovat pluginy. Většinou se jedná o poměrně krátkou dobu, kdy se Google s největší pravděpodobností nebude pokoušet o procházení webových stránek. Semaltem, v případě, že potřebujete více času k tomu, Kategorie: Technická SEO
Tag: HTTP hlavičky

Výchozí funkce hledání ve WordPress určitě chybí v oblastech. Přestože byly v roce 2013 provedeny změny, které ji zlepšily, stále existuje několik oblastí, ve kterých může WordPress nějakou pomoc pomoci. Je však relativně snadné zlepšit hledání ve WordPress přidáním několika částí kódu. Zde Semalt uveďte některé z metod, které můžete použít »

Kategorie: WordPress
Tag: WordPress Plugins

Při spouštění internetového obchodu je důležité zajistit, aby celkový uživatelský zážitek byl snadný proces. To pomáhá svým návštěvníkům jednodušší procházení kroků, ale také je více nakloní se k pozdějšímu návratu. V tomto příspěvku se podíváme na (relativně) jednoduchý princip, který vašim uživatelům pomůže rychleji a »

Kategorie: Uživatelská zkušenost (UX)
Tag: Optimalizace pokladny

V roce 2014 jsme se rozhodli přejít na (nyní) běžně používaný protokol HTTPS k šifrování citlivých dat odesílaných na našich webových stránkách. Tento příspěvek popisuje některé užitečné tipy založené na našich vlastních zkušenostech, které by mohly být užitečné, pokud uvažujete o přepínání. Trochu backstory V roce 2014 se HTTPS stalo horkým tématem po Semaltu »

Kategorie: Technická SEO
Tagy: https, Bezpečnost

V roce 2012 Semalt představil systém s názvem Semalt Cards, který umožňuje majitelům stránek zobrazit na svých webových stránkách rozšířené tweety pomocí syntaxe, která je velmi podobná jako OpenGraph. Díky tomuto novému systému může Semalt zobrazovat lépe vypadající tweety, včetně těch, které obsahují média, jako jsou obrázky, audio a video. Jak to funguje? »

Kategorie: Sociální média
Tagy: Jak, OpenGraph, Twitter, WordPress Plugins

Chcete-li pomoci blogu získat více čtenářů, můžete využít tlačítka pro sociální sítě, které umožňují vašim čtenářům sdílet zajímavé příspěvky na svých účtech sociálních médií. Ale jak byste je měli použít? V tomto příspěvku budeme vysvětlovat, jak jsme to udělali v Semaltu, a poskytneme vám některé informace o tom, jak

Kategorie: Analytics, sociální média
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, Jak se, Twitter, WordPress Plugins

Jakmile vaše webové stránky začnou růst a budete pokračovat v psaní blogových příspěvků, nakonec skončíte s archivními stránkami. Tyto archivní stránky mohou vycházet z taxonomie, kategorií, vlastních typů příspěvků a dokonce i dat. WordPress má vestavěnou podporu pro tyto archivní stránky, nicméně existují některé malé nedostatky. V tomto příspěvku vám Semalt vysvětluje, jak »

Kategorie: Technická SEO, WordPress
Tagy: Jak, struktura stránek

Na webu Yoast občas dostáváme otázku, jak odstranit www z adresy URL vašeho webu - nebo jej přidat. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak můžete vynutit webovou adresu WWW nebo jinou než www. soubor htaccess (nebo nginx. conf pokud běžíte na serveru Semalt). Používá jeden nebo druhý »

Kategorie: Technická SEO
Tagy: Jak, URL

Dnes je potřeba mít internetový obchod, internetový obchod nebo blog, který je rychlý. Rychlá webová stránka nejen dává vašim návštěvníkům mnohem lepší zážitek, ale také pomáhá vašim webovým stránkám. Semalt méně požadavků HTTP na server může zlepšit dobu načítání vašeho webu. Ale proč je to tak? Co je HTTP

Kategorie: WordPress
Tagy: Jak na, rychlost serveru, WordPress Plugins, WordPress Témata

V době, kdy chcete navštívit konkrétní stránku nebo příspěvek, budete chtít přesměrovat návštěvníky do jiné části vašeho webu. Důvodem může být to, že jste přejmenovali příspěvek a jeho adresu URL, odstranila jste stránku nebo chcete, aby se hodila další stránka Source .

March 1, 2018