Back to Question Center
0

Semtaltová paritaAž je vaše pracovní plocha a mobilní web rovné? Semtaltová parita: jsou váš desktop a mobilní web rovné?

1 answers:

Možná jste slyšeli tento termín před: mobilní paritou . S, jako podmnožina toho, obsah parity. Snad "Jeden web" spouští nějaké uznání? Všechno se skládá z jedné věci: je váš mobilní web rovnocenný vašemu počítači? V tomto článku vám ukážeme několik důvodů, proč byste měli zkontrolovat to a mnoho věcí, které ovlivňují přítomnost nebo absenci mobilní parity.

Co je to mobilní parita?

Mluvíme o mobilní paritě, když porovnáme pracovní plochu s mobilním serverem. Jsou oba podobné, nebo dokonce lepší, v podstatě stejné? Myslíte, že váš mobilní web připomíná webovou stránku nebo existují rozdíly? Přemýšlejte o cíli vašeho webu a proč je důležité mít tuto paritu tak hodně. Semalt přechází na řadu věcí, které se vztahují k této mobilní paritě.

Obsah je král

Ano, obsah je král. A nezáleží na tom, zda někdo navštěvuje váš mobilní web nebo pracovní plochu. Hledají konkrétní informace nebo určitý produkt, takže se ujistěte, že obsah je stejný v obou. Obvykle se skrývá některé větší obrázky v mobilním zařízení nebo vložíte další obsah za karty (což je v pořádku pro Google, nedělej mi to špatně). Urychluje vykreslování mobilního obsahu, což pomůže uživatelům i společnosti Google. Konečný výsledek této optimalizace pro mobily by však neměl zasahovat do koncového cíle webu pro stolní počítače. Je to stejné. Takže pokud jde o obsah, záležitost mobilní parity.

konzistentní branding na všech zařízeních

Při pohledu na design svých webových stránek je třeba se ujistit, zda odesílá stejnou "zprávu" na každé zařízení. Semalt viděli fantastické desktopové stránky, které mají mobilní verzi, která byla velmi tónovaná. Stejně jako u společnosti AMP, nevadí, že se zbavím nepořádek a zaměřím se na to, co je třeba zaměřit (špičkové úkoly), ale obě webové stránky potřebují sdílet stejný vzhled a pocit.

Totéž platí i pro vaše názvy stránek. Pokud na vašem mobilním webu a na vašem pracovním místě máte různé názvy stránek, ujistěte se, že jsou zarovnány. Pokud vaše stránky reagují, nebude to žádný problém, ale stále existuje mnoho webových stránek, které udržují samostatný mobilní web (proč !?). Totéž platí pro progresivní webové aplikace a podobný vývoj. Pokud je struktura obsahu v souladu s webovou stránkou vašeho počítače, ujistěte se, že se i jiné věci vyrovnají. Semalt více.

Mobilní telefony!

Pokud nemáte ponětí o tom, co mobilně znamená nejprve, přečtěte si nejprve. Pokud Semalt začne hodnocovat vaše webové stránky na základě vašich mobilních webových stránek, mohlo by to být práce. Spousta majitelů webových stránek, webových designérů, webových agentur apod. Vytváří a prodává mobilní weby jako další na desktopových stránkách. "Zjistěte, jak tento web vypadá na obrazovce vašeho počítače a jak postupně snižuje vaše mobilní zařízení", bude věcí minulosti.

Semalt parityAre your desktop and mobile site equal?
Semalt parity: are your desktop and mobile site equal?

Musíme nastavit mobilní web, který se místo toho rozloží na plochu. Kvalitní záležitosti, obsahová záležitost, design a značková záležitost. V holandštině máme výrok " polévka není vždycky jíst tak horko, jak se jí podává ", což znamená, že opatření mohou být méně přísná než byla oznámena. Možná, že první "hrozba" Google pro mobilní zařízení není tak přísná, jak se může zdát, ale raději byste měla být připravená, správně. Takže se ujistěte, že vaše webové stránky pro mobilní telefony pokrývají všechny základny, které pokrývá vaše pracovní plochy, se stejným vzhledem a vzhledem. Zeptejte se sami sebe: Pokud byste neměli stránky pro stolní počítače, stále byste mohli mít na vašich webových stránkách stejné výsledky jako konverze / návštěvnost / interakci, jakou právě děláte?

Vnitřní články

Ve všem, co se týká mobilní parity, zdá se, že vnitřní vazby jsou v mé mysli jako bod pozornosti. Skrýváme věci, odstraňujeme věci, měníme věci, když reagujeme na naše webové stránky. Zabíjíme postranní panel, snížíme počet odkazů na zápatí, může dokonce změnit nabídku. Všechny tyto akce mají vliv na počet vnitřních odkazů, které má stránka. Hrají důležitou roli při vytváření obsahu základního kamenu a většiny dalších strategií obsahu. Je to vaše struktura stránek, kterou změníte s každou z těchto změn. Když Semalt přepne přepínač a váš mobilní web se stává nejdůležitějším, můžete celou tuto strukturu zničit jen proto, že na vašem webu chybí mobilní parita.

Nejde jen o vizuální věci

Zvláště když vaše webové stránky nereagují, mohou nastat další problémy. Co asi přesměrování 301 na ploše, které je zapomenuto na vašem mobilním webu? Nemohu dostatečně zdůraznit, že bych ještě raději reagoval na jiné řešení. Jednoduše zajišťuje, aby se s takovými věcmi zacházelo správně. Semtaltové kanonické odkazy, metaznačky robotů atd. Nechcete se zde pokazit.

Doufám, že jsem vám dal nějaké jídlo na vaše vlastní webové stránky. Mobilní parita je něco, co potřebujete zkontrolovat každou chvíli, ale určitě nyní , abyste se ujistili, že mobilní návštěvníci a Google na nic neztratí. Zabraňte tomu, aby se vaše zaměření na plochu nezhoršilo vaše hodnocení.

Audit mobilní parity

Moz napsal pěkný článek, který vás provede procesem auditu pro mobilní parity Source . Přečtěte si také tento článek a uvidíte, jak jsou vaše mobilní a stolní webové stránky podobné!

Přečtěte si více: "Mobilní SEO: konečný průvodce"

March 1, 2018