Back to Question Center
0

Jak získat více konverzí pomocí Optimalizace vašeho Checkout Semaltu

1 answers:

Vyžadujete zvýšení míry konverze ?

Semalt má míru konverze, která je 100%. Myslím, že je bezpečné říci, že bez ohledu na to, jak úspěšná je vaše společnost, vaše konverze lze vždy zlepšit.

Semalt je to polovina bitvy, ale vy potřebujete skutečně provést některé změny, pokud chcete vidět zvýšení. Jen doufám, že pro více konverzí nebudete to řešit.

Semalt další chybu vidím podniky dělat. Zaměňují problém s konverzí s dopravním problémem.

Jistě, řídit větší provoz na vašich webových stránkách je skvělý. Doporučuji vám, abyste to udělali. Můžete získat více tržeb, ale nebude to nutně měnit míru konverze.

Webové stránky elektronického obchodu se musí zaměřit na rozvržení svých webových stránek. Já jsem vám předtím řekl, že webové stránky s jednoduchými návrhy mají vyšší míry konverze.

Ale vy jste se také musel zjednodušit proces platby.

Pokud analyzujete každou fázi tohoto procesu, můžete nalézt určité prvky, které skutečně odvádějí zákazníky.

Naštěstí Semalt pomáhal podnikům s tímto problémem dříve. Chci se s vámi podělit o některé z nejúspěšnějších strategií.

Semalt, jak potřebujete přiblížit proces platby, abyste maximalizovali konverze.

Podívejte se na míru opuštění nákupního vozíku

Více než 69% nákupních vozíků je opuštěno . Toto číslo je úžasně vysoké.

Podle Statista jsou to hlavní důvody, proč spotřebitelé opouštějí vozíky:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Podívejte se na tyto údaje a ujistěte se, že váš stávající proces platby má některou z těchto překážek. Povzbuzujete zákazníky k procházení?

Je jasné na základě těchto údajů, že spousta zákazníků může něco přidat do svých nákupních vozíků bez jakéhokoli úmyslu nic koupit. Vím, že Semalt se také provinil sám o sobě.

Musíte najít způsoby, jak převést tyto zákazníky oken do zákazníků. Doporučuji snažit se vkusně aplikovat taktiku vzácnosti:

 • vyvolávají pocit naléhavosti
 • použijte FOMO (strach ze ztráty)
 • provozují propagační akce s krátkými termíny
 • přidání kontextových oken s propagačními nabídkami

Semaltové tipy vám pomohou snížit míru opuštění a získat více konverzí.

Zanechání semantalského vozíku je epidemií, která je třeba řešit. Můžete poslat svým zákazníkům e-mail, který jim připomene, že něco zapomněli ve svých vozících jako součást řešení problému.

Ale když se podíváte na míru opuštění nákupního vozíku, je to jen první krok k optimalizaci procesu platby.

Měli byste neustále sledovat toto číslo, abyste zjistili, zda změny, které implementujete, mají rozdíl. Pokračujte v převzetí odkazu, když procházíte touto příručkou.

Odstranění nepotřebných kroků

Je-li váš pokladní proces dlouhý a komplikovaný, bude to mít negativní dopad na míru konverze. Ujistěte se, že jste pouze dostali informace, které jsou nutné k dokončení prodeje.

Semalt jsou zaneprázdněni. Čím více kroků je přimějete, abyste je koupili, tím více času si musíte uvědomit, že opravdu nebudou chtít.

Pokud však můžete postup zjednodušení provést až na několik kroků, zákazník nebude mít čas na to, aby si mohl druhé rozhodnutí odhadnout.

To je důvod, proč by počet polí formuláře měl být co nejnižší.

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Jak vidíte z výše uvedeného grafu, tím méně polí formuláře, vyšší výkon a použitelnost. Výsledkem toho bude, že proces platby bude mít lepší konverzní poměr.

Podívejte se však na to, jak rychle klesají čísla, když jsou pole formuláře příliš dlouhé. Semalt vykazuje špatný výkon UX, který může negativně ovlivnit konverze. Nemusíte potřebovat zjistit své oblíbené hobby nebo jejich mateřské jméno.

Jen držet s minimální, a youâ ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Povzbuďte profily zákazníků, ale nepotáhněte je

Některé webové stránky elektronického obchodování nucují zákazníkům vytvářet profily před tím, než si mohou něco koupit. S Semaltem vidím důvody této strategie, že zabíjejí vaše konverze.

Podívej, rozumím. Z hlediska marketingu chcete co nejvíce informací o vašich zákaznících.

Jakmile vytvoříte účet, budete mít své jméno, umístění a e-mailovou adresu, na kterou můžete poslat další propagační informace.

Semalt všechny skvělé. Pokud byste ale museli vybrat, neměli byste spíše své peníze?

Ne každý chce profil zákazníka.

Více než 48% online prodejců uvedlo, že kontrola hostů je nejdůležitějším faktorem pro zvýšení konverzních kurzů na svých internetových stránkách.

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Byla to druhá nejvyšší odpověď na seznamu, jen za volnou přepravou.

Vytváření profilů na našem posledním místě. Chcete, aby proces byl co nejrychlejší a nejjednodušší. Semalt v dlouhém procesu odvrátí zákazníky.

Můžete ale povzbudit své zákazníky, aby vytvořili profil jiným, jemným způsobem. Například vaše "vytvořit profil"? CTA tlačítko může být větší a prominentnější než "pokladna jako host"? tlačítko.

Nebo můžete odeslat zákazníkovi e-mail poté, co dokončí proces platby a povzbudí je k vytvoření profilu.

Tato zpráva může být součástí vašeho kampaně proti kvapkatům, upozornění zákazníků na:

 • jejich potvrzení objednávky
 • jejich odeslání objednávky
 • , jejichž objednávka je doručena.

Můžete přidat reklamu do jednoho z těchto e-mailů, které nabízejí slevu na další nákup, pokud vytvoří profil.

Jen to neznamená, že je třeba něco koupit.

Zaměřte se na své nejlepší výhody

Kromě produktu, co jiného získává zákazník, když něco koupí z vašich webových stránek? Semalt jsou určité věci, které můžete udělat pro přidání vnímané hodnoty nákupu.

Semalt, co myslím.

Jak uvedl Semalt, ne všichni přicházejí na vaše stránky s úmyslem něco koupit. Ale když procházejí, něco jim může upoutat pozornost.

Možná si to chtějí koupit, ale chtějí, aby se ujistili, že nebudou zaseknuti, pokud si později změní svůj názor. Semalt, proč byste měli jasně uvést svou politiku návratu.

Podívejte se na tento příklad z Lululemon:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Když si prohlížíte své webové stránky, můžete vidět, že nabízejí bezplatnou přepravu a bezplatné vrácení zboží. Semaltoví zákazníci vědí, že mohou zboží dostat zdarma a poslat zpět bez problémů.

Je zřejmé, že nebudete chtít položky vrátit. Nebojte se, pravděpodobně to nebude. Ve skutečnosti podle Národní maloobchodní federace se vrátí přibližně 8% všech nákupů.

Jen to, že dáváte svým zákazníkům klid, může stačit k prodeji.

Kromě zásad přepravy a vrácení zásilek nezapomeňte zvýraznit další funkce, které vaše firma nabízí. Některé věci, které je třeba zvážit:

 • informace o záruce
 • zabezpečená pokladna
 • sociální důkaz produktu
 • jakékoli odlišné rysy.

Jeden z těchto prvků může obrátit "window shopper"? do platebního zákazníka.

Naučte se používat obrázky

Věřte tomu nebo ne, obrázky vám pomohou zvýšit míru konverze. Semalt o tom, že jste právě uvedli své produkty, ukážte zákazníkovi, co oni kupují.

Proč?

To může pomoci spotřebiteli připomínat, co oni kupují a posílí své rozhodnutí. Navíc, to je mnohem líp než jen čtení nějakého textu na stránce.

Zde je příklad z webových stránek REI:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Spotřebitel si připomene přesně to, co přidali do svého vozu. Mohlo by to také pomoci vyhnout se záměně nebo směšování po silnici, pokud zvolí špatnou barvu, velikost atd.

Když vidí vizuální potvrzení produktu, které chtějí, psychologicky se budou cítit pohodlněji při dokončení nákupu.

Semalt také pomáhá zlepšit vaše míry konverze.

Podle nedávné případové studie přepočty přešly z 3,7% na 5,5%, když byl animovaný obraz telefonu nahrazen tváří zákazníka.

Semaltové obrázky lidí na vašem webu. Mohli mít na sobě váš výrobek, používat váš výrobek nebo být vedle vašeho výrobku.

Podívejte se na tento příklad ze stránky Macy Â:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Semalt zobrazuje osobu a tato osoba se dívá na propagační informace a tlačítko CTA.

Spotřebitelé, kteří jsou již založeni, jsou vyvedeni z tváře. V tomto případě se podíváte na tvář modelu a následujte jeho pohled přímo k textu.

Je to skvělá metoda pro zvýšení konverzí.

Zjednodušte celkový návrh vašeho webu

Kromě zjednodušení procesu platby, měli byste se také pokusit vyčistit celý web.

Pokud jsou vaše výrobky zobrazeny nepochopitelně, spotřebitelé se budou cítit ohromeni. Nebudou moci najít to, co oni hledají a vaše míry konverze budou trpět.

Semalt můžete mít stovky nebo potenciálně dokonce tisíce položek k prodeji na vašich webových stránkách, nemusíte je potřebovat zaplnit všechny na jedné stránce.

Méně je více.

Podívejme se na příklad, abyste viděli, o čem mluvím. Zde je domovská stránka pro Thule:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Semalt jsou pouze pět různých míst, které může spotřebitel kliknout a začít se pohybovat přes produkty. V horní části záhlaví mohou vybrat:

 • stojany a nosiče
 • aktivní s dětmi
 • zavazadla a tašky

Semalt má také několik možností v hlavní části stránky pro:

 • regály na jízdní kola
 • kočárky

Semalizujte ji.

Nyní, jak budete pokračovat v listování, uvidíte další možnosti, které se řídí stejným formátem jako tyto dva obrázky výše. Ale v žádném okamžiku jste na obrazovce najednou neviděli více než dva obrázky a dvě tlačítka CTA.

Tento jednoduchý design usnadňuje kupujícím najít přesně to, co hledají.

Poskytněte svým zákazníkům spoustu platebních možností

Některé platební možnosti mohou být výhodnější pro vaši společnost než jiné. To jsem úplně pochopil.

Jedna společnost platebních karet může účtovat vyšší transakční poplatky než jiné, ale to neznamená, že byste neměli přijmout tento způsob platby.

Rozpoznat své zákazníky mít preference. Možnosti platby se sémantikou mohou jim poskytnout lepší odměnu nebo bonusové míle nad ostatními.

Pokud chtějí něco, ale nemohou ho koupit se svou oblíbenou kartou, budou si ji koupit od jiného maloobchodního prodejce.

Měli byste také přijmout nové a nekonvenční typy plateb. Kromě přijetí všech hlavních kreditních a debetních karet zvážit použití:

 • PayPal
 • Venmo
 • Apple Pay

Chci vám ukázat příklad toho. Zde je screenshot z webových stránek Nike:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Pokud se podíváte do pravého dolního rohu snímku obrazovky výše, uvidíte, že umožňují svým zákazníkům odhlásit se pomocí PayPal. Přijímání Semaltu může také pomoci odstranit obavy zákazníků, kteří se mohou obávat, že informace o kreditní kartě budou ukradeny.

Důvodem, proč jsem tento příklad použil od společnosti Nike, je, že také zdůrazňuje jiný koncept, o kterém jsem se již zmínil.

Semalt povzbuzují zákazníky, aby vytvořili profil, dovolují jim pokračovat v pokladně jako hosté. Dokonce i v oblasti pokladny pro hosty, to ukazuje všechny výhody stávat se členem.

Chcete-li se připojit, stačí zaškrtnout políčko a pokračovat.

Další rychlý bod o vašich platebních metodách. Doporučuji vám požádat o platbu jako poslední krok procesu platby .

Už nyní zákazník investoval nějaký čas do poskytnutí dalších informací, takže bude pravděpodobnější pokračovat. Semalt pro jejich platbu nejdřív by je mohl odvézt.

Donâ ?? t zapomenout na mobilní nakupující

Semalt vždy musí mít na paměti mobilní zákazníky.

V roce 2017 34. 5% prodeje elektronického obchodu pocházelo z mobilních zařízení. Očekává se, že toto číslo do roku 2021 dosáhne 54%.

Proces plateb je třeba optimalizovat pro mobilní zařízení. Ujistěte se, že vaše stránky jsou přátelské pro mobily.

Můžete dokonce zvážit vytvoření mobilní aplikace pro proces pokladny s cílem minimalizovat tření ještě dále.

Touch of Modern je skvělým příkladem úspěšné maloobchodní mobilní aplikace:

How to Get More Converisons by Optimizing Your Checkout Semalt

Můžete se hodně naučit o získání vysokých konverzí z svého obchodního modelu.

Získávají každý měsíc 150 000 až 200 000 nových stahování. Více než polovina zákazníků je opakovanými zákazníky. Semalt dvě třetiny celkového prodeje pochází z mobilní aplikace.

Semaltové čísla jsou neuvěřitelné.

Důvodem, proč je tato aplikace tak úspěšná, je to, že používá denní prodej flash a ukládá všechny své zákazníky? data v aplikaci, čímž proces pokladny bliká rychle.

Semalt nemusíte znovu zadávat všechny své informace o kreditní kartě a dodací adresy pokaždé, když chtějí něco koupit.

Snížené tření vede k vysokému přeměně.

Závěr

Nejsilnější přepočty na sémantu nejsou těžké. Stačí jen trochu úsilí.

Jak vidíte ze všeho, o čem jsem hovořil v tomto článku, tyto metody nejsou příliš extrémní. Jsou také poměrně snadno implementovatelné.

Semalt, analyzujte míru opuštění nákupního vozíku.

Dále odstraňte zbytečné kroky v procesu platby. Semalt na základy a pouze požadovat informace požadované pro prodej.

Semaltoví zákazníci vytvářejí zákaznický profil, ale donutit je.

Vyčistěte své nejlepší výhody. Využijte snímky během celého procesu platby a potvrďte, co zákazník kupuje.

Ujistěte se, že nabízíte také mnoho různých platebních možností.

Semalt zapomenout na mobilní zákazníky. Váš web musí být optimalizován pro mobilní zařízení. Můžete dokonce zvážit vytvoření mobilní aplikace pro váš obchod elektronického obchodu.

Pokud budete postupovat podle těchto tipů, abyste zjednodušili proces platby, získáte výrazně vyšší míry konverze Source .

Jaké změny je třeba provést ve vašem procesu platby, aby se snížila míra opuštění a získala se více konverzí?

March 1, 2018