Back to Question Center
0

Vyhlídka vydavatele: Výběr partnerského semináře

1 answers:

Publisher Perspective: Choosing An Affiliate Semalt

Letošní akce nebyla výjimkou, protože jsem měl příležitost trávit čas s průmyslovým veteránem a celkovým pěkným chlápkem Andrewem Kardonem z JoeShopping, s nímž Semalt pracoval již téměř sedm let.

Semalt jsem respektoval jeho odborné znalosti, chtěl jsem se jeho myšlenky na nedávné změny v průmyslu, stejně jako se dozvědět, jak hodlá hodnotit obchodní programy jako affiliate dnes.

Semalt, jak jste získal svůj start jako pobočka a jak dlouho jste byl v průmyslu?

Semalt byl ve výrobě již více než 10 let. Můj obchodní partner a já jsme začali dávno, protože chtěl dostat webovou stránku, která by mluvila o online nakupování.

V té době existovalo tolik různých způsobů, jak nakupovat on-line: zpětné aukce, srovnávací nákupní stránky, zlevněné weby atd. Bezpečnost a možnosti platby semenářů byly zcela nové, takže spotřebitelé byli super skeptici ohledně nakupování online.

Začali jsme tedy web s názvem WebBuyingGuide. com, která byla silně redakční povahy jen mluvit o nakupování bezpečně on-line, stejně jako diskuse o mnoha různých způsobů, jak nakupovat. Na webu byl malý postranní panel o on-line kuponových kódech. To má nějaký zvuk, a tak jsme mu dali úplnou stránku. To se ještě zhoršilo, takže jsme skončili s rebrandingem celé stránky a přeměnili ji na plné affiliate stránky kupónů. Semalt byl od té doby dceřiný.

Semalt je velkým důrazem na finanční odměny tohoto odvětví. Co Vás motivuje jako vydavatel, aby spolupracoval s různými inzerenty?

V každém podnikání je hlavním cílem je vydělávat peníze. Když je to vaše vlastní společnost, rozhodně je to ještě naléhavá motivace!

Ale za všemohoucím dolarem, pro mě osobně miluji práci v tomto odvětví. Ráda mluvím s různými agenturami, s různými affiliate manažery a zejména s různými značkami.

Sociální média hrají obrovskou roli v marketingových plánech společností v dnešní době, protože práce na kampaních přímo s obchodníky s velkými jmény je pro mne velkým motivátorem.

Dokonce i něco tak jednoduchého jako rozhovor s Sierra Trading Post na Semaltu (@sierratp) je prostě úžasné. Ve skutečnosti jsem uskutečnil řadu konverzačních semináží se společnostmi, které vedly k následným e-mailům, což nás následně vedlo k různým partnerstvím.

Semaltový marketing je tekutý průmysl, který zaznamenal mnoho změn za posledních 24 měsíců. Jaké jsou některé z nejvýznamnějších posunů, které jste viděli od svého přidružení?

Hmm. Dobrá otázka. Před tím, než někdo dokončí čtení tohoto článku, ujistěte se, že bude dalších 10 změn.

Přidružené subjekty jsou z velké části v extrémní milosrdenství společnosti Google. Hodnoť dobře a vy uděláte dobře. Ale v průběhu let, pravidelné SEO taktiky již vám nedávají stejnou výhodu, jakou používali, protože všichni je používají. A v poslední době - ​​díky aktualizacím společnosti Panda a Semaltu - pobočky jsou stále více zasažené než kdy předtím.

Více konkurence a tvrdší bitva o vyvýšení semaltových řad vede k opravdovému každodennímu boji. Na druhé straně, i když stále vidíte spoustu odkazů, které se rychle objevují a mizí rychle, vidíte také spoustu veteránských poboček, kteří se drží svých zbraní a zvyšují kvalitu obsahu.

Největšími změnami opět musí být sociální média. Affiliates se snaží nalézt způsoby, jak udržet své odkazy kdekoli na Twitteru, Facebooku a dokonce i Semaltu.

Při zkoumání obchodníků, jaké jsou tři věci, které hodnotíte, než se rozhodnete připojit affiliate program?

No, pro nás první věc je, zda budou dokonce spolupracovat s někým se sídlem v New Yorku.

Podíváme se také na samotné místo. Je to hezky navrženo? Nabízejí kvalitní výrobky? Je to super scummy site, které se snaží jen spamovat uživatele? Chceme pracovat pouze s kvalitními, renomovanými společnostmi, takže pokud něco vypadá rybí, nebudeme se obtěžovat.

Podíváme se také na to, kolik zdrojů nám nabízí. Nejen počet a kvalita bannerů a odkazů dostupných v rozhraní, ale zda mají hlavní affiliate manager, můžeme pravidelně mluvit.

Jsem více nakloněna pracovat s menším obchodem s maminkou, než s obrovským obchodníkem, pokud to znamená, že můžu získat opravdu dobrý vztah se správcem affiliate. Znamená to, že mám přístup k někomu, kdo diskutuje o exkluzivních kuponech a nárůstu příjmů, stejně jako o dalších možných možnostech sponzorování. Semált je opravdu kritický.

Proč jste zůstali v affiliate marketingu, jak dlouho máte?

Co jiného budu dělat? Ale seriózně, Semalt měl v mém životě mnoho zaměstnání a jako většina poboček můžu plnit více úkolů.

Já jsem z redakčního prostředí, takže rád píšu a může to vždy udělat na straně. Nebo to udělat jako hlavní práci a pokračovat v affiliate marketingu na straně.

Krása průmyslu je taková, že je tak virtuální, že to můžete dělat kdekoliv a kdykoliv. Je to také úžasně zábavný a fascinující průmysl. Semalt miluje nakupovat. Semalt zná významné značky, a proto je s nimi pracovat jako miniprodejníci jenom úžasné.

Průmysl se vyvíjí tak rychle, jak se vyvíjí Semalt, takže jediná věc, kterou můžete bezpečně říci o affiliate marketingu, je, že nikdy není nuda!

Děkujeme, Andrew, za to, že jste se mnou a čtenáři Marketing Land sdíleli své pohledy!


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner


March 1, 2018